Буболечка

  • 7 337
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Щом бяга бързо, значи се страхува два пъти повече от вас, отколкото вие от нея. Не я убивайте!Вземи голяма купа или някакъв друг съд и я захлюпи, после плъзни лист А4 отдолу, за да не избяга и я изхвърли някъде навън. Най-вероятно е безобидна, горката....

# 16
  • Мнения: 1 875
А, ама тя трайно се е настанила? Simple Smile
Ми сложи препарат против буболечки Crazy

Аз пък имам асма на терасата, в момента е родила ужасно много грозде и няма да ви казвам какви огромни насекоми летят, приличат на търтеи, но не са - може би са мутирали пчели.  Laughing Гигантски са и издават звук като хеликоптер в далечина. Странното е, че вечер се разхвърчават и се опитват да влязат вътре Rolling Eyes Joy

# 17
  • Мнения: 4 435
Една седмица живеете с нея. Confused Ужас. #Shocked  Ако са две и се размножав. Rolling Eyes Наистина прасни я с чехла или я дръпни с прахосмукачката и изхвърли торбичката.
Хубаво си сложила парцал да не излиза,ама нали все някога трябва да влезете тая кухня. Rolling Eyes

п.с Как да я снима хора,като тя даже не влиза при нея,а е запушила вратата.А и бързо се криела до шкаф.

# 18
  • Мнения: 1 207
ще я снимам ако някога някой я убие.Аз съм я виждала веднъж за секунда и не влязох повече там.Тъкмо вкарах котката.ще ми изяде кекса който е на масата,но ще го прежаля,нека да убие животното.

# 19
# 20
  • Мнения: 6 417
Добре де, а как ще се разбере ако котката е изяла животното? За кекса е ясно, че ще го ликвидира . А, мяучела! И аз да съм затворена вътре с туй чудо и аз ще мяуча.

# 21
  • Мнения: 1 207
Избягах.Аз се панирах и парализирах.И аз така ги щавя,но това е голямо бе хораааа,трябва да напълня мивката за да го удавя ако изобщо го хвана вътре.Изобщо незнам какво ще правя.Утре ще купувам отрова.
Пуснах котката,не е свикнала там и мяуче.

# 22
  • Мнения: 4 585
Възможно е да е стоножка, те достигат такива размери. Не е бръмбар, а членестоного.
Не се ебавайте със стоножките, ухапването от стоножка изисква лекарска намеса.
Има тема по въпроса, котката не се залавя със стоножка, търся темата.

# 23
  • Мнения: 1 207
Мисля,че избяга.Като се върне мъжът ми ще се опитам да го накарам да погледнем Joy

# 24
  • Мнения: 2 099
Вълкът е прав за стоножките.Има доста отровни от тях,сигур не смъртоносни,ама ако си с някаква алергия ...знае ли се.

Аз иначе дръпнах една жива хлебарка от онези черните с прахосмукачката.С воден филтър е и викам чакай да видя колко ще изтрае.Бах мамаму и плувец два дена плува,накрая вече ми трябваше спешно прахосм,щот 2 деца...знаете свинщината става много бързо.Сипах й белина гел и за около половин час трупяса.

# 25
Изпитан метод за лов на хлебарки: Буркан от компот, пълен до под средата с вода, захар или мед и олио... Буркана се поставя до стена или до него се подпира някаква клечка, по която да могат да се качват гадинките... Когато паднат вътре, привлечени от захарта или меда, така се омазнят от олиото, че не могат да изпълзят по гладките стени на буркана...  Twisted Evil
Позната на жена ми твърдеше, че нямат хлебарки... Аз я убедих да пробва, след което се установи, че имат, но тя не е знаела...  Joy

# 26
  • Мнения: 4 585
Tasi, вземи лопатката и се бий, бъди мъж!

# 27
Имам предложение: обади се в "Гражданска защита" (от справки вземи телефонния номер и действай, и мъжо ще е доволен, той сега ако чете от друго място, ще го е страх да се прибере във вас)  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 207
Tasi, вземи лопатката и се бий, бъди мъж!
Joy Joy
Мъжът ми се върна и категорично ми отказа да влезе в кухнята.Даже ме попита сега как ще спим ooooh! при положения,че кухнята е запечатана.
А утре  рано сутринта трябва да храня детето Confused

# 29
  • Мнения: 3 459
Tasi, само при мисълта че тая твар е в кухнята ми нямаше да мога да мигна.
Баси изпитвам панически страх към буболечки  newsm43
Веднъж заради няква буболечка (нещо като миризливка, ама малко по-голяма) преобърнах цялата спалня.
Седя аз в единия край на спалнята и викам колкото мога, все едно съм видяла призрак. И като ме обвзе един страх, че може да се е скрила под леглото или в завивките и като почнах една проверка на всичко що е в спалнята. Мъжа ми се спука от смях тогава.
Той седи и се хили, аз преобръщам всичко в спалнята, за да я намеря  Embarassed
Иначе и аз действам като БУБА. Затвярям ги в един буркан, ама аз не съм толкова милостива да ги пускам и ги убивам.
Затвярам ги в буркана, сипвам им веро, прах, заливам с вряла вода и раздрусвам бая време, за да съм сигурна че ще умрат наистина.
После ги пускам във сифона и пускам водата до край.

Общи условия

Активация на акаунт