Гофриран тиган (grill pan)

  • 3 028
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 328
От снощи и аз съм доволен притежател на това чудо на кулинарната техника - тиган-грила Grinning Е, много вкусни станаха пилешките пържолки, оставих домочадието без слова Mr. Green Вярно, не взех Тефал, че ми се видя скъп, а Таурус не търсих, защото не влизах в магазин, в който продават тази марка. Купих италиански тиган - Risoli /от тези със сгъваемата дръжка/, но - добре се представи тиганчето снощи, надявам се така да бъде и за в бъдеще Grinning

# 16
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Браво, честита ти придобивка   chef

# 17
  • София
  • Мнения: 3 328
Отупвам темата от прахта, за да напиша, че в петък вечер правих на тиган-грила тиквички - нарязах ги на дълги филийки /тиквичката - през средата и после - надлъжно/ и ги изпекох на тиганчето. Станаха много вкусни, а и определно по-здравословни от пържените. Ще правя пак Laughing
Досега съм пекла на този тиган пържолки, пилешки бон-филета, кюфтета, риба - всичко става много вкусно и сочно, и това, което особено ме радва - много бързо, по-бързо, отколкото ако го пека на ел. скара.
 Доволна съм и се радвам, че го има този форум, благодарение на постингите тук се ориентирах и "навих" да си купя уреда.

# 18
  • Мнения: 6 472
Опитай и с патладжани, нарязани по същия начин и лук на дебели колелца Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 3 328
С патладжани няма да опитвам, че по здравословни причини не ги ядем, но с лук - непременно, благодаря ти за хубавата идея Grinning

# 20
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Нашият е Тефал. Не мога да се оплача. В него всичко ставяа много вкусно, без мазнина и не залепва!

# 21
  • София
  • Мнения: 2 060
С патладжани няма да опитвам, че по здравословни причини не ги ядем, но с лук - непременно, благодаря ти за хубавата идея Grinning

Добре де, не пробвай с патладжан, пробвай с чушки  Mr. Green, спасява много такива като мен без балкон и с газови котлони  Grinning
Страшна покупка си направила, няма да съжаляваш  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт