До каква възраст давахте на детето си АМ

  • 2 930
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 419
Малко преди да навърши 2г.отказа да пие АМ и започна да пие прясно мляко.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 191
Детето ми е почти на 2 годинки. Още давам АМ сутрин и вечер. Адски много го обича, и сама си го иска.
Предполагам, че така ще караме до около 3.

# 17
  • Мнения: 1 666
Докато синът ми го искаше! В случая - до 1г. и 8м. - 1г. и 9м.

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Няма ли подфорум за хранене с АМ, или пак съм лоша?

 Давах му до около 1г.8м.След това го замених с прясно мляко(по мое решение, не че отказа АМ) и сега пие кисело преди лягане.

# 19
  • Мнения: 1 897
До 1г. и 4м. Отказа го сам и се принудих да го заменя с кисело.

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Аз все още давам вечер преди сън, а сина ми е на 2г.и 3м.  Laughing ще му давам докато си го иска  Peace

Моята хубавица и закусва с АМ Peace

# 21
  • Мнения: 4 555
Понеже резултатите от анкетата са ми интересни, но ти кой знае защо си забранила да се виждат без гласуване, се налага да гласувам на посоки, за да мога да ги видя.
Гласувах с 3г, за да засегна най-малко резултатите, иначе дъщеря ми още няма годинка.

# 22
  • Мнения: 5 393
На 1г и 2м някъде беше, когато една вечер си бутна шишето и не пожела повече да пие АМ.

# 23
  • Мнения: 2 803
До годинката.

# 24
  • Мнения: 4 621
До 1 год и 3 месеца Peace

# 25
  • Мнения: 259
Гласувах с последната опция-до 3 год., но още нямаме 2 г. и 6 м. Пием Нестле Джуниър 2+ и смятам да й давам докато се откаже.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 724
Все още ядем сутрин и вечер и смятам докато иска да си му давам!  Grinning

# 27
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
И аз гласувах напосоки защото иначе не можех да видя резултатите. И Мишката все още си го пие вечер и мисля да и го давам докато не се откаже сама newsm78

# 28
  • Мнения: 1 103
Ние сме на 2,4г  и още си го търси  не смятам да  я отказвам ще давам докато  иска .

# 29
  • Мнения: 537
До 1,3 год. после полека го замених с кисело, заради финансите, но купувам отвреме на време все още.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт