Домашни рецепти за разкрасяване.

  • 368 061
  • 1 069
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 22
Имам още една молба към мамите...
Днес махнах няколко зверски черни точки...но кожата е подута и силно зачервена. Като прибавим и резултатите от скорошния козметик...цялото ми лице е в рани...не зная как ще отида на работа:( Имате ли рецепти за подобно състояние? За премахване на червенина и за заздравяване на рани?
Всъщност  newsm78, ако някой ми даде рецепта как да се отуча да ги пипам тези пъпки най-добре ще направи... не съм свикнала с тях и си въобразявам, 4е като махна някоя черна точка, ще стане...видиш ли...по-добре и ще предотвратя появата на пъпка, но уви...

# 286
  • Мнения: 25 864
sisi_b, пробвала ли си с крем Здраве - този в синята кутийка?
При мен помага доста. Можеш да пробваш примерно на малка площ и да видиш как ще ти се отрази.
Иначе по принцип за успокояване когато ми е раздразнена кожата (както при силния вятър миналия ден  #Cussing out, който ми докара направо възпалени пъпки по лицето с всичкия този прахоляк), си правя маска от хума и розова вода. От една страна хумата почиства доста добре лицето, а от друга - действа ми успокояващо. Кожата ми е доста мазна, ако това има значение в случая, хумата изсушава малко.

# 287
  zvezden_zaio  лагично е да предположиш че в маската се слага 1 лъж ракия не 1 литър

# 288
  • Мнения: 4 076
Vania78,в сезона на силното слънцегреене можеш единствено да ползваш силен UV фактор,когато излизаш и домашни маски (с кисело мляко,лимон и т.н.).През есента можеш да пробваш някоя от избелващите серии,които вече има почти всяка марка,от БГ са Талодерма,Биле и т.н.,те си посочват и схема на прилагане.И вече по-драстичните процедури с лазер,светлина,ако смяташ,че имаш нужда...за тях вече трябва съвет от дерматолог.

# 289
  • София
  • Мнения: 22
sisi_b, пробвала ли си с крем Здраве - този в синята кутийка?
При мен помага доста. Можеш да пробваш примерно на малка площ и да видиш как ще ти се отрази.

Крем здраве ползвам - да, но ефектът не е особено впечатляващ Sad Хумата също не ми се отразява добре....просто ми се пла4е
Тази сутрин пак се събудих с две подкожни мъни4ки и ги махнах, въпреки, 4е си бях обещала да не пипам нищо по 4елото Sad

# 290
  • Мнения: 624
Здравейте,мами!И аз да се включа с въпрос за целулита-ако някоя от Вас знае откъде в Пловдив мога да си купя антицелулитната кал на "Венус",моля да пише,цената и е около 16лв.Благодаря,предварително!

# 291
  • София
  • Мнения: 87
202 Рецепти за красива коса
202 Рецепти за красота
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=118414
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=118409

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 10:26 от krisitop

# 292
  • Мнения: X
Grinning Като дете я имах, някъде съм я забутала, подсети ме да я потърся  bouquet

# 293
lilac  blagodaria za saveta.....  Peace
 

# 294
  • Мнения: 4 076
lilac  blagodaria za saveta.....  Peace
 
Моля  Wink

# 295
sisi_b, пробвала ли си с крем Здраве - този в синята кутийка?
При мен помага доста. Можеш да пробваш примерно на малка площ и да видиш как ще ти се отрази.

Крем здраве ползвам - да, но ефектът не е особено впечатляващ Sad Хумата също не ми се отразява добре....просто ми се пла4е
Тази сутрин пак се събудих с две подкожни мъни4ки и ги махнах, въпреки, 4е си бях обещала да не пипам нищо по 4елото Sad


Незная дали ще ти помогна на време, но и при мен се получава така като се стискам....Намерила съм му цаката после Naughty
слагам бучка лед , просто търкам мястото с нея.Отока от стискането спада почти веднага, зачержено се маха до 10 мин.
При мен действа, дано и при теб да се получи  bouquet

# 296
  • Мнения: 10
здавейте! Аз пиша за първи . Прочетох много маски за коса .Най ми допадна маската на Деси но аз слагам и хума защото косатами е мазна . Разбрах че има  много видове хума аз си слагам на " Джанкар"  тя хубава ли е ?  предложете ми нещо друго . Благодаря ви  Stop

# 297
  • Мнения: X
здавейте! Аз пиша за първи . Прочетох много маски за коса .Най ми допадна маската на Деси но аз слагам и хума защото косатами е мазна . Разбрах че има  много видове хума аз си слагам на " Джанкар"  тя хубава ли е ?  предложете ми нещо друго . Благодаря ви  Stop
Не знам каква точно е на Джанкар, трябва да я погледна следващия път. Моята е на Клеопатра - зелена - мн.подходяща за мазна коса и кожа. Peace

# 298
  • Мнения: 10
Благодаря , ще отида да си я купя ,да я пробвам.

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 13:54 от avatava

# 299
  • Мнения: 235
Здравейте, момичета!
Искам съвет за проблемни нокти- дойде пролетта и ноктите ми започнаха да се цепят и начупват.Кажете какво да правя за да завъдя маникюр.

Общи условия

Активация на акаунт