Спукано гърне или хванати в изневяра.

  • 13 545
  • 163
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 554
не мисля , че хванати в изневяра е театър.Повече от сигурна съм ,че е реалността

 Joy

ей много си наивна Laughing всичко е един голям фарс Peace

# 121
  • Мнения: 87
като студентка хванах съквартирантката ми с гаджето ми да се натискат... на всичкото отгоре се държаха много гадно... даже съжалявам, че се сетих затова сега - много гадно беше. После тя страдаше дълго време и ме молеше да й простя, а с него два месеца не си говорихме. След това поизгладихме отношенията, но винаги си остава гадното чувство

# 122
  • Мнения: 3 423
...Моля, пояснете, че ми е важно.
Явно нещо се мъти около теб...  Whistling

Нещо ти е весело май, или така си свирукаш само.

Хахахахаха, загледах първата серия. Като изключим
догма- и 24-естетиката, бих разкритикувала диалога.
Толкова сухарски звучи телефонният разговор между
съпрузите, че съм склонна да повярвам, че си кръшкат.
Стани, липсваш ми, къде си? Абе, коя жена говори така
с мъжа си, бе, аматьори такива. Как къде, на работа съм,
скъпа, къде другаде може да съм... Кой съпруг говори на
жена си на скъпа, бе, кажете ми. Да не говорим, че русата
мацка в рамките на двудневни свирки се издига от стажантка
в асистентка на прелюбодееца. Егати и фалшиментото е тоя
сериал. Добре поне, че изневерите са предимно истински...

# 123
  • Мнения: 23
Аз трябва да съм някакъв много сбъркан Скорпион, защото изобщо не съм ревнива. Случвало се е "доброжелатели" да ми разказват това онова - ами майната му, като иска със сълзи и сцени няма да го спра, даже може по-интересно да му стане. А мен са ме хващали веднъж, още млада-зелена и беше много гадно, обаче пък ме научи какви фукливи гадинки са мъжете Simple Smile.

# 124
  • Мнения: 122
Аз трябва да съм някакъв много сбъркан Скорпион, защото изобщо не съм ревнива. Случвало се е "доброжелатели" да ми разказват това онова - ами майната му, като иска със сълзи и сцени няма да го спра, даже може по-интересно да му стане. А мен са ме хващали веднъж, още млада-зелена и беше много гадно, обаче пък ме научи какви фукливи гадинки са мъжете Simple Smile.

Така е... в мъжка компания всеки гледа да се фука ли фука... изключвам себе си разбира се, защото по моя колан женски скалпове не висят...   Rolling EyesJoy

# 125
  • Мнения: 78
Аз пък съм сбъркан Близнак...и аз не съм ревнива и ако разбера, дори ще ми стане интересно. За съжаление моят мъж не мисли като мен и незнам, ако ме хване какво би се случило.
За статистиката, аз съм разбирала за връзки на мъжа ми, но съм го оставяла сам да си се оправя, пък и аз си имам достатъчно други занимания, за да се вълнувам от неговия личен живот. Смятам за глупаво, когато имаш деца, да мислиш единствено за своите чуства в такава ситуация. За мен няма неща, които да не мога да простя. Все пак сме човешки същества и понякога се случва да грешим, но това не означава, че всеки път, когато почустваш физическо привличане и му се отдадеш, трябва да правиш драми и да си разваляш семейството. В живота има и други по-важни неща....

# 126
  • София
  • Мнения: 23 128
Аз пък съм сбъркан Близнак...и аз не съм ревнива и ако разбера, дори ще ми стане интересно. За съжаление моят мъж не мисли като мен и незнам, ако ме хване какво би се случило.
За статистиката, аз съм разбирала за връзки на мъжа ми, но съм го оставяла сам да си се оправя, пък и аз си имам достатъчно други занимания, за да се вълнувам от неговия личен живот. Смятам за глупаво, когато имаш деца, да мислиш единствено за своите чуства в такава ситуация. За мен няма неща, които да не мога да простя. Все пак сме човешки същества и понякога се случва да грешим, но това не означава, че всеки път, когато почустваш физическо привличане и му се отдадеш, трябва да правиш драми и да си разваляш семейството. В живота има и други по-важни неща....

Интересно е да прочета нечия гледна точка, коренно противоположна на моята...
По написаното от теб излиза, че мъжът ти едва ли не всеки ден е с различна, но на теб не ти пука  smile3501

# 127
  • Мнения: 3 423
Аз трябва да съм някакъв много сбъркан Скорпион, защото изобщо не съм ревнива.
А мен са ме хващали веднъж

Да, наистина има някаква повреда в чипа ти.
Ти си срам за зодията и си вземи най-сетне поука.

# 128
  • в белята
  • Мнения: 536
Бившото ми гадже ми изневеряваше ,обаче аз прощавах и не изневерявах.Съпруга ми докато бяхме гаджета ми изневери няколко пъти и то с бившата му...... хванах няколко обаждания ,няколко смс-а , а като за капак по-горното написано бивше гадже ми звънна една вечер за да ми "честити" че отново съм руса  Mr. Green .На мен само толкова ми трябваше за да дигна луд скандал ,а след това и да ...................изневеря  без да ме хванат Mr. Green Mr. Green Mr. GreenВътрешно ликувах ,че "ужким съм му го върнала" и като се ожених ме просто му казах в прав текст че ако ми изневерява да го прави дискретно и аз да не разбирам.Едвали ще си разваля семейството заради изневяра и едвали ще изневеря пак като ответен удар защото имам да пазя репутация заради фамилията и детето,но със сигурност ще измисля нещо така че да го заболи многооооооо заради постъпката му. Crossing Arms
П.С. абе много нагласени работи в това предаване та чак е смешно rotfImbo

# 129
  • Мнения: 78
Цитат
Интересно е да прочета нечия гледна точка, коренно противоположна на моята...
По написаното от теб излиза, че мъжът ти едва ли не всеки ден е с различна, но на теб не ти пука


Aко трябва да съм честна...наистина не ми пука. Смятам, че е достатъчно зрял и голям, за да носи отговорност за постъпките си и не е моя собственост, независимо, че имаме брак. Не съм му сложила окови и може сам да прецени кое е добре за него и семейството му. Аз искам, когато се прибера вкъщи да има спокойствие, децата ми да са щастливи, а не да слушат скандали и разправии за това кой къде е ходил и с кого. Ако реша да се впрягам ще си превърна живота, както моя, така и на децата в ад. Според мен има много по-важни и интересни неща в живота от това да се дебнем. Но хората са различни и всеки си има право на собствено мнение и виждане. Просто споделих моето...

# 130
  • Мнения: 78
Много е смешно това предаване. Актьорските способности на участниците са под всякаква критика, сценариите са съшити с бели конци  ooooh!

# 131
  • Мнения: 90
И аз го гледах снощи и честно казано мисля ,че всичко е нагласено Wink

# 132
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Aко трябва да съм честна...наистина не ми пука. Смятам, че е достатъчно зрял и голям, за да носи отговорност за постъпките си и не е моя собственост, независимо, че имаме брак. Не съм му сложила окови и може сам да прецени кое е добре за него и семейството му. Аз искам, когато се прибера вкъщи да има спокойствие, децата ми да са щастливи, а не да слушат скандали и разправии за това кой къде е ходил и с кого. Ако реша да се впрягам ще си превърна живота, както моя, така и на децата в ад. Според мен има много по-важни и интересни неща в живота от това да се дебнем. Но хората са различни и всеки си има право на собствено мнение и виждане. Просто споделих моето...
Браво мацка, ей това е трезво мислене.  Hug Абсолютно подкрепям мнението ти.  Peace Живота понякога е толкова труден, че да си го вгорчаваме още повече с дебненки, разправии и скандали. В крайна сметка един живот живеем....

# 133
  • Мнения: 1 367
Aко трябва да съм честна...наистина не ми пука. Смятам, че е достатъчно зрял и голям, за да носи отговорност за постъпките си и не е моя собственост, независимо, че имаме брак. Не съм му сложила окови и може сам да прецени кое е добре за него и семейството му. Аз искам, когато се прибера вкъщи да има спокойствие, децата ми да са щастливи, а не да слушат скандали и разправии за това кой къде е ходил и с кого. Ако реша да се впрягам ще си превърна живота, както моя, така и на децата в ад. Според мен има много по-важни и интересни неща в живота от това да се дебнем. Но хората са различни и всеки си има право на собствено мнение и виждане. Просто споделих моето...
Браво мацка, ей това е трезво мислене.  Hug Абсолютно подкрепям мнението ти.  Peace Живота понякога е толкова труден, че да си го вгорчаваме още повече с дебненки, разправии и скандали. В крайна сметка един живот живеем....
Айде и аз в клуба на подкрепящите това мнение!

# 134
  • Мнения: 256
Чувствата при мен надделяват над желанието ми за спокойствие. Щастлива съм, че в брака си до момента нямам поводи да следя, да бъда следена или да подлагам децата си да бъдат свидетели на скандали.
Нооо, ако се усъмня, спокойствието ще бъде нарушено, между нас имам предвид, а си мисля, че ще мога да го направя така, че децата да не страдат.
Еми това е, някой сме доста темпераментни.

Общи условия

Активация на акаунт