Тайната на дългата и здрава коса - 43

  • 28 284
  • 387
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: X
Nya, на мене също понякога ми е ставало лошо и е започвало да ми се гади като съм с маска - отдавам го на стягането и увиването с найлони и кърпи. Сега си намерих една мека шапка оранжева  Crazy и с нея съм добре, а отдолу слагам обикновена найлонова торбичка.
_Sesil_ , на мен и в двата случая ми харесва, но като че ли по-добре е с по-тъмна  Peace
~WOMANISH~, много е красива!  bouquet

# 316
  • Мнения: 179
Мис АРК, какво стана с косата ти? Чакам с нетърпение да напишеш впечатленията си.

Напиши моля те и точната марка на това олио за да го потърся в София, тъй като не съм го виждала. Hug

# 317
  • Мнения: 4 496
Резултатите са коса с обем, но в същото време мека и податлива на оформяне. Без оформени кичури, а прилича на току що сресана...вече няколко часа. Пренебрегвам миризмата/която сутринта си беше точно на одеколон/ и ще изразходвам шишенцето. Но не бих повторила. Със сигурност има по-добри продукти!

_Sesil_, не мога да преценя с кой цвят ми харесваш повече. С кестенявият изглеждаш по-свежа/лицето и излъчването, а с черния- по-класно/не знам как да го кажа по-точно/. Аз лично бих заложила на кестенявото. Лицето ти грее там, с черната си с по-сериозно цялостно излъчване. Hug

# 318
  • Мнения: 179
Аз веднаха мога да кажа, че тъмния цвят ти отива повече, тъй като чертите ти изпъкват. Много повече впечатление правиш. Със светлия си малко бозава( без да се обиждаш). Аз лично съм със светла коса и аз съм бозава, но понеже ми е естествения и затова не я пипам, че не искам да се боядисвам повече.  Аз съм за тъмния вариант.

# 319
  • Мнения: 3 050
chukun4e TRICHUP OIL-индийско масло за коса може да търсиш  Peace
сесил с тъмна коса ти изпъкват повече чертите на лицето и си много хубава така Peace (без да прочета тя и chukun4e е писала същото Crazy )

# 320
  • Мнения: 92
iguanka , и аз те моля - не ни лишавай от мненията си  Hug
Всеки има право да изрази впечатленията си по даден въпрос - положителни или отрицателни.  Сами избираме какво да опитаме или не. Без лоши чувства моля.
мис арк , точно така си те представям и много се радвам за теб.
_Sesil_ , ами не мога да преценя за цвета ти и в двете ти визии има положителни неща. Ти сама трябва да прецениш. А сега с кой цвят си?
Ще се боядисвам. Купих си много хубава четка за боядисване - широка. Взех си и ампулка Пантесалмина - половината ще сложа в боята, другата -  на измита косичка.
P.S.iguanka , ти няма ли да ни покажеш косата си след подстрижката  Crossing Arms

# 321
  • София
  • Мнения: 1 311
  Thinking  Sesil с кестенявия мисля че е доста по добре,тъмния те прави по възрастна Peace

# 322
  • Мнения: 4 496

мис арк , точно така си те представям и много се радвам за теб.

P.S.iguanka , ти няма ли да ни покажеш косата си след подстрижката  Crossing Arms

 ledenata, Да живее Дюкан! Утре или вдругиден започвам трета фаза. В момента свалям последните грамове... Mr. Green

P.S. Игуанче, и аз чакам... Crazy

# 323
  • Мнения: 159
http://trichup.com/thoil.htm - Това намерих за маслото, само че е на английски. Доста добре звучи, само ме притеснява този мирис на одеколон. Не ми се струва много "натурално".  newsm12
Мис Арк, моля те след време отново да кажеш мнение.
Днес ще си сложа последната част от тривитаминола и тези дни ще си купя ново шише.
Случайно някой да е открил нещо ново за растеж?
Откакто се подстригах и махнах филираните краища, косата ми изглежда доста по-обемна. А сега както е и влажно времето съм истински облак. Даже майка ми се учуди на какво приличам.  smile3511

# 324
  • Мнения: X
А какво всъщност означава "филиране"? Embarassed Не е ли вид подстригване, при което по-горните пластове коса се прави по-къса, а отдолу е по-дългата? Аз бях подстригана на каре и точно по този начин ми я направиха, за да се получи обем. От тогава не съм ходила на фризьор.

# 325
  • Мнения: 4 496
Ето малко инфо на български за маслото:
http://www.tnt-21.com/bg/ayurveda/vasupharma/ayur_trichup.htmoblacheto hey, точно това е филиране. Най-горният пласт е най-къс, като постепенно става по-дълга.

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 18:02 от мис арк

# 326
  • Мнения: X
  bouquetБлагодаря!
Значи то като се махне и се получава обем на дългата коса newsm78

# 327
  • Мнения: 4 496
Да, защото колкото по- дълга е косата, толкова по-рядък и проскубан/извинете ме/ изглежда най-долният пласт. А когато той се отреже  косатата вече придобива друг вид- обем, гъстота...

# 328
  • Мнения: 5 173
Я, кажете как излизате в този вятър?
Аз не мога да си позволя да си развявам косата на вятъра и си я слагам в сакото, отстрани. Ама пак ми развява част от нея.
Мис арк, харесаха ме с бретон, дори не се забелязва, че е криw Grinning

# 329
  • Мнения: 1 919
Я, кажете как излизате в този вятър?
    Wink  в тоя ветрилник и тая влага.......тука в наше село само ластика спасява прическата...връзвам докато стигна до целта, после пускам буйна грива и готово Whistling

Общи условия

Активация на акаунт