LaRedoute.fr - 78 - Прочети 1-вия пост преди да питаш!

  • 54 084
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 740
Добре дошла, 450. Днес точно за теб си мислех. Прибрах се в 20:45 ч. и какво да видя - пощальонка с количка пред вратата ни. Явно винаги може да дойде известие, без значение от деня и часа.  Joy
Сериозно? В неделя в 10 часа вечерта? Ясно защо моите известия все в почивните дни идват  hahaha

# 31
  • Мнения: 1 531
бу и отговарящите й, дайте линка за този пуловер, че направо се изкуших и аз Laughing

Ivanichka беше питала за това, та и аз да се включа в отборче на искащите инфо за него Flutter също и за това пак 150 р-р Peace  търся си спортно-елегантно да става и за панталон и да е широоок модел, но не и дълъг Tired

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 00:16 от ninochka

# 32
  • Мнения: 493
здравейте  Hug


да попитам някой да е получавал
поръчка от средата на август ??

# 33
  • Мнения: 20
ставам,вече досадна с това оплакване,ама от 6.08 чакам,дали ще дочакааам.....

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 4 710
И мен не нямаше тези дни, надявах се като се прибера и при мен да се е получило известие, но няма. Продължавам да си чакам колета от 17-ти.  Simple Smile

# 35
# 36
  • Sofia
  • Мнения: 647
Зи, няма тайна. Пера на 30 градуса, не повече с най-обикновен прах за пране.
Утре ще й звъня на Марийчето. Обаче, чета, чета... тя е взела някоя стара тема, не от последните 4-5, където това за дънките за ботуши е оправено. Знам ли...  newsm78
Aми те старите теми си стоят и са заключени,така не е ли по-неопровержимо, че са копирани цели пасажи?Иначе госпожата и снимка си е сложила...

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 647
Някой има ли тези http://www.laredoute.fr/vente-jean-ado-fille-morpho-large-active … tegoryid=49851858@
Аз съм 168 см, но се чудя дали да поръчам 162? Дали ще са ми къси?
Ако някой го има , моля за размери Praynig
Аз имах друг модел на Актив -162, бяха 75 см от чатала , но  ги подарих и не мога да дам р-ри.Иначе ми ставаха горе- нося р-р 36.

# 38
  • Мнения: 3 372
Цоп в новата тема Whistling
не ме бийте Mr. Green

# 39
  • Мнения: 3 214
бу и отговарящите й, дайте линка за този пуловер, че направо се изкуших и аз Laughing


Ето го  Grinning

# 40
  • Мнения: 41
BuNNy, последната поръчка, която получих в петък, беше от 13.08.
Следващата, която чакам, е от 19.08. И на мен ми прави впечатление, че суша, суша и изведнъж няколко накуп  Rolling Eyes

Късмет  Peace

# 41
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
  bouquet

# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Бу, пуловерът го имам в черно. Моят не е мръднал, цяла зима го носих. Не е станал на топчета, а е пран доста пъти. Много топли, аз си го харесвам.

Моят е в каки и също не е мръднал след дълго носене  Peace И на мен ми е един от любимите  Heart Eyes
Oшашавих се Crazy Ще взема да го взема, но и една машинка за прически на пуловери освен да взема Laughing

# 43
  • Мнения: 5 790
Бу, пуловерът го имам в черно. Моят не е мръднал, цяла зима го носих. Не е станал на топчета, а е пран доста пъти. Много топли, аз си го харесвам.

Моят е в каки и също не е мръднал след дълго носене  Peace И на мен ми е един от любимите  Heart Eyes
Oшашавих се Crazy Ще взема да го взема, но и една машинка за прически на пуловери освен да взема Laughing

Търсиш си извинение как да харчиш пари, а?  Wink
На мен пуловерчето ми харесва, дори се оглеждах за други цветове.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
някой получил ли е каталози

Общи условия

Активация на акаунт