Препоръчайте ми препарат за петна,МОЛЯ!

  • 2 013
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 495
Вениш. И увеличавам градусите ... Mr. Green
Това е и моя съвет Peace

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
APTA-Oxy power

# 17
  • Мнения: 4 017
Сапун Тео-бебе е ефикасен, ако веднага сбед хранене се третира петното. Ползвам и Ариел

а за всеки случай, освен лигавника си имаме и дрехи за пюрета - някои, по които все пак са останали следи от петна

# 18
  • Мнения: 11 004
ACE Oxy Color  Peace

# 19
  • Мнения: 4 335
Махала сьм с Вениш то4но петно от морков и картоф-пюре на ХИП Peace

# 20
  • Мнения: 43
   Да,имам предвид точно за петна от пюретата на HIPP.Ще опитам с VENISH-май това най-масово се използва.А за това,4е го храня гол-слагам му лигавник,не виждам какъв проблем ще е зимата,той доста време изкарва гол вкъщи.Не мисля,че като е студено,няма да търпи дреха върху себе си.

# 21
# 22
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Пера с течния Персил сензитив и Вениш. Нямаме никакви петна по дрешките.

# 23
  • Мнения: 5 391
Меглио

# 24
# 25
  • Мнения: 19
 До момента съм използвала Теst гел-а, който е за съдове. Намажете петното и го оставете да престой 1 ден ( или повече без значение). След това в пералнята и всичко е ОК. Ползвала сам и Vanish, но от  Теst гел-а съм по доволна  newsm78, до колкото се сештам. Дано помогне и на вас  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 44 111
http://www.sano.com.ro/descarca/CatalogProduseSANO.pdf

sano kal, eто тук го има показан на страница 10, вляво,с едни ризи на етикета, има с пръскала и пакетче пълнителче, за пръскалото, аз обикновенно от пакетите взимам. От типа на вениш е на фирмата сано максима...
Иначе петна от повърнато никога не са ми оставали и след пране в пералнята с обичайния препарат на 40 градуса.... ако капне директно пюре - да, ама от повърнато -никогаш...

А за храненето - както са ти казали - слагай лигавник, има едно много удобни пласмасови, подвити отдолу като легенчета са за стичаща се храна и ако често повръща ще  ти вършат добра работа....

Общи условия

Активация на акаунт