Полът на бебето?

  • 9 032
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Най-добре

# 16
  • Мнения: 1 334
Цитат
                     18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Януари           Ж  М  Ж  М  Ж  М   М  Ж  М  Ж  М  Ж   М  М  М   Ж  М  М  Ж  М   Ж  М  Ж
Февруари       М  Ж  М  Ж  М  М   Ж  М  Ж  М  Ж  М   Ж  Ж Ж  М   Ж М   М  Ж  М   Ж М
Март               Ж  М  Ж  Ж  М Ж   М  М  М   Ж  М  Ж  Ж  М  М   М   М  Ж  М  М  Ж  М  Ж
Април             М   Ж  М  Ж  Ж М   М  Ж  Ж  М  Ж  Ж  Ж  Ж Ж  М   Ж  М  Ж  М  М  М   М
Май                М   Ж  М  Ж  М  М   Ж  Ж Ж  Ж  Ж  М  Ж  Ж Ж  Ж  Ж  Ж  М  Ж  М  М   Ж
Юни                М   М  М  Ж  Ж  Ж  М  М   М  Ж  Ж  М  Ж  Ж Ж  Ж  Ж  Ж  Ж  М  Ж Ж   М
Юли                М   М  М  Ж  Ж  М   М  Ж  Ж  М  М   М  Ж  Ж Ж  Ж  Ж  Ж  Ж  Ж  М  Ж  М
Август            М   М   М  Ж  М  Ж  Ж  М   М  М  М   М  Ж  Ж Ж  М   Ж  М  Ж  М   Ж  М  Ж
Септември     М   М  М  Ж  Ж  М  Ж  М   Ж  М  М   М  Ж  Ж Ж  Ж  Ж  Ж  М  Ж   М  Ж  М
Октомври       М   М  Ж  Ж  Ж  М  Ж  М  Ж  М  М   Ж  Ж  Ж Ж  Ж  Ж  Ж  М  М   Ж  М  Ж
Ноември         М  Ж  М  Ж  Ж  М   Ж  М  Ж  Ж  Ж  Ж  М  Ж Ж  Ж  М  М   М   Ж  М  Ж  М
Декември        М  Ж  М  Ж  Ж  Ж  Ж  М  Ж  М  Ж  Ж  М  М  М   М   М  М   М  М   Ж  Ж  Ж

Това е въпросната таблица.Момичета,от друга страна има жени,които нямат проблем със забременяването и имат своето право да си искат конкретен пол Tired То верно,че не е уместно,хич даже,ама Rolling Eyes

П.П. Хоризонтално за годините на майката в месеца на зачеване,а по вертикалата-месеца на зачеване съответно Peace

# 17
  • Мнения: 1 165
Само искам да кажа,без да обиждам авторката на темата или кгото и да е...но...аз исках момиченце,наистина много исках момиченце.Имах го-бебето ми беше момиченце,но го разбрах след като в 6 месец ми предизвикаха раждане поради аномалия на бебо.Така че най-важното е бебчето да е живо и здраво.Всеки има предпочитания за пола на детето си,но това не е най важното Peace
Успех на сестрата на авторката на темата и дано е това,което иска.Но и според мен тази таблица е пълна измислица,но щом си е суеверно момичето няма нищо лошо да си пресмята

# 18
  • Мнения: 2 960
.Тук не е форум "Искам момиченце", тук е ИСКАМ БЕБЕ, без значение какво е, с каква коса е и с какви очи.

Имайте милост бе хора, тука всяка седмица има по някоя абсурдна тема newsm78

подкрепям напълно!!!!

# 19
  • Мнения: 975
Тук не е форум "Искам момиченце", тук е ИСКАМ БЕБЕ, без значение какво е, с каква коса е и с какви очи.
Сестра ти може да изчака още няколко десетилетия когато ще може да си поръчваме бебета по интернет - искам бебе с сини очи и руса коса ooooh!
Ако всеки, който пускаше тема, първо беше погледнал библиотеката, нямаше да стигаме до тука!!!!Ама е по-лесно да пускаме нова тема!
Имайте милост бе хора, тука всяка седмица има по някоя абсурдна тема newsm78
Peace

# 20
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Според тая таблица аз съм МЪЖ  newsm78 пък хич не приличам hahaha

# 21
  • Мнения: 1 165
Според тая таблица аз съм МЪЖ  newsm78 пък хич не приличам hahaha

 hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 2 430
и аз така,мама е била на 25 ноември съм зачената,и трябва да съм момче

# 23
  • Мнения: 1 165
Мадам Стасита ти какво чакаш,я си пресмятай пола на твоя бебок hahaha

# 24
  • София
  • Мнения: 2 430
По таблицата момче,ама живот и здраве,аз чакам бебе Laughing
на 28 съм и август е зачеването

# 25
  • Мнения: 1 165
да ти е живо и здраво а пола..няма значение

# 26
  • Мнения: 179
Алесия, най-лесно е да провериш в библиотеката или търсачката на форума. Отиваш на "търси" и пишеш ключовата дума, която те интересува. Ето и аз ти изкарах няколко интересни теми,които биха могли да те заинтересуват по твоя въпрос
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=214679.0
Lucky_mama
Гост
  Плануване на пола на бебето
 

# 27
  • Мнения: 270
И аз по тази таблица съм мъж Party Crazy Ихаааааа,вярно съм мъжкарана,но пенис нямам Whistling При положение,че хората с години чакат за рожба,мисля,че пола не е най-важното.На мен наскоро ми казаха,че ще е момиче,а аз даже нямам конкретни предпочитания,понеже толкова е желано това дете,че няма абсолютно никакво значение какво ще е.Искам да имам още 1-2 деца,живи и здрави) и всички да са момичета не ми дреме,понеже това е дар от Бога не концерт пожелание.Успех на всички Peace

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 12:46 от daninceto

# 28
  • София
  • Мнения: 1 197
аз също съм от хората за който полът няма значение, искам само, живо и здраво бебе Praynig!!! но се рових из нета и открих случайно това, сетих се за тази тема и реших да го пусна тук ако за някого е интересно! Crazy

# 29
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
според мен тази таблица е пълна глупост. докато бях бременна разглеждах разни подобни неща и все се получаваше, че моят герой ще е девойка. но не би. момченце за чудо и приказ.
всеки има някакви мечти какво детенце ще има, но в крайна сметка каквото Бог му даде, това е. да е живо и здраво е най-важното.
чудна работа, ако е момче ще го върнат ли???? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт