Моля да ми препоръчате логопед в Пловдив!!!

  • 14 156
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
Ивелина Стаматева от ИВЕНА е дообро момиче,но.... Sick ужасен специалист.
Посещавах нея,след като пуснах темата....Синът ми си изкривин тотално дикцията...Тази дама,не знае елементарно как се поставят звуци.
Багодарение на една съфорумка,се свързах с логопедка от която наистина съм доволна.
И при Петя Христева бях-нямам впечатления,понеже само ни приледа,НО НИ НАГОВОРИ ТАКИВА СТАХОТИИ ,и порядачно оплю колежката си стаматова.
Благодаря на Мари Анка за телефона на препоръчаната от нея специалистка,тя помогна на синът ми.За 10 сеанса той вече говори разбираемо,но още се борим с погрешно поставимите звуци от Стаматова.
Всяка майка,която се нуждае от съвет ще и кажа,не посещавайте Стаматова.Не съм доволна.Нещо повече тя направо осакати детето ми.За Петя Христива съм чувала подобни отзиви-пак казвам нямам лични наблюдения,но чух много опаквания.
Друго-при жената ,която ходим сега плащам за 60 мин. 12 лв.
а при Христева и сИВЕНА де плаща 15  лв за 30 мин.
И още нещо някак си не е миродаво гости да хвалят горещо логопеди...звучи като самореклама.

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 22:17 от ЛОЛО

# 16
  • Мнения: 1 710
Заключвам темата. ЛОЛО - ти искаш координати, а явно вече си водила на доста места детето си и работите успешно с един логопед. Не виждампричина темата да продължава в оплюване на един логопед, възхваляване на друг. Да, темите са, за да обменим опит и да си дадем координати. Ако с един логопед не е сработило не можем веднага да кажем - той не едобрият специалист, защото същият този е помогнал пък на куп други деца. И съм съгласна за това с гостите - регистрирайте се и пишете - нека заставаме с имената си зат това което пишем. Ако искате ми пратете на лични - координати на всички логопеди, с които сте работили, за да мога да дам телефоните им за връзка най-отпред. Така ще сме полезни на много хора от Пловдив.
Успех с терапията на децата!

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 10:40 от Maia Stoitseva

Общи условия

Активация на акаунт