Случи ми се нещо странно.. III част

  • 104 741
  • 574
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 334
А защо нямаш смелост?
Започнаха да ми се случват странни неща след смъртта на баща ми,
може би от преживяния стрес ,тогава започнах
да сънувам странни сънища,бих още дете,
един ден реших да разкажа какво сънувах на моята най-добра приятелка,
след като ме изслуша тя каза:"Това не го казвай на никого,защото ще те помислят за луда."
И точно това  е причината да не споделям.

За себе си отговорите ги имам,това беше период от живота ми наситен с емоции,повече отколкото може да понесе едно 12 годишно дете ........
От както родих децата си не ми се е случвало нищо странно.

# 31
  • Мнения: 2 013
Пожелавам ти повече да не ти се случват странни неща.
Но точно в тази тема никой няма да те помисли за луда. Ако си изчела предишните две, ще разбереш защо.

# 32
  • Мнения: 1 168
Velonika, сподели, ще ти олекне.  И аз по-късно ще пиша нещо, което ме притесни, но не му отдавах голямо значение, но пък знае ли човек. newsm78 . Сетих се, като стана въпрос за децата.

# 33
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Момичета, в предните теми някойбеше писал как някакъв мъж е стоял в стаята. Днес с моята приятелка бяхме на кафе и на такива теми не сме говорили. И тя малко притеснено започна да ми разказва как на брат и му се случвало доста често да стои такъвмъж с черни дрехи на стола. Брат и искал да му извика но сякаш бил парализиран. Той разказал на майка си но тя гопосъветвала да не казва на никой че ще го помислят за луд. Просто бях страшно очудена как разказа на брат и прилича на случките на някой момичета тук. Shocked

# 34
  • Мнения: 2 172
 CrazyСлучи ми се- преди няколко седмици,на случайна снимка с цифров апарат в стаята се видя сияние-ореол около иконичката на стената.Все още не мога напълно да повярвам  Flutter, че е истина, за сега споделям само с близки, въздържам се от пускане в нета на снимката. Направих веднага втора- вече ореола го нямаше. Беше в навечерието на религиозен празник и то голям.

# 35
  • Мнения: 4 380
Момичета, в предните теми някойбеше писал как някакъв мъж е стоял в стаята. Днес с моята приятелка бяхме на кафе и на такива теми не сме говорили. И тя малко притеснено започна да ми разказва как на брат и му се случвало доста често да стои такъвмъж с черни дрехи на стола. Брат и искал да му извика но сякаш бил парализиран. Той разказал на майка си но тя гопосъветвала да не казва на никой че ще го помислят за луд. Просто бях страшно очудена как разказа на брат и прилича на случките на някой момичета тук. Shocked

Бях аз и още няколко разказа. Няма луди. Има необясними неща, които се случват тук, на този свят, с напълно нормални и трезвомислещи хора, просто защото има много неща, недостъпни още за нивото на науката в настоящия момент.  А може би и пазени от висш разум знания за естеството на нещата поради незрялост на човешкото общество все още, знам ли...
Тази тема е добър начин да се чуят много разкази и да се направи известна аналогия между повтарящи се събития като това примерно, а също да се изградят някакви хипотези за обяснение. Къде в реалния живот ще срещнеш толкова много хора, които да споделят тези неща. Хората все още си мислят, че за такива работи ще ги сметнат за луди и хич не са склонни да говорят.

# 36
  • Мнения: 1 168
Мъжът ми в свободното си време прави дърворезби. Последната, която е направил е окачена на стената и той казва, че символизира безкрайността и несъвършенството на Света. Аз в началото не я харесах много, защото не ми беше много ясна и му предложих, да я подарим на някого  Mr. Green, тогава бяхме само двамата. Но той си я харесвал много и така си остана. След известно време стоим си с дъщеря ми в хола, тя е срещу мен, а дърворезбата е над главата ми. Изведнъж присвива очи и ми казва: " Не я изхвърляй!....Дърворезбата...не я изхвърляй!" Гласът и звучеше странно. Направо изтръпнах. Хванах я и я поитах : "Какво говориш? Какво искаш да кажеш?". Тя само каза : "Нищо!" и се отдръпна. После още я разпитвах, но тя безразлично отклоняваше въпросите ми. Това пък какво означава?

П.С. Само да уточня, че дъщеря ми никога не е чувала за моите претенции спрямо дърворезбата, а и аз никога не съм говорила за изхвърляне.

Последна редакция: чт, 04 сеп 2008, 00:47 от daindi

# 37
  • Мнения: 7 091
Daindi, а на каква възраст беше дъщеря ти като го каза това? newsm78

# 38
  • Мнения: 619
На нулева Wink аз доколкото азбирам от под4ератното.Но това са въпбражаемия приятел направооо настръхвааам от ужас.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Аз предполагам че Tandoori пита друго - на колко години е било детето, когато е казало това на майка си.

# 40
  • Мнения: 1 168
Daindi, а на каква възраст беше дъщеря ти като го каза това? newsm78

Aми това става преди около месец, значи почти на 4 и половина години.
А дърворезбата беше завършена преди около 6 месеца.

# 41
  • Мнения: 278
Къде изчезна Бубулина? Дали си е освещавала къщата? Някой ако знае да сподели.

# 42
  • Мнения: 1 168
На нулева Wink аз доколкото азбирам от под4ератното.Но това са въпбражаемия приятел направооо настръхвааам от ужас.

Имам предвид, че бяхме само двамата в стаята.

# 43
  • Мнения: 624
От както родих децата си не ми се е случвало нищо странно.

Не ти се случва нищо странно защото си поела отговорност за тях и вътрешно не си позволяваш да извършваш предишните си "пътешествия".

Няма луди. Има необясними неща, които се случват тук, на този свят, с напълно нормални и трезвомислещи хора, просто защото има много неща, недостъпни още за нивото на науката в настоящия момент.  А може би и пазени от висш разум знания за естеството на нещата поради незрялост на човешкото общество все още, знам ли...
Тази тема е добър начин да се чуят много разкази и да се направи известна аналогия между повтарящи се събития като това примерно, а също да се изградят някакви хипотези за обяснение. Къде в реалния живот ще срещнеш толкова много хора, които да споделят тези неща. Хората все още си мислят, че за такива работи ще ги сметнат за луди и хич не са склонни да говорят.
Възхищавам се на умението ти толкоз ясно да изразяваш мислите си в писмена форма.   bouquet

# 44
  • Мнения: 806
Аз не знам дали го сънувах това, беше преди 3 дни.  Сутринта рано към 4 ставам до тоалетна и се връщам, лягам си отново.  След около 2-3 мин съм позадремала вече и чувам:
- Албенчееее, Албенчеее
Мисля си, само мъжът ми е до мен, а това е женски глас.  Обръщам се и пак заспивам.
Пак чувам:
- Албенчеее много си пораснала бабо.  Shocked
Отварям очи, нищо.  Естествено мисля, че сънувах.  Мисля и, че беше гласа на покойната ми баба, но се уплаших, станах гледах насам натам и пак легнах.  След време пак съм заспала.
Този път усещам как една топла ръка прави кръст на челото ми с пръст.  Точно както баба правеше.  Скочих от леглото, знам, че се събудих.  Нищо нямаше, но голям рев ме подгони.
Не бях я сънувала доста време.

Общи условия

Активация на акаунт