LaRedoute - кодове - 10

  • 42 625
  • 676
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 3 787
Момичета аз пак с молба - моля някой да пробва кода за чантата с бижуто 21067 и за кутията за гримове - 27820 и да ми пише на лични какво му изписва  Praynig

Mama B,и двата кода не работят на двата ми акаунта.
Чантата до скоро се хващаше,кутията също.

# 526
  • Мнения: 639
Ками много ти благодаря   bouquet Hug Точно това ме интересуваше  Hug

New line и на теб Благодаря  Hug  bouquet Хванах се да проверя пак кодовете и повечето,които уж са все още валидни реално не са,че тези дни ще пусна темичката,но да мине с Дора и Спайдърмен,че то голяма какафония с тази френска процедура - поне да бяха си наели хора говорещи и английски  ooooh! Whistling

Още веднъж благодаря ви ,момичета  Hug


Пак са ми изпратили странна оферта  newsm78

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 15:23 от mamaB

# 527
  • Мнения: 251
mamaB,ето и второ потвърждение-при мен също вече не хващат.

# 528
  • Бургас
  • Мнения: 5 705
И при мен не се хващат  Rolling Eyes

# 529
# 530
  • Пловдив
  • Мнения: 4 154
Да ви кажа нещо важно за кода с Дора - гледайте да нямате вътре артикули с НАМАЛЕНИ от новата колекция, защото се приспада намаление от ненамалената цена и отива по дяволите кода...
Така се минах с около 7-8 Е на единия акаунт  #Cussing out

# 531
  • Мнения: 5 615
Кода Дора дали ще намали дрехи нова колекция,които не са prix mini
 newsm78


П.С.Змейковица,благодаря   bouquet

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 16:10 от Туранага_Санka

# 532
  • Пловдив
  • Мнения: 4 154
да

# 533
  • Мнения: 88
Намаля ли ли сте играчки.Аз се опитвам да намаля една играчка ама немога може ли съветче Grinning

# 534
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Сьжалявам, че се самоцитирам, но ми е едно притеснено. Та:

...След това пиша на мейла - сейфгарднах си поръчката - искам еди кой си код, потвърдете ми сумата. Вече ми е а домисил ...
а за колко време от изпращане на мейла, порьчката ти стана а домисил?

# 535
  • Пловдив
  • Мнения: 4 154
Ами на мен първо ми пратиха писмо с точната сума и да потвърдя дали да я пускат, т.е. дали съм съгласна със сумата.
После като потвърдя - поръчката се появява в сюивито и на другия ден е а домисил

# 536
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
змейковица   bouquet

# 537
  • Мнения: 1 263
На мен ми дадоха инструкции да стигна до 3-та стъпка, да въведа банковите данни, да ги потвърдя и това се сейфгардва преди да се даде окончателното намаление. В този случай обаче не се въвежда предварително офертния код, защото не дава да се продължи нататък. След това пиша на мейла - сейфгарднах си поръчката - искам еди кой си код, потвърдете ми сумата. Вече ми е а домисил поръчката по мейла с нея нямах проблеми
Това със сейфгардването на трета стъпка не го знаех.
Ето какво стана с моята анулирана поръчка направена със злополучния код 13684. Направих всичко по указанията на Бу. Пиша писмо на Сабине и й изпращам данните на картата си. Между другото единия артикул е изчерпан.
Тук става нещо което не схванах - Поръчката е за един артикул от 16 евро + втори артикул от 5 евро + 5.30 такси... общо излиза към 26.30 евро, кода намаля 15 евро и остават за плащане 11.30. Това добре но.... единия артикул междувременно се е изчерпал и следователно имам 16 + 6.05(такси...неясно защо станаха толкова, но така пише)...т.е. 22.05-15 (промоцията) остават  7.05 евро за плащане..., но Сабине ми пише че ще ми изтегли 11.22 евро и толкова е изтеглила, а в поръчката, която тя валидира  виждам, че липсва този артикул от 5 евро Rolling Eyes. Е, къде се запиляха тези 5 евро не ми стана ясно

За това обаче че написах сигурно 10 писма в разстояние на една седмица докато успея да й втълпя че искам да ми валидира поръчката...просто не ми се говори...егати историята за две пижамки  ooooh!

# 538
  • Мнения: 1 762
Намаля ли ли сте играчки.Аз се опитвам да намаля една играчка ама немога може ли съветче Grinning
в темта назад има код който намалява

# 539
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
ByTheWayпоне по мои наблюдения, когато нещо от вече валидирана кошница се изчерпи и не могат да ти го изпратят, пращат чек или ваучер за сумата. Peace

Общи условия

Активация на акаунт