купувате ли парфюми от интернет?

  • 44 817
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 302
Не съм купувала до сега. Аз май все още съм на принципа "Око да види, ръка да пипне". Пък и като се замисля, май повечето парфюми ми ги подаряват.

# 16
  • Мнения: 5 317
Май основно така си купувам.

# 17
  • Мнения: 1 949
Тестерите, които до сега съм купувала са били все по 100мл........
а от къде ги купуваш тези тестери?

http://www.megashop.bg/

# 18
  • Мнения: 111
кога плащате,на куриера,по банков път.....мн ме е страх,незнам защо,явно българина като цяло още не  е дораснал за такъв тип пазаруване...

# 19
  • Мнения: 1 270
Всички парфюми са ми от интернет  Embarassed и дрехи и бижута май и за мъже ще започна да се оглеждам  Joy

# 20
  • Мнения: 4 435
Пазарувам само от чуждестранните Ягода и Фрагрансес Simple Smile

И аз така.

И аз така.

# 21
  • на село
  • Мнения: 1 028
Основно от интернет си купувам парфюми. Цените са много по- изгодни, отколкото в обикновените магазини.

# 22
  • Мнения: 70
Да, от Фрагрансес, повече от доволна съм, цената е супер, парфюма е ок, нямам оплаквания и по отношение на доставката Peace

# 23
  • Мнения: 3 641
и нали тестерите са основно по 90 мл,защо тогава някой сайтове предлагат тестери по 60 мл?

    newsm78 Кой ти каза такова нещо ?  Crazy
Тестери може да има в най-различни опаковки. Например има и в 40 мл, зависи от фирмата производител. Колк оса оригинални в бълг. сайтове  е друг въпрос

# 24
  • Мнения: 212
вече предимно от интернет пазарувам,основно от ягодка и fragrancex, а от българските само от мегашоп и гет, веднъж взех нещо и от донна бг, но не тестер продукт беше - нямах забележки,  Hug

# 25
  • Мнения: 111
Всички парфюми са ми от интернет  Embarassed и дрехи и бижута май и за мъже ще започна да се оглеждам  Joy
хаха аз за мъже отдавна се оглеждам там,чат пат се среща някой свестен,ама са рядкост,дано и с парфюмите не е така Joy Joy Joy
а как плащаш доставките си...на дрехи и парфюми де...за мажете не говорим вече Laughing

# 26
# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 916
През пролетта открих пазаруването на парфюми от интернет и реших да пробвам въпреки коментарите на "приятелки' че 100:100 са ментетеа, при тези цени. Просто се удивих, че често цените са с 50% по-ниски от тези в магазините и ... умирам си от яд, че не съм ги открила по-рано, щях да си спестя доста.
Пазарувала съм от гет.бг ( 2 парфюма) и парфюмерия-бг( 2 парфюма). Доволна съм. За тези, които не знаят как става - избирате опция плащане на куриера при доставка или с наложен платеж. Няма нищо опасно в този случай.
Тези дни ще правя първа поръчка във фрагрансекс, където цените са още-по ниски. Все пак си струва да се поглежда и в бг сайтовете, понякога цениет се доближават, от БГ не се чака а не се налага да правиш специална дебитна или кредитна карта.

# 28
  • Мнения: 184
Нямам навика да купувам по интернет.
И аз така.

# 29
  • Мнения: 1 270
а как плащаш доставките си...на дрехи и парфюми де...за мажете не говорим вече Laughing
работя на две места  Blush и само за това  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт