Съвет за количка?

  • 25 460
  • 236
  •   1
Отговори
# 30
Всичко това което търсиш има в модела на Chicco - Ttio for me. Можеш да гоо видиш в сайта www.chicco.bg. Аз ползвам същата , но модела от тази година има редица подобрения,вкл. и обръщане на летния кош, Много съм доволна и смея да твърдя че е много по-добра и маневрена от тази на Peg Perego(имам възможност да ги сравнявам). Вярно е струва 1100 лв. но си изплаща парите. Мои познати си купиха за по 500 лв. и после се наложи да купуват по още една  и стана същото.  И като материал е добра , сгъва се на чадър и не заема място в колата , въобще всичко това може да го видиш в сайта. Успех!  Peace

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз съм с такава и съм много доволна-има си столче за кола и зимен кош.Страшно удобна и маневрена количка Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 2 227
505лв за Чиполино newsm78как пък не Naughty
Защо се изказваш преди да си видяла количката?!
Peace Подкрепям! Crossing Arms Peace

Грешката в цената е моя, количката струва 595 лв, но наистина е разкошна. Видях я отблизо в магазина, лека е и много маневрена. Около нас в парка има 2 мами с този модел, не съм ги питала за мнението им, но количката е със страхотна стойка. Освен това Джема травел е най-новият им и скъп модел и за разлика от останалите- определено се различава. Peace


ДА. Разкошна е. НО Е ЧИПОЛИНО. И колкото и "разкошна" да я направят и колкото и да я украсят няма да стане Чико, Пег Перего или Куини.......
Ти сноб ли си? Не се обиждай.

# 33
  • Мнения: 9 973
нека мацката сподели с колко пари разполага,че като гледам последните цифри.... #Crazy

# 34
  • София
  • Мнения: 2 734
За Джемата-зимният кош е къс и плитък.Бързо умалява.Летният кош е  с този неприятен ъгъл на кръста,като специално на този модел е доста дълбок.За да сложиш детето да легне,то е пак сгънато в кръста и краката му стърчат нагоре.Аз не бих избрала количка с такъв кош,независимо дали е Чиполино,Кенгуру или Куини Бъз примерно.

# 35
  • Мнения: 1 336
По-скъпите колички си струват парите, защото с другите после се налага да си купиш още една количка, отделно столче за кола и то става същото. Ако не ти се дават над 1000 лева (като на мен) най-добрият вариант е количка втора употреба. Такива модели 3 в 1 могат да се намерят в продавалника. Ако държиш на нова количка примерно Джордани и Кам са под 1000 лева.

# 36
  • София
  • Мнения: 44 331
иди в подфорума - на пазар и почвай да четеш милионите теми за колички....

Чиполино джема не е добра количка.
В кошче/ стол чиполино, не бих си возила детето - никаква сигурност.
Ако не може да инвестирате много в количка и скъпо столче - вземете си скъпо столче и евтина количка, вместо обратното.

Иначе за новородени - всички колички са комбинирани, така наречените летни колички са за бебета над 6 месеца обикновенно...

# 37
  • Мнения: 229
Взех количка на Чико и горещо ти препоръчвам марката .За мен беше важно да се сгъва и разгъва лесно - с моята количка това се случва с едно движение и едно натискане на копченцата отстрани.Лека, удобна , лесно преносима,.Моят модел е от старите.

# 38
  • София
  • Мнения: 167
Аз съм с такава и съм много доволна-има си столче за кола и зимен кош.Страшно удобна и маневрена количка Peace

 Peace

И ние сме се спряли на тази. Наистина цената й е доста, но определено съм на мнение, че евтиното излиза по-скъпо!

# 39
  • Мнения: 806
Не знам за другите но за мен Chelino количките са много добри.  Не знам дали ги има в БГ но ето ти сайт да ги разгледаш.
 http://www.anchorinternational.co.za/kidsklub/products/kidsklubl … 9;&order=NAME

Мисля, че е точно което търсиш.

# 40
  • Earth
  • Мнения: 1 952
505лв за Чиполино newsm78как пък не Naughty
Защо се изказваш преди да си видяла количката?!
Peace Подкрепям! Crossing Arms Peace

Грешката в цената е моя, количката струва 595 лв, но наистина е разкошна. Видях я отблизо в магазина, лека е и много маневрена. Около нас в парка има 2 мами с този модел, не съм ги питала за мнението им, но количката е със страхотна стойка. Освен това Джема травел е най-новият им и скъп модел и за разлика от останалите- определено се различава. Peace


ДА. Разкошна е. НО Е ЧИПОЛИНО. И колкото и "разкошна" да я направят и колкото и да я украсят няма да стане Чико, Пег Перего или Куини.......
Ти сноб ли си? Не се обиждай.

Не съм сноб. Но  600 лева бих дала само за нещо качествено. Чиполино и качество не са еднозначни неща.....а диаметрално противоположни  Sick

# 41
  • София
  • Мнения: 44 331
Не знам за другите но за мен Chelino количките са много добри.  Не знам дали ги има в БГ но ето ти сайт да ги разгледаш.
 http://www.anchorinternational.co.za/kidsklub/products/kidsklubl … 9;&order=NAME

Мисля, че е точно което търсиш.

Само дето тук такива няма Wink

# 42
  • София
  • Мнения: 44 331
За чиполино Джема - тежка е количката, много неманеврена и тромава, хич не е компактна сгъната, на всичко отгоре малкото детете, когато не е в кош за новородени, а вече по голямо спи сгънато на 5 вътре, с крака вирнати нагоре, някак много дълбока, понтират коша тип куини бъз, ама доста по-несполочливо...кошниците за кола на чиполино са кофти, не са сигурни, не са минавали тестове, нищо....изобщо защо да дава някой 600 лв за нещо такова...

Не съм сноб - имала съм 2 колички на чиполино - просто Джемата за мен е кофти избор...както и да изглежда в магазина или от страни....

# 43
  • Мнения: 806
Не знам за другите но за мен Chelino количките са много добри.  Не знам дали ги има в БГ но ето ти сайт да ги разгледаш.
 http://www.anchorinternational.co.za/kidsklub/products/kidsklubl … 9;&order=NAME

Мисля, че е точно което търсиш.

Само дето тук такива няма Wink

О, извинете тогава.  Доста са известни при нас и съм ги виждала в Испания.  Струват около 250лв с столче за кола.  

# 44
  • София
  • Мнения: 44 331
хахаха е тук и да ги имаше надали щяха да са под 500 Simple Smile)) щото тук всичко е с незнам колко надценки Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт