Bioderma или Avene?

  • 43 292
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Сенсибио и на мен ми идват лекички  Peace

# 16
  • Мнения: 2 414
Авен,макар че аз съм най-доволна от Клиник. Peace

# 17
  • Мнения: 362
Момичета,благодаря за информацията! Засега си купих матиращия крем на Bioderma,за гела не можах да реша.Ама не съм очарована,нещо не сме един за друг с това кремче Sad Докато не ме пекне слънцето,всичко е наред-иначе лъсвам много яко.Досега ползвах едни мостри на Clinique-много бях доволна,обаче на слънце се получаваше същото,затова реших да пробвам друга марка.

# 18
  • Мнения: 2 803
От Авен съм много доволна. Peace

# 19
  • Мнения: 6 713
БИОДЕРМА!!!! newsm10

Мноооого време ползвах Авене, но Биодерма са по-хубави! Peace

# 20
  • Мнения: 1 312
Биодерма Hug

# 21
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Още един глас за Биодерма   Peace

Avene не ми допадат, особено прехвалената им слънцезащитна серия ужасно омазнява  Sick

# 22
 bowuu

Momicheta malko razyasneniya otnosno Bioderma.
Ima dva higienni produkta: Sebium H2O i izmivasht gel. Koy ot dvata shte predpochetete e lichen izbor. Nyama razlika. H2O e micelaren raztvor. Bioderma sa nomer edno shto se kasae za micelarnite raztvori. V povecheto golemi apteki ima testeri, struva si da probvate. Za kremovete: Sebium Mat i ocveteniya matirasht sa za zdrava mazna ili kombinirana kozha. Mat e dokolkoto znam s po-modernata tekstura, no ne e ocveten. Osven tova ima oshte dva AKN i edin nov AI. AKN e za kozha s komedoni, a AI e za vazpaleni formi na akne.
Dano vi e polezno

# 23
  • София
  • Мнения: 430
Благодаря на татко Биодерма, ако може и още една консултацийка относно серията Сенсибио. Козметичката ми днес ми каза да си купя продукт от въпросната серия, но като отидох в аптеката се оказаха 3 крема за лице от нея. Единият е лек крем, вторият за розацея, третият форте. Аз купих този за розацеята, защото лекият крем липсваше от рафта, а чак от брошурата по-късно разбрах за него. Като цяло въпросът ми е на един принцип ли са всички кремове от сенсибио или всеки със специфичната си насоченост. Т.е. да хвърлям ли този крем, който купих..(помня, че козметичката ми каза да го слагам и вечер, а именно лекия крем се ползва сутрин и вечер, т.е. май съм взела грешен продукт newsm78).

И друго - взех си гела срещу себореен дерматит, просто защото нямаше никакъв друг измиващ продукт и  H2o sensibio липсваше също във въпросната аптека...Та мога ли да ползвам все пак гела, кожата ми наистиа се лющи ако не я хидратирам.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 443
И аз съм за Биодерма  Peace

# 25
  • Мнения: 434
Аз немога да определя коя от двете,защото и от 2-те марки си имам любими продукти,от които съм си много доволна.  Simple Smile Но може би...Биодерма. Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 2 181
Според мен зависи от кожата ти-ако тя освен мазна е с пъпки,раздразнена и т.н по-добрия избор е Авен.

# 27
  • У дома !
  • Мнения: 700
И аз съм ги ползвала и двете марки-серията за проблемна кожа!
Нямаше кой знае какъв ефект,но със сигурност са по-добри от българските!
Ако трябва да повторя,бих си купила може би на Биодерма пак гелчето , лосиона и матиращия крем но този който е с цвят защото може да се използва и като фондьотен и в същото време е лечебен Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
матиращия крем но този който е с цвят защото може да се използва и като фондьотен и в същото време е лечебен Peace

В един цвят ли се предлага?

# 29
  • София
  • Мнения: 4 752
матиращия крем но този който е с цвят защото може да се използва и като фондьотен и в същото време е лечебен Peace

В един цвят ли се предлага?

Когато си го бях купувала преди около 8-9 месеца беше един Peace

Общи условия

Активация на акаунт