Дразните ли се ако непознати се прехласват по бебето ви?

  • 2 797
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 783
 определено на някой им липсват първите седем години!ама то, така е като не се използва опитът наречен "възпитание ",още повече форумът е за изказване на мнения било то положителни и отрицателни ,а не за даване на определения.съжалявам,че се оставих да бъда въвлечена в тази махленска разправия.както го е казал народът"по -умният отстъпва".  да не говорим,че има опция
(в новите технологии де) проверка на правопис.използвайте я!!

# 61
  • Мнения: 389
По принцип не,даже ми е приятно.Но имам няколко познати,от които се дразня,защото си личи,че са лицемери

# 62
  • Мнения: 756
Абе, момичета, какви са тези непрекъснати теми с оплакване от радването и добрите думи на непознати към бебето ви?  ooooh! Разбира се, че се радвам  Simple Smile

абсолютно си права,не виждам какво лошо има да се усмихнат на детето...не съм на същото мнение за пипане , но и никой дасега не го е докосвал, без да ме попита.

# 63
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Дразня се на онези, които разправят за "лошите очи", както и на тези, които им се връзват. Затворете си бебетата вкъщи и не ги показвайте на "лошите очи" и няма да ви дразнят.

# 64
  • Мнения: 476
Винаги много съм се радвала на вниманието към моето дете.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 529
Голяма веселба е в тази темичка   Party

# 66
  • Мнения: 645
Аз също се радвам на вниманието към сина ми. А пък и той се усмихва на всеки, който го погледне.

# 67
  • Мнения: 295
Аз по принцип не се дразня,но започнах нещо да се вманичавам и да му мия очите слад катос е приберем вкъщи.
Преди не вярвах на такива неща,но където и да отидем почват да му се радват и наскоро за 1ви път се разболя,а докато бяхме на почивка не спря да мрънка и почнах да му мия очите след излизане,понякога и със светена вода.
И без това всеки който го види повтаря:Какви очички като маслинки.


# 68
  • Мнения: 1 091
Не се дразня, когато го гледат. Дразня се, когато го пипат или закачат без да питат.  Wink
Peace

# 69
  • Мнения: 3 092
Аз много се дразня защото после става неспокойно и почвава да плаче.Може и да ми се изсмеете но от бабите съм чувала че има хора с лоши очи.Вие как мислите споделя ли някой моето мнение?
не , не го споделям .
Не се дразня от нищо , позитивно съм настроена и досега никой нищо не ми е направил на детето .
Не съм срещала нито хора с лоши очи , нито мисля да ти се смея че си го мислиш .Твоя работа .

# 70
  • Мнения: 700

Не се дразня, когато го гледат. Дразня се, когато го пипат или закачат без да питат.  Wink
Peace
Споделям същото. Според мен възпитан човек не би трябвало да пипа бебе. Може само да му се усмихне, да говори умерено на дистанция поне 1 метър. Така съм учила по Словестно изпълнителско изкуство. Тази дистанция е най-малката, за да има условие за нормално общуване. Също не харесвам и мен да ме пипа непознат човек.
Бебетата са също пълноценни човеци. Не са играчки.

# 71
  • Мнения: 2 651
децата ти найстина са разкошни-като картинка са.невероятни красавици Hug-да са ти живи и здрави и мн да те радват.
ако ги срешна на улицата и ги поздравя,направя им комлимент,че дори и прегърна-пак ли ще реагираш остро???
не разбирам какво лошо има една майка,баба и т.н. да се зарадва на добро,красиво и възпитано дете от сърце?защо всички(повечето ) го смятат за нещо лошо?
Благодаря за комплиментите за децата  bouquet
 не си ме разбрала правилно-исках да кажа,че позитивното и ведро отношение няма как да ме подразни,напротив,става ми много мило.Дразнят ме тези,които нагло зяпат по децата сякаш са панаирджийски мечки.Понеже малката все още отвреме навреме стъпва на пръсти и тази нейна походка представлява голяма "атракция"за разни лелки.Случвало се е нагло да зяпат детето пред и очите ми и да го коментират в трето лице,при положение че аз съм там и  чувам определенията и възгласите им Crossing ArmsТози вид прехласване определено не е от най-любимите ми.
  bouquet

# 72
  • Мнения: 1 674
Не,не се дразня.Поне не ми се е случвало.По друг начин стои въпроса с пипането на детето,когато беше малко.

Общи условия

Активация на акаунт