Тайната на дългата и здрава коса - 43

  • 28 270
  • 387
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 4 496
Резултатите са коса с обем, но в същото време мека и податлива на оформяне. Без оформени кичури, а прилича на току що сресана...вече няколко часа. Пренебрегвам миризмата/която сутринта си беше точно на одеколон/ и ще изразходвам шишенцето. Но не бих повторила. Със сигурност има по-добри продукти!
Като например  newsm78
Също така ме интересува на какво се дължи омазняването на косата и по дължината?При мен се получава това и не мога да си го обясня  Thinking

По - добри продукти са маслата на Икаров. Даже зехтинът е по-добър.

Аз си обяснявам очазняването по дължината на прекомерно омазняване на скалпа, което слиза даже надолу по косъма при ресане, пипане...Или на външни фактори- мръсен въздух, мазни пари от готвене, цигарен дим...Моята коса се омазнява най-много когато ходя на заведение. И се умирисва се  на цигари и манджа. Sick

Тя и Галка казала част от моите излияния, ама карай, няма да редактирам.

А четката си аз лично почиствам като я накисвам за 10- тина минути в топла вода с малко шампу вътре. После търкам с четка за зъби/някоя стара/, за да измия страните на самите зъбчета,  и изплаквам. Става въпрос за дървена четка.

# 376
  • Мнения: 277
За да се "свлече" мазното по дължината на косата,то от корените трябва да тече олио  Mr. Green А не си оставям косата толкова мръсна,мия я през ден(като деня,в който трябва да я мия пак не изглежда напълно чиста и трябва да ставам рано,за да я мия....)  Rolling Eyes Освен зимата,когато повече ми се изсушава.Сигурно от пръстите, заведенията ще да е...   Thinking
Мерси,момичета!

# 377
  • Мнения: 132
Момичета,най-накрая и аз се присъединявам към вас.Както казват хората-по-добре късно отколкото никога! Whistling В момента съм с маска на главата.Малко не ми е приятна миризмата,ама ще свикна!Надявам се и аз да мога да се похваля с хубава коса след време!  bouquet

# 378
  • Мнения: 1 282
Лекси, моята коса я мия всеки ден. Не тече олио от нея, но пак се омазнява на следващия ден. Просто скалпа е такъв, че отделя повече себум, а той няма накъде да се свлече освен по косъма.  Rolling Eyes Мисля си....  Rolling Eyes

# 379
  • Мнения: 758
здравейте момичета!скоро май не съм се включвала ама няма и с какво да се похваля!последните дни много ме мързи да правя маски и за това вече ще си правя 1 път седмично(неделя).всички познати ми казват че на кичури съм  била много хубава и ми отивало,което ме радва!когато мога ще ви пусна снимки да ме видите и вие!
поздрави на всички!

# 380
  • Мнения: 1 919
 Whistling аз пък се старя да съм редовна с грижата за косата...дано ми се отблагодари....масълца преди всяко къпане, чичко Триви...
Сладурче...... Crazy давай снимки де....ГсмУ ти няма ли фото..... Crossing Arms искам пък да те видя к'ва си Убавица...радвам се за теб, че най-после се реши на тез'  прословути кичури  Naughty явно си имала нужда от промяна  bouquet
irkata1984    Hug добре дошла при нас, сподели за твоята коса....шампутЪ, балсами, маски, боЙ.....членски внос му се вика  Wink
anastangelche   в линка дето го пуснах има интересни маски и неща за твоя тип коса....

# 381
  • Мнения: 1 282
Всичко съм изпробвала само не отварата с дъбови кори. Май е време.
galentinassHug

# 382
  • Мнения: 277
Анастейнджълче,ама моята коса доста надолу по дължината се омазнява  Rolling EyesЕ,съвсем леко,ама пак  Rolling Eyes  А и линкът не ми се отваря  Confused Аз дъбови кори съм пробвала,изразходвах една опаковка,но не бях постоянна,а вероятно се изисква по-продължителен период на употреба...

Последна редакция: нд, 21 сеп 2008, 20:26 от Lexи

# 383
  • Мнения: 1 919
Анастейнджълче,ама моята коса доста надолу по дължината се омазнява  Rolling Eyes А и линкът не ми се отваря  Confused Аз дъбови кори съм пробвала,изразходвах една опаковка,но не бях постоянна,а вероятно се изисква по-продължителен период на употреба...

www.radkahair.org     пробвай така в ляво цъкни мазна коса....има проблем нещо със сайта.

# 384
  • Мнения: 1 282
Лекси, ако оставя и моята без да я измия на следващия ден също се омазнява надолу по косъма.  Rolling Eyes

# 385
  • Мнения: 4 496
Сладурче, не се отпускай така! Точно сега, с този сезонен косопад, а и си на кичури, косата ти има нужда от повече грижи от обикновено. Да няма после"Ама топка косми ми пада като се реша." Rolling Eyes


irkata1984, добре дошла!  bouquet

# 386
  • Мнения: 14
Здравейте, относно Trichup , аз си купих и маслото и шампоана и съм доволна! Отскоро ги ползвам и не мога да кажа дали расте по-бързо, но изглежда много бестяща . . .и мека . . .Никога не съм имала косопад и не знам дали действа срещу него .
А се намазвам косата с маслото  . . .понякога се случва и два дни да стоя с него, но после го отмивам, а не го оставям . . . Шампоанът мерише много хубаво  . . . нещо като цитрусови плодове.
Искам да попитам нещо относно Тривитаминола, дали ако го ползвам определен период и после спра изобщо да го ползвам, косата ми ще стане гадна? в смъсъл ефектът само докато ползвам тривитаминола ли ще е хубав? Има ли странични ефекти!

Откъде го купи този Тричуп? Аз питах в няколко аптеки, но го няма. Косата ти каква е.

Значи може би е хубаво когато някоя от нас говори за ефекта върху своята коса да ни ПРИПОМНЯ каква е тя(гъстота, дължина, боядисвана или не)
Истината е, че моята коса винаги е била страхотна . . .гъста, лъскава и страшно мека  . . . не боядисвам косата си, защото смятам,че това й вреди, не ползвам сешоар и стилизанти по същата причина . . . в момента не е дълга (до рамото), защото я подстригах, нещо, което не мога да си обясня , защо направих, но все пак . . . Маслото и шампоанът не са й навредили по никакъв начин, както казах понякога стоя и по два дни с маслото . . . Много искам да си пусна косата дълга, но със естествени продукти без химия в тях . . .точно за това искам да питам Тривитаминолът има ли странични ефекти и ако след ползване прекратя употребата му това ще ми навреди ли по някакъв начин???
Най-хубавия шампоан който съм ползвала, обаче си остава на "Билка"! На Trichup също е хубав . . . и мирише много приятно!!! За разтеж още не мога да кажа, защото го ползвам отскоро!
А Trichup го намерих на ул. "Георг Вашингтон" .

# 387
  • Мнения: 4 496


 искам да питам Тривитаминолът има ли странични ефекти и ако след ползване прекратя употребата му това ще ми навреди ли по някакъв начин???


Страничните ефекти са блясък и здравина.  Mr. Green Ако спреш да ползваш Тривитаминола косата, която е израснала по време на неговото ползване, си остава здрава и блестяща. На мен лично спирането на Т. ми вреди много- на психиката. Чувствам се виновна, че грижите за косата ми са наполовина. Crazy Hug


Заповядайте в новата тема!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332500.0

Общи условия

Активация на акаунт