Януари 2004 - 3

  • 61 849
  • 260
  •   1
Отговори
# 120
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Здравей, svet. Веднага се сетих коя си. Защо не пишеш? Имаш втора линийка, честито.  EFP Как е Никола? Защо ще се местите в София? Вие живеете в Ст. Загора доколкото си спомням. Спирам, че много въпроси зададох. Blush

# 121
  • София
  • Мнения: 1 783
*Svet* , лека бременност и здраво бебе!

Имаш ли пред вид детска градина и записала ли Никола вече. Ако не сте  едобре да го направите бързо. Горчивият опит с детските градини в София показва, че и място в частна  е трудно за намиране вече.
В кой квартал ще живеете?

# 122
  • Мнения: 1 014
Здравей valja  Hug
Да, имам втора линийка, дано всичко е наред и живот и здраве ноември, да посрещнем новия член на семейството ни  Praynig.  
Никола е добре, ходи на градинка (не с много голямо желание, но се надявам да променим това в София). Да от Стара Загора сме (ама каква памет имаш само  Laughing), но съпругът ми си смени работата и сега се налага да го последваме и ние. Максимум още месец и се местим. Виктор, как е?
Много поздрави и целувки от нас!  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 11:20 от *Svet*

# 123
  • Мнения: 1 014
Здравей Имелда Маркос!
Още нищо не се знае за това в кой квартал, ще сме. Надявам се другата седмица вече да имаме яснота. Мислех, че с частните градини и училища, ще е лесно, но... ooooh!

# 124
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Виктор е добре, тресе го Гормитната треска. ooooh! За сега удържам фронта (имаме само три Гормита). Mr. Green Дори съм изтрила Джетикс от телевизора. Прекали с гледането на Русалките и Мързел град.

# 125
  • София
  • Мнения: 1 783
Ох, и аз се облещих, когато Ния делово ми обясни за тез същества. Чувствам се тъпа и изостанала. Тя и брат и имат общо 3, но добре било да станат 30  #Crazy.

# 126
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Най-добре е да станат 42, но при нас няма как да се случи. Виктор не е случил на добра майка.  Whistling

# 127
  • Мнения: 1 014
Виктор е добре, тресе го Гормитната треска. ooooh! За сега удържам фронта (имаме само три Гормита). Mr. Green
Joy Joy Joy
Ние сме на тема динозаври  Sick от доста време насам. Знае ги по наименования. Край няма това чудо.

# 128
  • София
  • Мнения: 1 783
Ама как 42? И моите не са случили, завалийчетата.

# 129
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Динозаври е по-добре според мен. Гормитите на нищо не приличат. Ужасни са. И всеки ден след градина ходи на "лов" за гормити с баба си. Но в Плевен все по-трудно се намират, а и цената им порастна значително в резултат на голямото търсене. (В една книжарница се предлагаха за 5.90лв/бр.). Crazy
Ама как 42? И моите не са случили, завалийчетата.
Погледни листчето, което е вътре в червеното пликче.
6*7=42бр.
Даже пише: Събери всичките (или нещо такова).
Снощи видях една форумка, че е показала нов модел - с магнити. Но още ги няма в Б-я.

# 130
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте.  Hug
Извинявам се, че нахлувам така в темата ви.  Embarassed
Обръщам се към всички мами на гормитосъбирачи.  Wink
След триста зора успяхме да сведем липсващите до 5: Гърбавият, Поивронс, Медузонт, Стоманеният клюн и Крещящият пазител.
За замяна можем да предложим: Геос, Пунтоло изплъзващият се, Аос хипнотизаторът, Електрикон, Крадецът на мисли, Възпламенения Малио, Безмилостният Аракно, Многоформеният безимец, Мастодонтът, Малваджиус ужасният, Възпламененият ангел, Огнехвъргача, Делос Графа на моретата и Силният Гравитус.
Ако някой проявява интерес, моля да ми пише на лични.   bouquet

# 131
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
*Ирина*, ние нямаме за размяна поради факта, че майката и бащата на Виктор не  подкрепят инвенстицията на синчето. Имаме само три, които са голяма ценност и се разнасят навсякъде.
Вие от колко време ги събирате? Това направо си е постижение - 37 гормита.

# 132
  • Мнения: 3 880
Какви са тези гормити, бе девойки? Wink я покажете...

# 133
# 134
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Още малко гормити: http://www.gormiti.co.uk/gormiti/index.php
Има и игри в този сайт. Grinning
А тези са новите гормити:
http://tinaniki.multiply.com/photos/album/7/7#1
http://www.gormiti.fr/products/index.php

Общи условия

Активация на акаунт