Маратонки с колелца?

  • 10 373
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София...........
  • Мнения: 956
Здравейте момичета искам да ви попитам дали някой е виждал само колелца светещи които се закрепват на обувката,маратонката. Видях ме едно момче и го попитах ме каза,че не са от България но и тук ги имало,но аз не съм виждала и в гугал се рових сумати и време-нищо не открих  Tired

В София - Sky City
Moля някой ако е виждал само колелца във Варна нека свирка,спешно ги търся Hug

Когато купувахме на сина ми маратонките с колелца той пробва и само колелцата, но не са удобни. Те не застават под подметката , а отстрани и трябва в лек разкрач да се карат Sad

# 31
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Моля някой,който скоре беше в Скай Сити,да каже,има ли там все още маратонките с колелца.

# 32
  • Мнения: 1 674
Преди две седмици имаше. :peace:39лв

# 33
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Преди две седмици имаше. :peace:39лв
Благодаря Hug

# 34
  • Мнения: 228
Успех Таничка,дано ги има още!!!

# 35
  • Мнения: 37
момичета внимавайте! точно с тези маратонки едно момиченце на 11 години си счупи носа в училище,блъскайки се в друго дете ,което е с хематов на главата! Tired

# 36
  • Мнения: 1 312
Здравейте момичета искам да ви попитам дали някой е виждал само колелца светещи които се закрепват на обувката,маратонката. Видях ме едно момче и го попитах ме каза,че не са от България но и тук ги имало,но аз не съм виждала и в гугал се рових сумати и време-нищо не открих  Tired
Здравейте момичета,Найй накрая намерихме и купихме прочутите колелца,
сега не мога дави опиша какво е коридора  Crazy ама няма как,искам дави кажа ,че маратонките изобщо сега не ги карат,повече харесват колелцата

Общи условия

Активация на акаунт