Ужасен пърхут.Помощ!!

  • 12 322
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 770
аз лично счуквам 2-3 аспирина и ги слагам в бебешки шампоан Кря-Кря, иначе има хиляди специални шампоани.
   А как се разтварят? Смесваш ги с вода и после ги сипваш в шампоана и разбиваш или как?  Rolling Eyes
   Мерси предварително!

# 16
  • Мнения: 263
Аз съм минала през 100вида! Виши ми помагаше, но ако не го ползвам се появява пак, Дюкре - за нищо не става. Сега си взех на Клоран - майка ми се скъса да ми го презентира! Та с Клорана нищо не става - скъсвам се от драпане! Това, което ми помага е себорал форте! В интерес на истината и този новия шампоан Клиър също е добър! newsm10 имам и едно масло, което ие супер, но ми го донесоха от Щатите и сега незнам как да го намеря! то е супер също! Пробвай с Клиър или Себорал форте!

# 17
Оф да ви кажа на мен преди време ми препоръчаха един шампоан Алгопикс уж много помагал и пърхута не се появявал повече... Къпах се с него повече от 2 месеца и отново нямаше никакъв ефект.Ще взема да пробвам това с аспирина, ако и от него не се изчистя ще прибегна към тези шампоани, които казахте.Благодаря   bouquet

# 18
  • Мнения: 13
И аз се присъединявам към темата. Аз също се борих с този проблем доста дълго време и опитвах какво ли не. Накрая отидох да дерматолог за да разбера къде точно е проблема. Оправих се.
Моя съвет е да не се експериментира преди да се консултирате с лекар. При всеки е различно и причината може да е всякаква. Това което действа при едни при други може да не помага защото причинителя на пърхута е различен.

# 19
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
аз лично счуквам 2-3 аспирина и ги слагам в бебешки шампоан Кря-Кря, иначе има хиляди специални шампоани.
   А как се разтварят? Смесваш ги с вода и после ги сипваш в шампоана и разбиваш или как?  Rolling Eyes
   Мерси предварително!

не ги смесвам с вода, счуквам ги с тъпата част на един нож и както са на прах ги изсипвам в шампоана, после раздрусвам шампоана енергично, и после shake well before use it  Wink

# 20
  • Мнения: 3 356
Аз ползвам на Loreal Expert Instant Clear.Доволна съм.От време на време ползвам и Себорал Форте-за него мога да кажа само хубави неща.Брат ми също е със пърхут,но ползва на Vichi и е доволен също.

# 21
  • София
  • Мнения: 901
От време на време, когато ми се появи, използвам Selsun Blue (медицински) и съм доволна. Иначе преди години шампоана на Рубела много ми помагаше, но след няколко месеца сякаш спряд да действа  newsm78

# 22
  • Мнения: 4 770
аз лично счуквам 2-3 аспирина и ги слагам в бебешки шампоан Кря-Кря, иначе има хиляди специални шампоани.
   А как се разтварят? Смесваш ги с вода и после ги сипваш в шампоана и разбиваш или как?  Rolling Eyes
   Мерси предварително!

 не ги смесвам с вода, счуквам ги с тъпата част на един нож и както са на прах ги изсипвам в шампоана, после раздрусвам шампоана енергично, и после shake well before use it  Wink
  Хехе, благодаря много! Така както си го написала, все едно е за пиене.  Mr. Green  Thank you very much! I'll be very happy to see results!   bouquet

# 23
  • Мнения: 2 663
След посещение на случаен фризьор се сблъсках с пърхота.Пробвах всичко, което ми беше известно, но проблема се решаваше само временно.В една аптека случайно разбрах, че и Виши имат такъв шампоан и съм изключително доволна.След второто измиване пърхота изчезна и повече не се появи.Препоръчвам го!

# 24
  • София
  • Мнения: 4 178
Скоро си купих един много евтин шампоан за пърхут на Рубела.
Прочетох някъде отзиви за него и опитах.
Страхотен е!Струва около 3 лв. Peace
Кажи кой  или ми пиши на ЛС. В момента и аз ползвам един български за 2 лв. на катранена основа

# 25
  • Мнения: 105
От време на време, когато ми се появи, използвам Selsun blue (медицински) и съм доволна newsm78

И аз съм много доволна от този. На 2-3 седмици се мия с него. Преди съм ползвала и Виши, и Низорал, но определено Selsun blue е моя.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 178
От време на време, когато ми се появи, използвам Selsun blue (медицински) и съм доволна newsm78

И аз съм много доволна от този. На 2-3 седмици се мия с него. Преди съм ползвала и Виши, и Низорал, но определено Selsun blue е моя.
На  мен пък въобще не ми действа.

# 27
  • Мнения: 1 205
Ползвала съм доста шампоани против пърхут, но единствения който ми помогна е един френски шампоан. Марката е Дюкри.
Има за сух и мазен пърхут. За да има ефект трябва да вземеш правилния.
Моя беше сух, направо ми се белеше кожата на главата, още не съм изхабила опаковката, а вече се разделих с пърхута.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 178
Препоръчаха ми Kerium /La Roche/  и  Elocom lotion. Не съм ги взела, и той е над 20лв и още се чудя

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На мен ми излезе пърхут от една маска за коса-докато разбера,че е от нея в чудо се видях....като спрях да си я слагам се махна пърхута

Общи условия

Активация на акаунт