Идват есенните дни, Търново в злато ще се премени

  • 14 981
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово
  • Мнения: 402
Момичета, къде в Търново ще се прави Милка ленд?

# 16
  • Мнения: 5 682
И аз в предната темичка се интересувах. Ще бъде в парк "Марно поле"  Peace

# 17
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Verte, каво стана-Ида тръгна ли в Слънце? Нашата мома започва от четвъртък, понеже малко се забавихме с изследванията.

Pepi, днес и е първият учебен ден, аз даже си мисля, че се разминахме с вас сутринта по стълбите, но не бях сигурна Embarassed Госпожата, на която я оставих, се казва Колева, на обяд ще си я взема. Умирам от ужас как е минало, въпреки, че не съм от паникьосаните майки. Вяра в коя група е?


На Вяра утре й е първия учебен ден. Не знам в коя група ще е, но утре ще пиша. Може да се засечем някой път, макар че се очертава бабата да я води и взима за сега. Днес със сигурност не сте се разминали с нас  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 350
Привет от слънчев Созопол, тук съм вече седмица без Рада и не знам още 3 дни на Албена как ще изкарам, догодина идвам пък и с двете бебета, ше гледам само да не сам отново бременна  Laughing
Хайде и едно момченце от мен за търновския отбор на дечковците  Peace, бебчо е с термин 28. 12. 2008 г., може пак да ме впишете при бременилките  Praynig Ще си имам вече мъничко момиченце и мъничко момченце - много съм щастлива.

# 19
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Мартеничка, честито розово щъркелче, а на Egisihora - честито синьо! Леко доизкарване на бременоостта и бързо и лесно раждане!

# 20
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Мерси на вс мами за съветите за зъболекари и дрешки за бременни.Аз вчера си купих дънков гащеризон от "5-то авеню".За партито на Милка даже има тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=325181.0
от 11 до 20 часът ще бъде Simple Smile

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ПОЛИНИТА!
ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ ОТ СЪРЦЕ,КРОТКО ДЕТЕ,ПОСЛУШЕН МЪЖ И ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО!

# 22
  • Мнения: 211
Здравейте на всички мамчета - отдавна не съм писала в нашата тема, но пък ви чета всеки ден. Аз все пак да се похваля- ще си имам още една дете. Термина ми е на 5.02.

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Дори,лека бременност ти желая! HugПиши по-често Peace

# 24
  • Мнения: 211
Ще гледам по-често да пиша, но нищо ново около мен няма като изключа страха от новото раждане. Иначе от работа във вкъщи и обратно.
Ти siska много рядко те виждам - съвсем се изгуби от парка! Или може би аз по-рядко намирам време за там?!

# 25
  • Мнения: 884
Ей,добро утро! Честити щъркелчета на всички мами, които ще ни радват с добри новини следващите месеци!
Полинита,честит рожден ден и от мен!

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Дори,Божа е с бавачка в парка Peace

# 27
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  bouquet Доре,страхотна новина,ти наистина се поизгуби и липсваше осезаемо  Hug а как се чувства бъдещата кака  Flutter, ходихте ли към морето това лято
полинитка,  приеми и моите най-сърдечни благопожелания

# 28
  • Мнения: 1 546
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ПОЛИНИТА!  bouquet

Още бебоци!Ухаа!!! Hug Честито на всички похвалили се мами! Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 9 776
Честит рожден ден, Полинита  bouquet! Бъди жива и здрава! Но нещо се изгуби покрай бебето newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт