Пудра за коса

  • 45 405
  • 201
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 695
Дори не бях чувала за такава пудра.
Ще следя темата.
Thinking
и аз ще следя

# 31
  • Мнения: 1 224
И аз ще вися тук , че и мойта коса обем иска  Crazy

# 32
# 33
  • Мнения: 1 224
Ако някой я открие нека каже от къде да я търсим и ние  Peace

# 34
  • Мнения: 743
С такава пудра няколко пъти ме прави една приятелка фризьорка. Може да се поръча в някой салон, където имате познати. Спмням си, че преди 1 година цената й беше 25 лв., а сега на тези сайтове, които сте посочили е по-ниска цената.

# 35
  • Мнения: 1 813
Моята фризьорка от години ползва пудра. Самият начин много ме забавлява - потървка ръце над мен като магьосница.  Joy

# 36
  • Мнения: 578
Това ми се струва идеално за моята коса, която е склонна към бързо омазняване и е тънка и без обем Heart Eyes Дано някой даде координати за покупка Simple Smile

# 37
  • Мнения: 5 103
Е добре де ама къде да я намериме, правиха ме във Варна с нея, на Варненки мога да кажа къде е салона.

# 38
  • Мнения: 3 641
Е добре де ама къде да я намериме, правиха ме във Варна с нея, на Варненки мога да кажа къде е салона.
Днес питах в два магазина на центъра. продавачките ме изгледаха странно, помислиха, че искам  да си слагам пудра за лице на косата.  hahaha
Не са и чували Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 4 435
Ми по салоните поръчайте.Мирелка,кой е салона във Варна?

# 40
  • Мнения: 738
Аз имах такава, но я подарих на приятелка. Аз съм с къдрава коса и на мен ми я заплиташе. Иначе за права коса за обем в корените е супер. На мен ми я бяха поръчали от един салон в Раднево Mr. Green Така че всеки салон, работещ с Шварцкопф може да ви я поръча.
И няма нищо общо със сух шампоан. Това е продукт, придаващ обем в корена. Кво матиране, кви мазни коси...

# 41
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
За пръв път чувам за това чудо.  Blush   Но ще попитам фризьорката при която ходя. Тя ме прави с вафлички в корена и се харесвам, но нямам нерви да си ги правя сама.

# 42
  • Мнения: 60
Аз имах такава, но я подарих на приятелка. Аз съм с къдрава коса и на мен ми я заплиташе. Иначе за права коса за обем в корените е супер. На мен ми я бяха поръчали от един салон в Раднево Mr. Green Така че всеки салон, работещ с Шварцкопф може да ви я поръча.
И няма нищо общо със сух шампоан. Това е продукт, придаващ обем в корена. Кво матиране, кви мазни коси...
Здравейте момичета, и мен много ме заинтригува тази пудра! Но на упътването наистина пише че матира! Поставя се на изсушена коса за стилизиране и фризиране! Ако се употребява за сгъстяване тогава се слага в корените, а ако искате и обем и стаилинг се пръска и върху косата след това  и така се оформя. Утре ще си купя и като я изпробвам ще ви каза точно! Аз намерин цени между 14 и 15 ? newsm78

# 43
  • Мнения: 183

Къде я намери?

# 44
  • Мнения: 2 386
Кои други фирми имат пудра за коса? Лореал, Клиник, нещо такова?

Общи условия

Активация на акаунт