Чайове на бебе?

  • 12 158
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
Аз съм давала чай от шипка! Как му хареса на детенце.... Crazy Crazy Crazy Препоръчват го заради вит. С-то Peace
Е, давам само от време на време Simple Smile

# 16
  • Мнения: 653
аз понеже не съм давала, та да попитам с каква цел се дават на толкова малки бебета?

и кога го давате - между храненията ли? не се ли пълни излишно стомахчето на бебето с нещо , което е със съмнителна хранителна стойност, вместо да приема мляко или кърма?

иначе знам, че само чай от шипка е подходящ и то поне към половин годинка, повечето билки са потенциални алергени

# 17
  • Мнения: 2 803

 Peace Така и не се научи да пие чай.

# 18
  • София
  • Мнения: 44 111
аз понеже не съм давала, та да попитам с каква цел се дават на толкова малки бебета?

и кога го давате - между храненията ли? не се ли пълни излишно стомахчето на бебето с нещо , което е със съмнителна хранителна стойност, вместо да приема мляко или кърма?

иначе знам, че само чай от шипка е подходящ и то поне към половин годинка, повечето билки са потенциални алергени

Аз лично съм давала като имаше колики и после като е болен или сега като си поиска, но вече е голям, предполагам, че чайче е по-добре от сокче....но и за мен 5 месеца е рано...но и аз съм от късно захранващите...

Може да е вариант когато детето не пие вода...но пък при 5 месечно и това не е проблем...

# 19
  • Мнения: 3 726
Шипка, лайка, липа- обикновените билки определено са ок, желателно е неподсладени, обаче
Освен това трябва да се съобразиш с това, че някои разхлабват, други запичат Peace
Дава се с цел да пие нещо по-вкусно от вода, която пък си е задължителна при 40 градусови жеги

# 20
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
И аз давам на Хип.Доволна съм от тях.

# 21
  • Мнения: 2 960
чайчетата на ХИП-бебчо много ги хареса още оп първия път. Peace

Общи условия

Активация на акаунт