Бурканчета за детска кухня

  • 56 896
  • 251
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 993
Не знам дали ще го преместя, по-вероятно не, но няма да оставя случката без последствие. Това няма как да стане, обаче, ако детето ми е там с фалшиви документи. Оттам тръгнахме, документната измама. За някои от пишещите тук, не е "биг дийл" да се купува храна от кухнята с фалшива карта на друго дете и хич не трябва да обръщаме внимание, щото било масова практика ooooh!. Затова попитах дамата, която препоръчва схемата на измамата, какво ще прави, ако се наложи да си търси правата или ако друг разкрие измамата. Но Самсара правилно предположи - кой ти се замисля по толкова сложни въпроси.  Rolling Eyes

# 211
  • София
  • Мнения: 44 311
ами аз за това съм на мнение, че такова преотстъпване е редно или да се прави легално или не.... но ако чакам вече 3 месеца и някой ми предложи реда си...не знам, вероятно ще го приема.

# 212
  • София по рождение
  • Мнения: 322
Майки мацки, остана един сиротен комплект бурканчета, капачки и някакво си картонче!
На някоя не й ли трябва нещо от това???
  bouquet Praynig

Аз отчаяно се нуждая от бурканчета с капачки...ако все още ги предлагаш. Embarassed
Живея в Борово, а ти? Пиши ми на лични, да не спамим тук.

# 213
  • Мнения: 884
Здравей, писах ти ЛС Simple Smile

# 214
  • Мнения: 1 243

момичета, кажете - а връщат ли бурканчетата след като спреш да ползваш кухнята?

(страшно некомпетентен въпрос зададох..  Embarassed )

# 215
  • Мнения: 884
Въпросът ти е съвсем резонен. Не, не ги връщат, доколкото знам. Презумпцията е, че по време на ползването на кухнята може да се счупи някое бурканче, да се загубят или да остареят капачките. И все пак ми се струват много тези 30 бурканчета, при положение, че винаги, когато чупя, нося нови от пюрета. Досега не съм върнала само 1 бурканче след такова счупване.

# 216
  • София
  • Мнения: 38 962
А дали ще приемат бурканчета от Ганчев?

# 217
  • Мнения: 307
Не, искат от старите малки бурканчета.

Последна редакция: вт, 18 окт 2011, 20:17 от Vivi

# 218
  • Мнения: 9 003


Аз отчаяно се нуждая от бурканчета с капачки...ако все още ги предлагаш. Embarassed
Живея в Борово, а ти? Пиши ми на лични, да не спамим тук.


Щом живееш в Борово, пазара Красно село не ти е далеч. На пазара точно под табелата в ляво има магазин за домашни потреби, там продават бурканчета и капачки.

# 219
  • Мнения: 15 379
момичета, кажете - а връщат ли бурканчетата след като спреш да ползваш кухнята?

Не. Никога и никъде не ги връщат.

# 220
  • Мнения: 884


Аз отчаяно се нуждая от бурканчета с капачки...ако все още ги предлагаш. Embarassed
Живея в Борово, а ти? Пиши ми на лични, да не спамим тук.


Щом живееш в Борово, пазара Красно село не ти е далеч. На пазара точно под табелата в ляво има магазин за домашни потреби, там продават бурканчета и капачки.


Точно в ПОНЕДЕЛНИК бях на пазара на Красно село - НЯМА БУРКАНЧЕТА на сергията! Взех нови капачки от там и попитах.
Отдавна няма бурканчета. Иначе точно от тази сергия мамите си купуваха.
Но ако мамата иска, нека се разходи до пазара, вместо до пункта на кухнята, където мога да й занеса комплекта.
 bowuu

# 221
  • Мнения: 9 003


Аз отчаяно се нуждая от бурканчета с капачки...ако все още ги предлагаш. Embarassed
Живея в Борово, а ти? Пиши ми на лични, да не спамим тук.


Щом живееш в Борово, пазара Красно село не ти е далеч. На пазара точно под табелата в ляво има магазин за домашни потреби, там продават бурканчета и капачки.


Точно в ПОНЕДЕЛНИК бях на пазара на Красно село - НЯМА БУРКАНЧЕТА на сергията! Взех нови капачки от там и попитах.
Отдавна няма бурканчета. Иначе точно от тази сергия мамите си купуваха.
Но ако мамата иска, нека се разходи до пазара, вместо до пункта на кухнята, където мога да й занеса комплекта.
 bowuu


Но това което обяснявам не е сергия, а магазин за домашни потререби и в дъното вътре имаше кашони с буркани.

# 222
  • Враца
  • Мнения: 2 350
Майки мацки, остана един сиротен комплект бурканчета, капачки и някакво си картонче!
На някоя не й ли трябва нещо от това???
  bouquet Praynig

Аз отчаяно се нуждая от бурканчета с капачки...ако все още ги предлагаш. Embarassed
Живея в Борово, а ти? Пиши ми на лични, да не спамим тук.


аз продадох единият комплект, но имам още един. Wink
живея в кв. лагера...

# 223
  • Мнения: 3 598


Аз отчаяно се нуждая от бурканчета с капачки...ако все още ги предлагаш. Embarassed
Живея в Борово, а ти? Пиши ми на лични, да не спамим тук.


Щом живееш в Борово, пазара Красно село не ти е далеч. На пазара точно под табелата в ляво има магазин за домашни потреби, там продават бурканчета и капачки.


Точно в ПОНЕДЕЛНИК бях на пазара на Красно село - НЯМА БУРКАНЧЕТА на сергията! Взех нови капачки от там и попитах.
Отдавна няма бурканчета. Иначе точно от тази сергия мамите си купуваха.
Но ако мамата иска, нека се разходи до пазара, вместо до пункта на кухнята, където мога да й занеса комплекта.
 bowuu


Бурканчета имаше преди по-малко от месец, нали лично пратих една мама от форума и тя ми благодари, че си е купила, така че какво означава "отдавна няма бурканчета", да не би да говорим за различни места. Да копирам от кореспонденцията си упътването:
...точно на централния вход на пазар Кр. село - вляво, след магазина за детски играчки, пред ъгловия магазин за бельо, преди да почнат сергиите.

# 224
  • Мнения: 884
Сигурно има някакъв магазин на пазара, който не го знам. Аз си знам сергията, от която за мен си купих бурканчета, когато се записвахме за кухнята. После ходих още веднъж след време, казаха ми, че от завода им искали високи цени и затова спират да продават малки бурканчета. Този понеделник исках да си комплектовам бурканчетата, които предлагам, с нови 60 капачки, и отидох да купя, като попитах и за бурканчета. И продавачката ми каза "Отдавна нямаме". Е това е.

А според мен най-добре ако някой иска, лично да ходи да се убеди, да потърси сергия, магазин и т.н. Но от опит знам, че е трудно една майка да планира такова пътешествие с бебо в тези студове.
Та затова е абсолютно реципрочно като цена
и несравнимо по-удобно като време и студуване
да дойде до пункта на кухнята и да си вземе от мен или от друга мама комплект бурканчета с капачки.
Но всеки си избира сам. Не виждам защо трябва да навиваме някого за един или друг вариант.
Аз лично си пласирах единия комплект, имам още един, все някой ще го вземе - така ми се връщат част от инвестициите в плодови пюрета, които моята дъщеря яде като ламя - по три наведнъж, и пита за още - сериозно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт