Искам да кажа БЛАГОДАРЯ!!!!!!!

  • 1 746
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 387
ЧЕСТИТО    bouquet и пиши след докито какво е казал ...Успех  Praynig Peace

# 16
  • Мнения: 1 733
Ами честито!!! Много късмет и здраво, усмихнато бебче ти пожелавам!

# 17
  • Мнения: 1 931
Честито и  не се притеснявай много и всичко ще се нареди. Желая ти здраво бебе на финала.

# 18
  • Мнения: 4 519
Хубава бременност и от мен!  Hug Не се притеснявай за антибиотика!

# 19
  • Мнения: 2 803
Честито   bouquet
Лека и безпроблемна бременност  Hug
За въпросите ти свързани с антибиотика най-добре се консултирай с лекар

Най-добре.  bouquet

# 20
  • Мнения: 258
честито и лека бременност и раждане Hug Party

# 21
  • София
  • Мнения: 1 809
Малко са лекарствата които биха навредили на бебето в такъв ранен етап.Природата си знае работата и пази бебето когато ние още не подозираме за съществуването му
Peace Аз също бях пила какво ли не, че си мислех, че ме е хванал грипа, а то какво се оказа Laughing Тогава доки каза изобщо да не се притеснявам, че няма страшно. Лека бременност и не се притеснявай излишно  bouquet

# 22
  • Мнения: 4 753
За пеницилиновите знам, че няма проблем, за другите - нямам представа, но гинекологът ти ще знае...  Peace

# 23
  • Мнения: 569
   Честитио! Всичко да върви много леко и гладко!  bouquet

# 24
  • Мнения: 540
честито и то мен
дано всичко е наред

# 25
  • Мнения: 2 960
Честито,вярвай в себе си ,разчитай на любовта на близките и обичта на приятелите,доверявай се на компетентността на лекаря си .Леко бременеене  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 554
честито  bouquet

не се притеснявай,когато съм забременяла,имах херпес зостер пиех лекарства,и мен това ме гризеше по време на бременността,говорих с доктора и той каза ,4е съм била в първите дни и няма никаква опасност за плода Peace

# 27
  • Мнения: 80
Честито  bouquet

# 28
  • Варна
  • Мнения: 558
Честито!!!   bouquet
Много зависи от антибиотика. Най-добре е да се посъветваш с гинеколога  си. Точно по времето, когато съм заченала бях на Зинат. След това към 8 месец пак ми се наложи да пия. Имам си здравичко момиченце. Успех и здраво бебче на финала  Peace!

# 29
  • Мнения: 4 784
И от мен Честито! Пожелавам ти безпроблемна бременност. Не го мисли толкова антибиотика, но все пак, когато отидеш на консултация, можеш да го споделиш с доктора.
И добре дошла сред нас!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт