Кисело мляко , а всъщност прясно ....

  • 1 987
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 017
Аз пък купувам редовно заквасена сметана от същата марка в една такава червеникава кутийка.
Не съм попадала на нещо подобно. Мляко не съм купувала, защото си правим домашно.  Rolling Eyes

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не може само моите две бурканчета да са такива  Thinking

 В друга държава - да, но не и в нашата.

 Два пъти попадам на такива плодови млека, които купувам на детето.Отварям ги и вътре са като пресни млека.Не са развалени, просто закваската не ги е хванала.Не че не са видяли производителите, важното е да си продадат стоката.

# 17
  • Мнения: 1 426
бор-чвор отдавна са синоним на некачествените продукти. в черно-белия списък има мнения за тях.. и в темата за кис. мляко , май.
аз само името като видя и ми се отщява да купувам техен продукт (тва май за пореден път го пиша. Grinning)
  smile3501

# 18
  • София
  • Мнения: 3 880
и аз не ги харесвам, не мога да разбера защо народа така е полудял по тоя Чвор, но много се харесва тази марка newsm78

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
и аз не ги харесвам, не мога да разбера защо народа така е полудял по тоя Чвор, но много се харесва тази марка newsm78

Въпрос на вкус предполагам  Thinking Ние вкъщи също много го харесваме.

# 20
  • Мнения: 1 906
Ние също харесваме продуктите на тази фирма и до сега проблеми не сме имали  Thinking . Даже кашкавал купувам само "Бор Чвор"  Peace .

# 21
  • Мнения: 1 104
Пълно е с изненади навсякъде около нас.

Общи условия

Активация на акаунт