Сух памперс на сутринта, нормално ли е?

  • 13 468
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 268
заведи детето на частен лекар
Интересно мнение...

# 16
  • София
  • Мнения: 44 115
Да, точно колектори за урина се казват, има за момчета и момичета.
може направо в него да занесеш пишито или път да го пресипеш в стерилно контейнерче...т.е. кутиика с капаче с винт.

# 17
  • Мнения: 21
Не се притеснявай толкова и на мен ми се е случвало. Дъщеря ми е на 3м. и няколко пъти на сутринта памперса е бил сух. Аз го отдавам на това, че през тези нощи спи много дълбоко. После през деня всичко е нормално.  Проблем е ако това е всяка сутрин и ако и през деня не пишка достатъчно. И аз се панирах първия път.... споко

# 18
  • Мнения: 66
Мисля, че няма нищо страшно. И на нас ни се случва редовно. В топлото време детето отделя течности и с потенето. Ако детето спи дълбоко и не се буди през нощта смятам, че няма нищо притеснително в това, че не е пишкало.

# 19
  • София
  • Мнения: 23 096
Благодаря ви, момичета!
Малката наистина спи дълбоко, дори на сутринта, докато се разбуди напълно, около 30 мин се протяга и пъшка... Иначе през деня няма проблем - пълни си памперса постоянно! Най-вече ще следя дали е пишкала, когато пие вода през нощта.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
При нас не се е случвало....консултирай се с друг лекар Peace

# 21
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
на мен  също ми се е случвало,при това не само една вечер през първите 2м. сутрин памперса да е сух.на мамата с която си "другаруваме" в градинката също и се е случвало.по това време моята дъщеря беше само на кърма,като почнах да я дохранвам съответно и давам повече вода  и си пълни памперса

# 22
  • Мнения: 2 622
Според мен няма нищо притеснително.Щом през деня има 6 яденета и пишка нормално,едва ли има нещо обезпокоително.Пък и казваш,че през ноща не се храни,спи дълбоко,сякаш е допустимо и да не уринира.Знам ли newsm78

# 23
  • Мнения: 1 367
Не знам дали е нормално.Но щом това те притеснява,и аз ще те посъветвам да заведеш детето на лекар и да занесеш урина за изследвания.И майка ти не е права да реагира така.Ти и без това очевидно се тревожиш какво става,а тя те стресира допълнително.Не е редно да се държи,сякаш ти си виновна за ситуацията.Знам за какво става дума,от опит го казвам....Дано да му няма нищо на детенцето!При нас не се е случвало подобно нещо.И досега на сутринта не сме имали сух памперс,дори напротив.Понякога още през нощта е толкова мокър,че се налага дори да го преобличам.Ползваме качествени памперси.

# 24
  • София
  • Мнения: 23 096
И майка ти не е права да реагира така.Ти и без това очевидно се тревожиш какво става,а тя те стресира допълнително.Не е редно да се държи,сякаш ти си виновна за ситуацията.

Ааа, не си ме разбрала добре! Майка ми се опитваше да ме успокои, каза ми да спра да чета писанията в нета, за да не се изнервям допълнително... Тя смята, че с малката всичко е наред и че аз прекалено много се самонавивам за какво ли не!

# 25
  • Мнения: 1 367
Извинявай,наистина не съм разбрала! HugЗадочно се извинявам и на майка ти!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт