Любими стари, детски/недетски сериали

  • 92 436
  • 248
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
"Емил от Льоняберя"  рууууууууууууулззззззз  Crazy
Добре го бяха докарали. Почти като в книжката. Но много кратък ми се видя. Не исках изобщо да свършва, нито книжката, нито филмчето.

# 16
  • Мнения: 3 268
Много любо филмче сериал ми беше Ум-белият делфин и Барбароните.

# 17
  • София
  • Мнения: 38 520
Тая тема е за кино и телевизия.
В момента дават Синьо лято по ЕК.
Ех, Испания.

# 18
  • София
  • Мнения: 203
И "Призраци в блока" също - почукваха 3 пъти на стената и минаваха през нея  Crazy

"Васко да Гама от село Рупча" съм върл фен, много го обичах тоз Васко, и до ден днешен гледам филмчето с кеф и знам половината филм наизуст, много култови реплики има Party
Ласкин сега не е толкова симпатичен като едно време, знам, че ходи с Александра (на Пепа Николова, Бог да я прости дъщерята) - пардон, отплеснах се.....

"Синьо лято" имам всички серии на дискове и си ги гледам от време на време - любим филм ми е, с тази разлика, че сега като го гледам, забелязвам, че е доста по-сериозен филм, отколкото ми се е струвало като малка. Много поучителен филм.

# 19
  • Мнения: 4 120
" Трите мечета", те даже не бяха плюшени,ами като изплетени:) Казваха се Куба, Бартек и Мецанка. Аз обичах " Бенджи, Закс и Звездният принц", "Гостенка от бъдещето" и имаше един за разделени близнаци,момче и момиче, които имаха пръстени, нещо като ин и ян. Не помня заглавието.

# 20
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Винету, Синьо лято, Васко да Гама, Шогун ... Много са. И ми се доплаква, като си ги припомня ...

# 21
  • Мнения: 103
Харесва ми темата newsm10
Мога да прибавя "Разкази под шипковия храст" /това беше в Сънчо/, Смехуранчетата, семейство Мейзга - сега май го дават отново.
А да и Винету .

# 22
  • Мнения: 2 614
Гостенка от бъдещето
Приключенията на Електроник
Призраци в блока
Летящия Честмир
Лутси - страшилището на улицата
Мери Попинз
Господин Тау
Арабела
Синьо Лято
Таралежите се раждат без бодли
Рицар без броня

И още много, много, много, но ми се измориха пръстите Mr. Green
Да, бих искала и дъщеря ми да ги гледа, но като знам как ме развеселиха Седморката на Блейк и Планетата на маймуните преди няколко години ....

# 23
  • Мнения: 1 949
Синьо лято (май на всички ни е любим) - от къде може да се изтегли, моляяяяя някой да каже!

Седморката на Блейк - преди го харесвах, но наскоро гледах една серия и ми се видя много смешен и глуповат.  Laughing

Мери Попинз  Heart Eyes

Войната на таралежите

Васко да Гама - ъф корс  Laughing

# 24
  • Мнения: X
Абе аз тази Мери Попинз явно съм я изтървала, къде съм спала не знам  newsm78

# 25
  • Мнения: 87
на нашите деца едва ли ще са им интересни, въпреки че за мен са супер тези стари ленти

# 26
  • Мнения: 958
Синьо лято Simple Smile
Помня че се зареждах пред телевизора за Пинко, розовата пантера. толкова ме дразнеше всяка неделя май беше и Кеворкян. Аз чакам пинко, той ме занимава с някакви глупости Simple Smile
И толкова бързо свършваше.
Куче в чекмедже, Ласи, Ну пагади, и за едно куче, бялото ухо ли беше, черното ухо ли Simple Smile
И всички останали изредени.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 605
" Трите мечета", те даже не бяха плюшени,ами като изплетени:) Казваха се Куба, Бартек и Мецанка.
А не се ли казваше Лина едното мече, или се бъркам с друго филмче? От толкова много време се опитвам да се сетя как се казва то.  newsm78

# 28
  • Мнения: 4 120
Ами може аз да бъркам филмчето. Тези мечета бяха 'плетени' и се бяха загубили в една гора,мисля:) По имената съдя , че чешко ще да е било.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 430
"Неочаквана ваканция" с Георги Парцалев(мир на праха му) и кучето Стамат Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт