Рицарки на Бялото кантарче - 1.09. - 7.09.

  • 14 003
  • 417
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 331
                                                                   

# 16
  • Мнения: 2 147
Добър ден и от мен Wink и ЧНТ Laughing Laughing Laughing
  bouquet за Мариетка!!!!
Нещо мигрената ми се обажда, но дано се преборя Mr. Green
У дома болните се пооправиха, минават на обща храна Hug Crazy
Били Laughing Laughing
За сега байййй малко и да поработим преди обяд аааааааааа newsm78

# 17
  • Мнения: 1 183
Ох докато напиша добро утро и то станало добър ден  hahaha
Ама много работа, много нещо  ooooh!
Аз вчера изкарах един много режимен ден на Скарсдейл, пък днес кантара ме зашлеви с килограм и половина отговре  newsm78 не мога да разбера какво става, ама ще продължавам.
Днес си поръчах няколко кремчета и глезотийки разни за тялото, че съм във фаза в която си обръщам повече внимание на себе си.
Зетче, това с мигрената гадна работа, мен ме беше гепала миналата седмица, направо бях парцал.
Бебче, честит ти минус!

# 18
  • Мнения: 2 147
..ох така е Силви ooooh! Hug.. и за режима също гадост Mr. Green, може да не е твоят, изкарай една седмица и ако няма промяна мини на друг newsm78
Излязох за хартия за принтера и за да си оправя настроението си купих едно червило на Loreal ( телесен цвят), не е лошо newsm78 Hug
Обядвах миш - маш и имам още малко грозде Mr. Green
.. пия кафе, ето и на вас Wink

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Зетче, идвам да ти правя компания:

# 20
  • Мнения: 1 183
И аз се присъединявам към отбора на пиещите кафе  Grinning
За режима още е рано да се каже ще изчакам да мине седмицата наистина, и тогава ще казвам какво става.

# 21
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Още едно дупе към кафепиещите да прибавя  за 5 минутки Laughing Я вижте тука, виждат ли се снимките на Шаро, че нещо се объркАаме и мъж казва, че искало регистрация... newsm78 Уж го оправих...

# 22
  • Мнения: 1 531
и аз на кафе
ще играя гимнастика днес

# 23
  • Мнения: 2 331
Миле, виждам ги.Много сладък кучо!

# 24
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здрасти!
Имам главоцеп. Сдърпахме се снощи със скъпия и аз нали съм патка - преживявам.
В резултат - криво ми е, цепи ме тиквочът, мъчно ми е за отиващото си лято, меланхолия...абе да вземете да ми начукате дружно канчето, а Rolling Eyes?

Хепи
, съжалявам  Confused - не мога да редактирам таблицата...

# 25
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Миле, виждам ги.Много сладък кучо!

Аз покрай кучо и други работи видях  Simple Smile - и в Испания колко ви е било хубаво, и градинката  с цветята  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 1 642
Момичета прелитам само по диагонала.... ще живея след няколко дни, сега съм в лудницата  Crazy А бе не мога да разбера защо си обичам работата най-много точно в моментите на дива лудост и липса на всякакво време за себе си. То, че съм смахната на всички ни е ясно, ама почвам да чупя лични рекорди по смахване  Crazy

Мариетке, нема да преживяваш. Я ела у нас да видиш, ако единия не се кара, то другия започва  Joy Сдърпали сте се, ще се оправите днес. Вие сте разбрани хора, на кат някои тукапишещи в момента  Crazy Crazy Пък меланхолията да я гониш веднага. Есента е прекрасен сезон, тъжен е чак през ноември - сега мисли за златната есен, за първия учебен ден, за сълзите от радост в очите (няма да ти се разминат  Peace) Виж все хубави неща те чакат  Simple Smile

Аз .... ми не знам.... бягамм

А забравих - Шаро е супер, идва ти да го намачкаш направо  Hug Hug Hug Миле возете го по-често, че да свикне. Дедо ви Ангел вкъщи като е сам вие, ама в колата спи кат пън и си е съвсем спокоен  Joy Joy Joy че даже се сърди като дойдем от някъде да му пречим на съня  Joy Joy Joy ма той в кола  расъл де...

сегя наистина фъсвам

# 27
  • Мнения: 2 331
Ще си купя тетрадка-речник и ще си водя записки hahaha Thinking Twisted Evil
Започвам с "тетака", "фъсвам", "изчез"... Joy Joy Joy Hug
Изчез   да събирам мат'р'ал! Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 1 642
 Joy Joy Joy Били две от три са мои. Ти да видиш като бързам какви правописни грешки правя  Joy Joy Joy Тук даже водих списък на офисните гафове  Joy Joy Joy

Любими мои грешки - февруРари (почти нямам случай да го напиша вярно  hahaha), наРитки (вместо напитки - доста ритане пада, осолено ако са и алкохолни), Мадийно покритие (разбирай медийно) и все такива, ама не ги помня. Има някои толкова смешни, че чак си плюя компютъра от хилеж.


айде пак изчез... Joy

# 29
  • Мнения: 2 331
Корсичка, вЕрно, че ти и Мими сте ми фаворитки в тетрадката-речник, ама и другите не отстъпваме. bowuu Освен да вкарам и втори раздел за "офисни гафове" Thinking Laughing

Общи условия

Активация на акаунт