Какви покривки за маса използвате при хранене?

  • 15 582
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Има изкуственни материи , които лесно се перат ,а падат тежко , по дебели някак са и не се мачкат така както тънките изкуственни материи и се поддържат лесно.  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Само бели не  Stop
Тъй като много обичам топлите, ярки цветове и домът ни е така обзаведен, съответно преобладават червени, оранжеви и съчетанията между тези цветове покривки.

# 17
  • Мнения: 1 120
Ще използвам темата за да попитам от къде във Варна да си взема хубава покривка за голяма трапезна маса?

# 18
  • Мнения: 746
Лято , на пазара в Иван Вазов има много хубаво магазинче .Преди няколко месеца ми предложиха доста богат избор за кръгла маса и то с голям диаметър.Иначе тези дни гледах в Метро и в Еником Дружба.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 082
bobb, благодаря  Simple Smile Аз вчера в Метро нещо не ги харесах...

# 20
  • Мнения: 1 558
А какво ще кажете за тефлоновите покривки?

# 21
  • Мнения: 1 305
Аз използвам бамбукови подложки. Но сега съм замислила да си ушия разни работи, защото за голяма маса като нашата трудно се намира нещо свястно.

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Памучни или ленени, бели и пастелни цветове. Сега съм хвърлила око на тефлоновите, че иначе голямо пране пада  Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 676
Използвам тефлонова, шарена покривка и съм много доволна. Не остават петна и не пропускат течността да преминава през тях. Важното е да се забърше веднага разлятото (пише го и в упътването). Препоръчвам ги с две ръце  Peace.
Продават ги в Метро. Има едноцветни и шарени и различни размери.
  За специални случаи използвам бели покривки, изкустевена материя. Всичко пада от тях.

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 17:29 от Dori

# 24
  • Мнения: 281
Цветни...,жълти,оранжеви. Hug

# 25
  • Мнения: 2 100
Ще използвам темата за да попитам от къде във Варна да си взема хубава покривка за голяма трапезна маса?

В подлеза до Образцов Дом. Влюбена съм в това магазинче  Heart Eyes Чакам момента когато ще го щурмувам  Mr. Green Мисля, че ще намериш това, което искаш  Peace

# 26
  • Мнения: 1 120
Ще използвам темата за да попитам от къде във Варна да си взема хубава покривка за голяма трапезна маса?

В подлеза до Образцов Дом. Влюбена съм в това магазинче  Heart Eyes Чакам момента когато ще го щурмувам  Mr. Green Мисля, че ще намериш това, което искаш  Peace
Благодаря ти Джиджа  Hug  bouquet

# 27
  • на село
  • Мнения: 830
 Бели - памучни.

# 28
  • Мнения: 824
Бамбукови подложки.

# 29
  • Мнения: 2 100
За нищо!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт