за приятелите

  • 2 263
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Дали се "раздавам"- тях трябва да питаш. Нямам приятели, с които да се виждам всеки ден, даже през ден. Има скъпи за мен хора, на които не съм се обаждала от години, нито те на мен. Не, не бъркам думата- не са ми просто познати.  За  кафета и забавления не е нужно чак приятелство, си мисля.

Приятелите от "мъжки пол"- на тях не виждам пък кво има да им се коментира. Simple Smile

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 23:06 от Дренка

# 16
  • Мнения: 4 433
Моя мъж се раздава даже им работи без пари и накрая к'во,няма да го потърсят за по едно кафе Crossing Arms

# 17
  • София
  • Мнения: 1 105
Моят най-близък приятел си отиде преди около година и все още ми е трудно да говоря за това. Не мисля, че в този свят ще има друг човек, който да ме обича такава каквато съм, така както ме обичаше той.

# 18
  • Мнения: 2
Останах с малко броят се на пръсти .но поне са истински

# 19
  • Мнения: 5 940
Има хора, с които просто обичам да бъда. Те изпитват, надявам се, същото. Всичко това от години. Станали са част от живота ми, толкова е естествено присъствието им, че дори не го мисля. Имам и нови "познанствоприятелства", за тях не мога още да говоря.
Животът е бил благосклонен към всички нас, не ни е поставял в драматични ситуации, в които да си мерим раздаването. Правим си малки прекрасни жестове, понякога всички не сме чак толкова прекрасни. Човещина.

# 20
  • Мнения: 269
Един да е, истински да е! За маса лесно се намират!

# 21
  • Мнения: 843
   Труден е този разговор.
    Във времето някои  познати плавно преляха в Приятели./ с главно П/
     Други приятели преминаха   къде плавно, къде не,   в графата " Не, благодаря"
      работата ми е такава, че в определени периоди на годината се сдобивам с невероятен брой приятели, съученици, които сме седяли на един чин   и про..  , а после,  просто ще ме прегазят с колите си.    Карай.. те са в графата -  познати клиенти.
     От ерата на НЕТ-а / Чата в Дир-а/ ми останаха   5-6 човека,  дето съм се виждала   с тях 3-4 пъти,  но   посред нощите да ми звъннат , хуквам и до Варна.   Както те са хуквали за мен.  Това е необяснимо,  но аз и не търся обяснение. 
    Колкото и да е странно, но за три години ТУК, вече има хора, за които бих тръгнала веднага.
     Някои от тях , дори не съм и виждала, но бих.  
  И разбира се, че говоря за дами.   С едно изключение.    Mr. Green

# 22
  • Мнения: 226
И на мен приятелството ми е малко болна тема. След като преди време "най-добрата" ми приятелка направи нещо, с което целеше да ме злепостави и определено да ме нарани.  #2gunfire  Мъчно ми е, че това момичето на което много държах в един момент безпричинно се завъртя на 180 градуса. Но това е стара история. Инъче ми останаха две мацки, с които мога и сега да си споделя проблемите, както и те споделят свойте с мен.  Hug Радвам се, че ги има, и че все още държим една на друга.

# 23
  • Мнения: 940
И при нас се получи така напоследък. Запазих си само една приятелка, а мъжа ми двама-трима. Това стана след като си закупихме къща. Повечето ни приятели спряха да контактуват с нас, все едно си купихме остров. Много жалко...

# 24
  • Мнения: 3 268
Не се вглеждай толкова в нещата,които те дразнят у твоите приятели.Един от начините да останете приятели е именно това.В приятелството са нужни компромиси ,но разбира се до известна степен.Не бива да се чувстваш в положение на използвана,но помисли дали наистина е така.

# 25
  • Мнения: 1 808
Всичко е до болка познато....

Вече не само приятелите, но и много близките хора ни търсят само за помощ и услуги, иначе не се сещат .....

Имаме си една компаниика, много си се обичаме всичките и си помагаме взаимно.

Лично моя добра приятелка нямам - за съжаление....Всчкте са от страна на мъжът ми.

Моите ме предадоха.
Много съм наивна, направо тъповато....

# 26
  • Мнения: X
Толкова рядко се виждаме, че остава и да не им се радват като си дойдат.
А тези, които са си тук и мога да нарека приятели, също се радвам да виждам всеки път.

# 27
  • Мнения: 2 018
Преди време една приятелка ми каза, че не съм И се обаждала два месеца. Работата е там, че аз на никого не бях се обаждала. Поскарахме се малко, а приятелството ни е от 20 години. Аз направих първата крачка - казах И, че приятелството трудно се създава, защо трябва да го разрушим от един такъв случай. И така, продължаваме да сме си приятелки. Разбира се, случката не ви я разказвам подробно.
 Знам, че мога да разчитам на нея, както и тя на мен. Радвам се, че я има   bouquet!

Не си мислете винаги, че ако някой не ви търси, то е защото не иска да бъде с вас. Понякога, може да не може да ви се обади, да не може да излезе, да е ангажиран, да има проблеми...

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 11:34 от Бо_

# 28
  • Мнения: 4 195
онзи ден имах нужда от приятели - да помогнат при ситуация, в която е изпадал всеки от вас - да пренесем багажа от една къща в друга..............дойдоха 2-ма човека, приятели на мъжа ми. Иначе, у нас идват по 20-30 когато е за иху аху.........тъпо, нали........

# 29
  • Мнения: X
онзи ден имах нужда от приятели - да помогнат при ситуация, в която е изпадал всеки от вас - да пренесем багажа от една къща в друга..............дойдоха 2-ма човека, приятели на мъжа ми. Иначе, у нас идват по 20-30 когато е за иху аху.........тъпо, нали........
Е, така е. Всеки е готов да седне на софрата, но малцина са тези,които искат да си изцапат ръцете. Така поне знаеш кои са истинските.

Общи условия

Активация на акаунт