Спукано гърне или хванати в изневяра.

  • 13 506
  • 163
  •   1
Отговори
# 135
# 136
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
И на мен ми беше странно, но дори присъствах на техен разговор, как му кроят шапката и просто бях  #Crazy , ама е дълга историята! ОБаче, евала на такива жени, това си изисква много ум и смелост, на мен не би ми дошло на акъл!


А може ли да кажеш какво му крояха? Не, че нещо, просто ми е интересно до къде стига желанието за отмъщение, а и идеи никога не са излишни, не се знае кога ще ти потрябват.   Thinking

# 137
  • София
  • Мнения: 1 320
Прекалено лично е, за да изпадам в подробности! Да кажем просто, че му подготвяха изненада парти! При тях двете не е толкова силно желанието за отмъщение, колкото това да могат да се отървът от него!

# 138
  • Мнения: 229
момичета !Лично познавам една от двойките !  Въпроса не е в това просто да си пишете нещо, а да се погледне на реалността! Предполагам , че тя сама след време ще Ви опровергае , защото е наша съфорумка. Ей такива сценки аз ги виждам на път и сред път - кое точно е нагласеното , кое ви се струва нереално .Айде кажете

# 139
  • Мнения: 4 752
Аз съм от наивните...реално си ми изглежда предаването. Дано момичето ако е потърпевша страна успее да се съвземе.

# 140
  • Мнения: 122
Аз съм от наивните...реално си ми изглежда предаването. Дано момичето ако е потърпевша страна успее да се съвземе.

Искаш да кажеш, ако са я хванали в крачка да не я е много срам ли...

# 141
  • Мнения: 4 752
Искаш да кажеш, ако са я хванали в крачка да не я е много срам ли...
Искам да кажа, че ако са и го начукали ще е наранена повече от варианта тя да го е начукала на някой.

# 142
  • Мнения: 122
Искаш да кажеш, ако са я хванали в крачка да не я е много срам ли...
Искам да кажа, че ако са и го начукали ще е наранена повече от варианта тя да го е начукала на някой.

Искаш да кажеш, че във всяка изневяра едната от жените го н...... на другата ли...

# 143
  • Мнения: 19
Хващали са ме забит до кокал. Казвам - не е това което си мислиш и така... Все още живеем щастливо. Не се впрягайте толкова.
И ей-така ти прости newsm78
Без дори да види черепа на мацката лакиран върху секцията си?

че мацката кво е виновна?!?!

# 144
Призна ми , нямаше скандали нито панаири , наляхме си по едно и поговорихме , дадох му право на избор , избра мен и децата ..... но вътрешно в себе си не съм му простила / поне така се усещам / ....а доверие никакво му нямам , но от ситуацията аз излязох с достойнство , което за мен е важното Peace
и сега имаме едно разбирателство и да децата ни растат в спокойна и усмихната семейна среда , незнам дали съм щастлива , но знам че всичко което поискам /неговоря за матерялни неща/ го получавам!  bouquet

# 145
  • Мнения: 23
Да, наистина има някаква повреда в чипа ти.
Ти си срам за зодията и си вземи най-сетне поука.


От какво да се поуча Кума-Лисо, че не ми стана ясно?!?
Подкрепям Албена - има по-важни неща в живота. Предполагам, това, че съм израстнала с двама по-големи братя ме е направило леко цинична относно мъжката вярност. В повечето случаи мъжете изневеряват просто защото МОГАТ, и това си е чисто физически акт без никакви емоции. Е, за какво тогава аз да драматизирам? Ако пък моят вземе че се влюби - прав му път, да си го взимат заедно с мръсните чорапи, хъркането, неандерталските звуци по време на мач и прочее екстри дето си вървят с него.

# 146
  • Мнения: 1 454
От какво да се поуча Кума-Лисо, че не ми стана ясно?!?
Подкрепям Албена - има по-важни неща в живота. Предполагам, това, че съм израстнала с двама по-големи братя ме е направило леко цинична относно мъжката вярност. В повечето случаи мъжете изневеряват просто защото МОГАТ, и това си е чисто физически акт без никакви емоции. Е, за какво тогава аз да драматизирам? Ако пък моят вземе че се влюби - прав му път, да си го взимат заедно с мръсните чорапи, хъркането, неандерталските звуци по време на мач и прочее екстри дето си вървят с него.

И всички там мнения , които включват прошка...

Не съм хващала никого в изневяра и аз не съм била хващана...

Сега като се замисля, като бяхме деца с първото ми сериозно гадже като се загаджихме...същата вечер се целувал с някаква друга - та месец по-късно ми каза...ама..то това е било отдавна...стана ми кофти тогава...всъщност - първо не обърнах внимание, после се изнервих на себе си 'защо пък да не обръщам внимание на това' и после ми мина Simple Smile

Дано никого не хващам...по-добре само да чуя за нещо такова - да ме излъжат, че няма такова нещо и така Simple Smile

# 147
  • Мнения: 7
Има ли някой от вас желание да ми даде съвет как да "Хвана в изневяра" Моя хубостник мн съм набрала а нищо не мога да направя.
Гледа 1 епизод от хванати в изневяра и оттогава е като как да го нарека абе като пръднало зайче в люцерна , пръцка и се оглежда newsm78 Embarassed Crazy Crazy
Много е хитър НЕ умен но винаги успява да ме изиграе. Не иска и да се разделяме , аз все още го обичам , но искам да си докажа, че ми е верен понеже проявява някои признаци които ме карат да ми светла Женската лампичка, може да ме упрекнете и знам че ще има такива , ако има някоя желание и е патила може да ми пише .
Благодаря и ценя всяко мнение което ми е дадено тук . Hug Hug Hug

# 148
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Прекалено лично е, за да изпадам в подробности! Да кажем просто, че му подготвяха изненада парти! При тях двете не е толкова силно желанието за отмъщение, колкото това да могат да се отървът от него!

Съжалявам, че любопитствах, но не ми изглежда много нереално две жени в такава ситуация да са в съюз без едната да мисли мръсно на другата. Все си мисля, че на финала някоя от тях ще е прецаканата, а не мъжа. Но това вече е друга тема.
Относно предаването - въобще не съм си мислила, че е нагласено докато не прочетох разни мнения, които го твърдят. На мен ми изглежда реално. Какво значи нагласено, с артисти ли ( бая артисти трябва да събират за всяко предаване различни, че и артисти толкоз червени от яд да стават за 3 секунди не съм виждала) ?!

# 149
  • Мнения: 1 454
С артисти и статисти - да! Моя позната пише сценариите , да не говорим , че по този повод един мой близък приятел го каниха да участва...за около 3 дни - 200 лева на снимачен ден...
Кое му е странното...

Аз гледах само един епизод...абсолютно нереален...
Кой мъж ходи да се прегръща пред хората с любовницата си на тенис корта - като , ако ходи там непрекъснато - всички познават и него и жена му?
Колко средностатистически чийтъри правят секс на прозореца?
Колко мъже правят пикник на любовницата си?
И колко жени се държат като извадени от поп-фолк клип - с отмятания на коси, обкрачвания плавно и така нататък...?
Оо...щях да забравя...ако хванеш мъжа си в изневяра, любовницата дали ще крещи по теб 'курва'?
И ако тя го прави , ти дали ще си стоиш и ще чакаш и гледаш наоколо какво се случва и ще търпиш това?

Била съм с обвързани мъже и имам приятели с любовници...просто за секса...и повярвайте ми- те си обичат жените и няма да позволят някаква си руса фльорца с която просто се чукат докато жена им е бременна да се държи по този безумен начин...
Уфф, сори за спама, ама...се изнервих  Peace

Общи условия

Активация на акаунт