Кипър и БГ=КБГ по-доброто КГБ!(12)

  • 25 779
  • 275
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 858
Еееее, пак ли няма закуска Mr. Green?! Де да знаех само от къде ги намирате тия кафенца и закуски щях да ги сервирам сама  bouquet!

# 61
  • Мнения: 577
Дубру утру.  smile3503
      Как сме банда?Всичко под контрол ли е?Гладни-жадни има ли?Хайде да хапнем,че раздумката да е по АрНа:
      

# 62
  • Мнения: 577
maatete ,грабвай душко-докато не са отворили окото другите.Като свърши презареждам масата-аз тия дни имам тренинг  Laughing

# 63
  • Мнения: 26
Ехооо,гледам и екшън се е заформил.....
Блонди,много бих искала да ти кажа нещо,което ще ти помогне ама честно,нищо такова не ми идва на ума,и то най-вече защото ние преживяхме с теб тази история и малко като че ли и ние сме разочаровани от него и постъпките му,но момичета са прави,все ще дойдат по-хубави моменти,след лошото винаги идва хубаво,винаги...... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Кати,вие ще търсите ли момчета за бармани или сервит.???
Гугуна,да ти е жив и здрав,подаракът ти е най-качествения,който можеш да подариш...И като говорим за Симеон е време да чета,затова до утре на всички...  love001

# 64
  • Мнения: 903
Вярата е голяма работа, интуицията също.
Маатете, нали до ден днешен мен това ме е крепяло - вярата и интуицията.
       Вяра все още имам, щото знам че има една Личност дето наистина й пука за мене и това е Господ.  Аз съм адски чувствителен човек и перипетиите, през които съм минала, особено с Лора докато се водихме по диагностики /това продължи 2г. - време, в което съм драпала съвсем сама - баща й вече се беше изолирал от живота ни, а родителите ми ми даваха морална подкрепа, но адът в душата ми си беше само мой.../ - това + разводът, който вървеше паралелно... Та обръщайки се назад към това време се чудя, като се знам колко болезнено чувствителна съм, как не съм полудяла... И единственият отговор е, че Бог ме е крепял да не рухна..; че дори когато съм се усещала изнемогваща, на ръба на психиката си, Той ми е давал сили да издържа...
       Но виж за интуицията си вече не знам дали мога да й имам доверие. Та нали точно тази моя интуиция, която досега не ме беше подвеждала, ми каза че той е точният човек... Не толкова в думите му, не толкова в обещанията му, а в интуицията си повярвах...  А сега излиза, че вероятно тя ме е подвела и от това се чувствам още по-зле. Как бих могла отново да повярвам в някой човек - че е възможно да подходи към мен чистосърдечно, искрено.., да не говорим за любов - как изобщо бих могла да повярвам.., ако сега всичко се окаже лъжа?!...
       Не само сърцето ми, но и рационалната част от съзнанието ми отказва да прииеме, че ме е подвеждал съзнателно от самото начало - тази мисъл ми идва прекалано жестока и само докато се опитам да я допусна в себе си, усещам как вътре в мен душата ми започва неистово да пищи... Предпочитам (поне на този етап) да мисля, че всичко, което ми е казал до момента да е истина, но по една или друга причина /стрес.., депресия.., малодушие.../ просто се е отдръпнал...
        Аз обаче не мога повече да живея в невидение и изтерзано очакване, затова ще се опитам да приема в себе си, че нещата просто са приключили... и толкоз...  Ако в някакъв момент вземе, че ми се обади - тогава ще му мисля как ще реагирам - то ще е на прима виста, според обстоятелствата. Но сега да седя и да го мисля - как той евентуално след време ми звъни... и какво аз евентуално бих му казала... - да разигравам подобни сценки в съзнанието си, е равносилно сама да си подхранвам отчаяните надежди... Каквото е вече - такова!
       Ще се постарая това да е последният ми по въпроса пост, за да не скапвам тука повече ведрата атмосфера. Blush

# 65
  • София
  • Мнения: 1 740
 
    Поканена съм тук, та реших да намина!

# 66
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856


 И аз като Яга , та наминавам да ви поздравя.  Hug
Хубав и лек ден!  bouquet

# 67
  • София
  • Мнения: 1 456
О, добре си дошла отново Баба Яжке!
И то подобаващо се представяш... Mr. GreenМмммм,....че вкуснотийки!
Абе друго си е това Бабка да се погрижи за гладните коремчета!

Блонди, загърби миналото завинаги. Било е!
Да гледаме напред към бъдещето и да се радваме на настоящето.
Решила си , че това е човека! Да ама не! Много му здраве!
Не случайно написах в началото на темата, пък и в рамка поставих....
Вчера е анулиран чек! Е това е - ако решиш че ТОЙ е минало и слагаш край, то
го записваме в графата на анулираните и продължаваме.
Разбирам те напълно и знам, че ще ти е много трудно, но не си струва и
минута повече да жертваш нерви, мисли и емоции за някой, който очевидно е вече `анулиран чек`.  Но ти предлагам да му врътнем един номер преди това, че свят да му се завие.  Да му звъне Лусиенчето и да каже така и така аз съм приятелка на Блонди. Чакам я да ми дойде нагости и понеже си и разказвала за него Лусинечето е решила да му се обади предварително, че да те изненадат двамата на летището.
Той няма и да се сети да пита от  къде Лусинечето му има номера. Залагма 20-тачка на това! И следва продължение.....Ако все пак се позаинтересува и иска дадойде на летището, никой да не се яви на срещата . Кат озвънне да пита какво става, Лусиенчето да му каже, че в последния момент си променила плановете и няма да пристигнеш.  А, да видим как ще се почувства магарето му с магаре??????

Кво` ще кажеш, Блондичке!

Ако има нещо гнило, ще измисли някакво обяснение за да не дойде да те посрещне.
И тогава вече ще измислим друго, че свят да му се завие...Ще види той с кой си има работа!!! Ама, ха! Heart Eyes

Жужи, каква закусчица само! Ще хапна първо от нея и после започвам пиленцето на Бабка! bowuu


# 68
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ЖУжка..гледай сега аз вече ядох Embarassed Embarassedпри бабите Embarassed Embarassedтъй че ви оставям закуската изцяло ....ама ти сега разправяй как прекара къде бяхте какво се случи.. newsm08
Блонди дръж се душко .....ние сме с теб верно никоя не може да бъде на твое място и да изживее болката ти нооо какво би ти помогнало ....гушни Лорка и й дай най сладката целувка  love001 и се радвай че е до теб и те обича... hugвсе пак не си съвсем сама.... друго всичко ще се нареди newsm51
АААА мИлИ бАбИ ПОЯВИХТЕ СЕ НАКрАЯ ...... Heart Eyes
бАбА ЯГАти сега кво ще ме настъпваш по болното място оххххх ядене и то домашно ..... smile3508малеее сега ако ми кажеш че това е и тутманик със сиренце ето ето потекаха ми лигите...... Embarassed Embarassed
Баба жабке здрасти и на тебе.....ама запознайте ни малко сега коя коя е каква е пък дали наистина е баба пък колко внучета има така де малко предистория....да се опознаем..... Peace
Муцка пишем заедно ....ще ти звънна след малко готоваааа Mr. Green

# 69
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
За протокола: Peace
Аз съм на 41 год. и съм бабка на внуче Краси , което на 6 окт. прави 3 год.  Heart Eyes
Бабка дива и щастлива , а и всички баби и млади попълнения в нашата тема.  Crazy
Само на внучето съм баба , на зетьовете съм по име.  Wink Та то разликата ни е малка , за баба не вървЪ да съм.  Laughing Друго баба незацепва , ако има питанки насреща съм.  Heart Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 1 740
    Баба съм,имам си внучка- бонбонка.Казва се Виктория и е на 1г.9м.Тя е дете на сина ми.Дъщеря ми е омъжена от скоро и още няма детенце.Аз се надявам на още внучета и чакам скоро да ми се случи да получа радостна вест. Но ,за сега чакам...
    Още не съм пенсионерка и ходя на работа.Това е ! 55 лазарника...

# 71
  • Мнения: 1 858
Да знаете, че вече преди 11 няма да се будя Crossing Arms! Напоследък все без закуска оставам Sad. Оаче сега като гледам какви сте ги надробили ммммм.
Баба Яга, предполагам, че това на снимката е домашна питка... та в този ред на мисли кога ще ми дойдеш на гости? Тука ще ти хареса, в темата ви видях, че по балкана си падате а тука балкан колкото щеш Wink!
Бабка жабка, добре дошала хубав и успешен ден и на теб желая Hug.
Блонди и майка ми като теб си мислеше, че това е човекът. Толкова добре я бе заблудил, че накрая като ни изигра на всички ни беше ясно, че това е била целта да не кажа от самото начало но почти. Не казвам, че твоят човек е имал от начало на ум да те изиграе защото е тъпо. Може просто в хода на събитията нещо да се случило и плана да се е променил. А какво се е случило всъщност само той си знае. Тъй като ти каза, че не искаш повече да говориш по въпроса, ще уважа решението ти и повече няма да споменавам нищо.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 456
Бабке Жабке, добре си дошла и ти!

Да са ви живи и здрави и децата и внуците!
Да сте ни живи и здрави и вие, че без вас бабите сме за никъде!
Вярно, че вечно сме недоволни и мърморим, ама то си в реда на нещата. Mr. Green

# 73
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Бабка Жабка не си много бабка да ти викаме Жабка по добре....Да ти е жив и здрав внука ........послушен ли е или не .....като го гледам на снимката как се е наперил май вие го слушате повече..... Mr. Green Mr. Green
Баба яга пожелавам скоро да станеш пак баба дано този път да е момченце да се радва и дядото и таткото малко Wink Wink
Аз съм в Кипър от десет години ...омъжена съм за кипърец и има двама сина вижте в подписа за инфо...... Peace.....имаме японски ресторант отваряме и втори с интернационална кухня и интересното в случая е че сме в ресторантиорския бизнес пък все съм гладна Mr. Green Mr. Green
Муце още ли си до телефона Mr. Green Mr. Green звънкам сега Heart Eyes
Ох с двамата синковци съм в офиса днес е лудост при мен обаче не ви оставям ааааа няма такова нещо....  bouquet
Ние в Кипър почваме училище по рано т.е. на четвърти септември вдругиден та сме малко под пара тези дни с подготовките .....  ooooh! ooooh!

# 74
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Благодаря ви , момичета!   bouquet
Както казва Кати , не съм баш баба.... ма  па да знаете колко е хубаво да ти каже едно мънинко човече БАБИ. Въпреки , че от няколо месеца е решил по именно да се обръща към нас. Та сега съм Мими или Милче (Милка се казвам).  Hug
Та у нас сме шоколад Милка и майонеза Краси (дедко).  Joy
За угаждане всячески му угаждаме на малкия Краси. Дедко пътува (TIR) и е задоволен всячески. Сега е на тема кока-кола да пие, но понеже много се превъзбужда и дедко ни е напълнил мазето с кола - ZERO. Тук в БГ тоя лукс липсва.  Hug
Скоро ще съм втори път тъща , малката ми щерка ще се омъжва , а зетя с 4 год. по-малък от "баба". Но важно е да се разбират и да са добре.  Hug
Нещо объркано стана , ма ми е простено - бабичка.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт