LaRedoute - кодове - 10

  • 42 602
  • 676
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 639
МерСедес   bouquet Направи ми впечатление,че все по-често се появяват в офертите,а и бях засякла няколко артикула,но сега пък не помня кои поне да ги видя дали не пише нещо около тях. Blush Да помоля ако някой попадне на такъв артикул да пусне тук линк/или на Лични/ Praynig Hug

# 496
  • Мнения: 3 219
аз при един сутиен ги бях видяла, в телесен цвят, нещо такова ми се върти из главата.

# 497
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
PRIX FUTES аз го превеждам по-скоро като крайни, изчистващи цени, т.е. като ликвидация
Ама може и да бъркам де...

# 498
  • Шумен
  • Мнения: 562
Относно Дора и Спайдърмен аз правя отчаяни опити, но с по едно писмо на ден от френска страна не зная дали ще успея до 14.09.  Close
Днес ми отговориха, че имам  5 savegard-нати поръчки и да съм ги откажела. Но как?  newsm78
Предполагам утре ще ми пристигне отговора и дано успеем да финализираме поръчката до 14. Те и артикулите започнаха да свършват.   Close

# 499
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Ама не си получила и автоматичния отговор ли?

аз вчера вечерта им писах и получих автоматичния отговор и сега чакам  Crossing Arms
Ако не ми пишат до довечера... мисля утре да им звънна и да се разбираме няакак

# 500
  • Мнения: 639
МерСедес,змейковица  Hug  bouquet До сега с помоща на търсачката преглеждах всички сутиени в телесен цвят,но са все мини,верт или безцветни  Rolling Eyes Дано някой попадне на такава цена да ги разгадаем.Гледам и при артикулите,които са до изчерпване на количествата и пак нищо  Rolling Eyes Ама не се предавам  Laughing

# 501
  • Шумен
  • Мнения: 562
Първият ден получих автоматичен, вчера да сейвгардна и днес, че имам 5 поръчки. Да видим за колко дни ще успеем.  Twisted Evil

# 502
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Уф, аз сейвгарднах снощи след тяхните инструкции.

А днес Сабине ми пише, че не съм си попълнила данните от картата (а аз ги написах на 3та стъпка и тогава сейвгарднах). И отгоре на всичкото единият ми артикул - пуловер-рокля (не с качулката) е свършил в моя номер и тя ми пише да го сменя. Ми, аз си го искам пък!

# 503
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
И да обърна внимание,че кодовете с Дора и Спайдърмен са до 14/09/2008 , така че ако ще се възползвате от варианта поръчка по телефона или e-mail-a - побързайте  Laughing Peace
По този повод, сьбота и неделя дали ще валидират порьчки?!... или днес които успее, другите ще чакаме нови кодове...

# 504
  • sofia
  • Мнения: 176
Момичета, относно кода за Дора, опитвам се да се обадя, но като запердашат на френски у, дю, нищо не им разбирам. Сигурно трябва да напиша клиентския си номер, но след коя цифра, не знам. И пак, как се отказват сейвгарднати поръчки, че и аз ги упеторих  Embarassed

# 505
  • Мнения: 234
Аз пробвах номера с фотоапарата и ми го приема и на двата акаунта, за 25 евро. А незнам защо съм решила, че трябва да е 10  Blush . Това ли си е цената.

# 506
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Аз пробвах номера с фотоапарата и ми го приема и на двата акаунта, за 25 евро. А незнам защо съм решила, че трябва да е 10  Blush . Това ли си е цената.

25 евро е.  Peace

Прахосмукачката е 10 евро. Може би с нея бъркаш.

# 507
  • Мнения: 106
Искам да ползвам кода за спайдърмен и им писах, но явно от моя компютър не става,защото нямам отговор. При една неполучена поръчка получих отговор след като ми пратиха запитване от друг компютър. Може ли някой да го прати вместо мен, че няма време Praynig

# 508
  • Мнения: 234
Аз пробвах номера с фотоапарата и ми го приема и на двата акаунта, за 25 евро. А незнам защо съм решила, че трябва да е 10  Blush . Това ли си е цената.

25 евро е.  Peace

Прахосмукачката е 10 евро. Може би с нея бъркаш.
Hug Hug Hug
А все пак струва ли си, чудя се момичетата, който са си го взели доволни ли са или не е кой знае какво (дори за тези пари)

# 509
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Момичета, относно кода за Дора, опитвам се да се обадя, но като запердашат на френски у, дю, нищо не им разбирам. Сигурно трябва да напиша клиентския си номер, но след коя цифра, не знам. И пак, как се отказват сейвгарднати поръчки, че и аз ги упеторих  Embarassed
Като ги чуеш, почваш да повтаряш "Инглиш, плийз!", докато те свържат с англоговорящ.

Общи условия

Активация на акаунт