Медиум - Джон Едуард

  • 10 452
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 206
Myriam къде си сега, че нямате Зоне Реалити?
Значи сме си градски Simple Smile Аз търсих из торентите записи, но явно малко хора са го чували и няма нищо записано там.
Ако има мами в Англия може да си го видят и на живо...

# 16
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
сега сме в София, и тук на София Кабел явно го няма, уви

# 17
  • Мнения: 206
Прочутият медиум Джон Едуард беше нападнат от привидение. Това се е случило по време на последното му шоу "Пътешествие в неизвестното".
Джон Едуард е добре известен на Запад. Той води собствени телевизионни програми, организира спиритични сеанси, издал е няколко книги, посветени на спиритизма. Участници в неговото шоу са били известни американски актриси като Кирстен Данст и Джейн Сеймур. "Това, че мога да говоря с мъртвите, аз го осъзнах още в младостта си - признава Джон. - Аз срещнах жена, която ми се стори много странна. Но тя ми каза, че притежавам голяма дарба, с която мога да помагам на хората." Така и станало. Сега в рамките на своята програма "Пътешествие в неизвестното" Джон Едуард помага на хората да установят контакт с починали роднини или приятели. Неведнъж неговото шоу се е превръщало в истинска сензация не само за зрителите, но и за специалистите, изследващи паранормални явления. През 2006 г. Джон Едуард се оказа сред екстрасенсите, които се опитаха да установят контакт с духа на Джон Ленън.
За заснемането на новия епизод от програмата "Пътешествие в неизвестното", по време на което бил ударен от призрак, на Джон Едуард му се наложило да пътува до градчето Харисбърг, щата Пенсилвания. Героят на поредната му сензационна история Тед Линдъм разказал, че би искал да поговори със своята майка, загинала преди няколко години при загадъчни обстоятелства. Джон Едуард и снимачната група се разположили в дома на Тед Линдъм. В момента на установяването на контакта с духа се случило нещо необяснимо.
"Всичко стана внезапно. Снимачната група се намираше на втория етаж на зданието, когато аз успях да вляза в контакт с мъртвата жена. Но в момента на появата на духа в стаята една ваза рухна на земята и се разби на парчета, едно от които полетя точно срещу мен и ме удари в главата. Много рядко се случва това - призрак да се разгневи" - разказва Джон Едуард.
Операторът Джерад Паркинсън признава, че окончателно се е убедил в свръхестествените способности на Джон Едуард: "Аз съм привикнал по време на работата над това шоу често да има проблеми с техниката. Но такова нещо! Всички бяхме потресени. Аз съм напълно сигурен, че това беше призрак на жена. Имах само 6 секунди, за да го заснема. След това обектът изчезна."
След приключване на снимачната работа на лекарите се наложило да поставят на главата на Джон Едуард няколко шева. Фрагменти от срещата с разярения дух ще бъдат показани в един от следващите епизоди на програмата "Пътешествие в неизвестното с Джон Едуард", който се излъчва по тв канала Zone Reality.

# 18
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Страхотен е  Джон Едуард! Божествена харизма има този мъж.

# 19
  • Мнения: 206
Нали?
В момента повтарят това, което даваха преди месец. Нямам търпение от 16 да почнат новите серии. Тук не влизат ли мами от САЩ и Англия може да знаят повече за него...

# 20
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Nadia Jasem,започнаха ли новите серии от 16.09. и от колко часа ги излъчват? До днес нямах възможност да гледам затова те питам. Ако имаш желание, моля те разкажи за тях!

# 21
  • Мнения: 206
Трябваше да почнат, но все още дават Джоан Голдман, тази червенокосата... а тя не ми е интересна. Запълвам вечерите си с Халмарк и новите серии на Медиум от 20 часа и повторение от 23 часа. Щом имам новини ще пиша тука...
Между другото Джон Едвард е ходил в Ирак и са му направили капан, гледах го на видео. Уж ги нападат, експлозии и т.н. хората край него падат уж са убити Wink, но той си върви и се усмихва... не им мина номера Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 554
ей как ме зарибихте сега ще разрушкам програмите да видя дали я имаме тази Party

# 23
  • София
  • Мнения: 15 467
Аз опитах да гледам "Медиум", но видях, че дават само стари серии... newsm78

# 24
  • Мнения: 206
Миналата седмица и аз засякох стари серии, но тази седмица, които даваха не бях ги гледала. Казват на рекламата, че е новия сезон...

# 25
  • Мнения: 206
Тайна това вече не са ли новите серии на Медиум? Още нямам инфо за новите серии на Джон Едуард, но ако на някой му попадне нещо да постне тука или за други подобни предавания

# 26
  • Мнения: 206
Момичета днес погледнах програмата на цифровата телевизия и дават инфо, че утре от 21.15 започват да излъчават отново Медиум шоуто на Джон Едуард по Зона Реалити. Показва 2-ри епизод, нямам идея кога са давали 1-ви и доколко е достоверна тази информация. Ако няко има друго инфо да пише. Иначе Медиум-а по Халмарк си продължава от 20 и с повторение от 23 часа Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 786
Тази тема ми напомни на друг един медиум - Лиса Уилямс и нейните контакти с мъртвите.
Гледах няколко епизода от чисто любопитство и мисля, че става за почитателите на такъв род мистерии  Crazy
Ето ви и линкче: http://www.tv.com/lisa-williams-life-among-the-dead/show/65323/summary.html

# 28
  • Мнения: 206
щастлива, благодаря за инфото, но ти на кой канал го гледаш това или по Интернет?

# 29
  • Мнения: 2 786
По TV Norge, Надя.

Общи условия

Активация на акаунт