Хидратиращи продукти за коса

  • 3 633
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
От аптеката.

# 16
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
SERI имат много хубави спрейове за овлажняване на косата. Продуктите им се продават в малкото магазинче на ул. Алабин, до Съдебната Палата. Около 10 лева струват.

# 17
  • Мнения: 1 434
ползвах това лято този спрей на Лореал
Аз пръскам същото  в момента  купих го за 28  лв  пише че е двуфазен  спрей за блясък оформя къдрици   bouquet

# 18
  • варна
  • Мнения: 564
Аз ползвам Лактокерат на Дукре и много добре ми овлажнява крайщата,които май само ножица би ги оправила.Иначе ползвам за сега серията за слънце на Рене Фуртерер и косата ми става една такава жива и мекичка Laughing

# 19
  • Мнения: 4 770

   Аз откакто ползвах Фитоциан и не ми хареса, нямам много доверие на марката, поне за къдрави коси. Чудя се дали Фитокърл е нещо по-добро, пробвали ли сте го?  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 17 407
.......... нямам много доверие на марката, поне за къдрави коси. Чудя се дали Фитокърл е нещо по-добро, пробвали ли сте го?  Rolling Eyes
Еее, най- после още някой на моето мнение! По едно време се изкушавах, но не мисля да рискувам и да си хвърля парите на боклука за пореден път.

# 21
  • Мнения: 4 770
 

    За Фитокърл-а ли?  Mr. Green  Аз мисля да си остана само с изкушението, така като гледам няма отзиви.   Rolling Eyes  Голяма пък работа, с Фитовал-а засега си ми е добре!

# 22
  • Мнения: 17 407
Да, за него. Фитовал ползвам и аз, доволна много. Стигнах до извода, че трябва да спра да експериментирам с продуктите за коса Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 770
 

    И аз сега съм на Фитовал, но от 2 измивания няма как да имам много впечатления. Не е зле като цяло.  Simple Smile
    А ти от колко време ползваш Фитовал и има ли осезаема разлика?   Blush

# 24
  • Мнения: 17 407
Аз го ползвам на периоди, т.е - когато имам засилен косопад. След раждането, миналата есен го ползвах няма и месец, и ми повлия. Общо взето ефект виждам след няколко измивания още.

# 25
  • Мнения: 4 770
 

      Мхм, мерси.  Hug
      И още 1 въпросче, ако нямаш нищо против. Знам, че и ти си с гъста къдрава коса  Grinning (подобна на аватара ти).  Та интересува ме ползваш ли маска или балсам след Фитовал-а (за корените ми е думата)?  Понеже казват че не трябва, а мен това не ме устройва...  Confused

# 26
  • Мнения: 17 407
Ползвам, разбира се, но така или иначе никога не слагам маската в корените.

# 27
  • Мнения: 4 770

   

     Аз ако не слагам нещо овлажняващо, само от измиване с шампоан ми се раздразва скалпа.  Rolling Eyes
     Както и да е, мерси за обменения опит!   bouquet

# 28
  • Мнения: 84
Препоръчайте ми шампоан и балсам(маска)-хидратиращи!Косата ми в последно време стои бухнала и си мисля че това е така защото е суха.Искам да е гладка и права ,но не ми се ползва преса,а да пробвам с хидратиращи продукти!  bouquet
Зависи колко парички може да дадеш..Скъпата козметика винаги си е заслужавала парите.Loreal са едни от водещите фирми за мен!

Общи условия

Активация на акаунт