Шалтер за печка

  • 1 421
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585
Проблемите свеки - снаха започват от рано. Вади 102 кинта, ако наистина е повреден и друг път не щракай гьотере.
Прочети внимателно инструкцията, да не би това да е нормалното му поведение, в смисъл да смениш един здрав таймер с друг.
В нашту селу печките нямат таймери. Жените си стоят до печката и гледат. Когато стане готова манджата, тогава.
Колкото повече джаджи, толкоз по-голяма вероятност нещо да се счупи.

# 16
  • Мнения: 2 759
Проблемите свеки - снаха започват от рано. Вади 102 кинта,...
                     Само аз ли мисля, че това е един добър начин да изпробваш свеки колко те обича? Кажи и, че нещо му е станало и виж как двете ще оправите нещата  Whistling... Което не изключва поръчването на ново нещо, де...
                     Преди години, когато в един от 5-те големи града имаше не повече от 10 мобилни, аз сритах без искам мобилния на ново гадже... Откачих направо - нито имах пари да му го покрия, нито да му взема нов... Раззвънях се по телефоните да търся части и пари, а той като разбра че е счупен - нищо. Каза да не се притеснявам изобщо, че нещата се чудят, и правихме страхотен секс  Heart Eyes... После си купи нов, и ми купи един на мен, за да имам, като ми се дотроши  Mr. Green.

# 17

Общи условия

Активация на акаунт