Спукано гърне или хванати в изневяра.

  • 13 549
  • 163
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 358
При всеки е различно - такива обобщения изобщо не могат да се правят.

мои двама познати (и двамата женени и с деца) изведнъж решиха че много се искат .... и няколко месеца то не бяха тайни срещи, смс-и ... какво ли не. Обаче нейния мъж ги хвана .... и то със специалните средства ... дори човек ги следеше. После скандали разправии ... на мъжа му простиха и сега е щастлив с жена си и дори второ дете си имат.
На моята приятелка също "уж" й простиха в началото, но после пак пиянски скандали, побоища ... и се разведоха. Което май се оказа по-добре за нея - да живее с мъж, който под влияние на малко напрежение и алкохол да не знае кво прави ... кофти беше ..

Никога не се знае как ще реагира наранения човек ...

# 76
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз съм склонна да прощавам, но да простиш един път ок, втори път пак със същия човек да ти изневери... Едва ли има смисъл вече от някаква прошка, след като явно има чуства някакви! Да вържеш човека до себе си, не върви, той пак ще си намери начин...

# 77
  • Мнения: 824
Аз съм склонна да прощавам, но да простиш един път ок, втори път пак със същия човек да ти изневери...

Вторият път,независимо дали със същия човек или не,не бих простила,ако разбера.
Дори няма да давам обяснения защо е празен гардероба.

# 78
  • Мнения: 1 554
хванах го,сам се издаде,не се ровя в неговите лични неща,простих! естествено отричаше до край и още отрича Laughing , но това е зад гърба ми,надявам се повече да не ми се случи,защото боли,много боли.........

# 79
  • Мнения: 824
хванах го,сам се издаде,не се ровя в неговите лични неща,простих! естествено отричаше до край и още отрича Laughing , но това е зад гърба ми,надявам се повече да не ми се случи,защото боли,много боли.........

Всичко след това тръгна ли по старому,или нещо коренно се промени?

Съжалявам за любопитството.

# 80
  • Мнения: 1 554
хванах го,сам се издаде,не се ровя в неговите лични неща,простих! естествено отричаше до край и още отрича Laughing , но това е зад гърба ми,надявам се повече да не ми се случи,защото боли,много боли.........

Всичко след това тръгна ли по старому,или нещо коренно се промени?

Съжалявам за любопитството.


беше преди 3г. с времето всичко си дойде на мястото(по старому) а бе имам си едно на ум,за 8 г. един път ми се случи надявам се и за последно Praynig

# 81
  • Мнения: 128
хванах го,сам се издаде,не се ровя в неговите лични неща,простих! естествено отричаше до край и още отрича Laughing , но това е зад гърба ми,надявам се повече да не ми се случи,защото боли,много боли.........

Всичко след това тръгна ли по старому,или нещо коренно се промени?

Съжалявам за любопитството.


беше преди 3г. с времето всичко си дойде на мястото(по старому) а бе имам си едно на ум,за 8 г. един път ми се случи надявам се и за последно Praynig

Сякаш аз съм го писала!

# 82
  • Мнения: 654
Не бих търпяла изневяра, късала съм дългогодишна връзка само заради това. Направо съм безмилостна в такъв случайл Коректна съм, очаквам същото.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Не са ме хващали  Whistling, но аз да. Имах съмнения и се докопах до разпечатки на телефона му, мен ме няма в града и хоп посред нощите на бившата (само няколко секунди разговори), след това блъфирах за едно кафе и човека сам се издаде, че е бил с нея и приятеля си (за прикритие). Ех, какъв скандал беше, ама отрича до дупка за изневяра, може да е нямало такава, аз да съм прецакала нещата, не знам. Но и до ден днешен го човъркам с тази история.  Mr. Green Сега не съм и толкова мнителна, но ако разбера нещо жалко за него.  Naughty

# 84
  • Мнения: X
Не съм хващала и не са ме хващали.Да ровя лична кореспонденция, да следя, да дебна е абсурд няк'ъв. Ако хвана...не знам как ще реагирам има много "зависи". Със сигурност  няма да забравя никога и дори да простя, което е слабо вероятно, нещата помежду ни няма да са същите.

И аз мисля, като Klemy, обаче. Как така се прощава "едното чукане"? Добре де, като ще е само за това, то е ясно, че спокойно може да се мине и без него, хеле пък да се залага семейство, деца, за пет минути кеф на оная работа  Shocked Що за човек трябва да си, че да не можеш да си държиш срамотиите в гащите? Пък ако толкова не можеш, то значи не е едното чукане.
Ако обаче е връзка, отсвирвам директно. Не знам правилно или не, обаче предоставям правото на ползване на новопоявилата се особа, децата, дрешулята и 'айде кой от къде е.Дано не ми се налага да мисля как ще реагирам, защото допускам, че всичко е възможно.

# 85
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
не си изневеряваме,

а предаването ще е копие на Прелюбодейци по Зоун Риалити - там е интересно, ама все пак е в голяма Америка, а тука в България все някой познат ще гледа предаването - малко кофти

# 86
  • Мнения: 256
Не съм хващала, а пък аз не изневерявам.
Но пък имах едно гадже, като се разделихме и той на следващия месец се ожени за една мадама и след още 5 месеца им се роди бебе - живо, здраво и най-важното - доносено. Та и да го бях хванала, файда няма, вече бях осъзнала, че не е мъжа на живота ми.

# 87
  • Мнения: 830
Снощи с приятели комантирахме това предаване може и да го гледам Laughing Българският вариант се очаква да е доста по-темпераментен Crazy

# 88
  • Мнения: 366
Не съм хващала, а пък аз не изневерявам.
Но пък имах едно гадже, като се разделихме и той на следващия месец се ожени за една мадама и след още 5 месеца им се роди бебе - живо, здраво и най-важното - доносено. Та и да го бях хванала, файда няма, вече бях осъзнала, че не е мъжа на живота ми.

По повад на това което си писала.
Срещнали се две баби и едната казала на длугата:
  - Знаеш ли, че моята внучка има бебе?
  - Как ще има бебе, нали се омъжи преди 3 месеца.
  - Те сегашните не са като нас прости. Ние едно време по 9 месеца ги носихме., а сега за 3-4 и  айде...

По темата - не са ме хващали, имаше съмнения от негова страна, но аз разбира се отричах.
Това беше преди години,в момента дори и да търси нищо няма да намери.
Аз него не съм го хващалан, но не съм и търсила.

# 89
  • Мнения: 30
 Shocked Shocked Shocked Не е за вярване Shocked Shocked Shocked

Общи условия

Активация на акаунт