Кремове, бръчки и хубости

  • 26 080
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Аз случайно попаднах на една фирма, която преди ми беше непозната. Само че, е само с поръчка по пощата. Кремът против бръчки и за чувствителна кожа им е страхотен. Прави кожата страхотна и има ефект. Та фирмата се казва DR. Pierre Ricaud- френска е. Продуктите им са много добри и на сносни цени.

  А ползвали ли сте един хидратиращ гел за почистване на лице на Лореал? Страхотен е и от него съм много доволна....

# 16
  • Мнения: 4 244
Аз случайно попаднах на една фирма, която преди ми беше непозната. Само че, е само с поръчка по пощата. Кремът против бръчки и за чувствителна кожа им е страхотен. Прави кожата страхотна и има ефект. Та фирмата се казва DR. Pierre Ricaud- френска е. Продуктите им са много добри и на сносни цени.

  А ползвали ли сте един хидратиращ гел за почистване на лице на Лореал? Страхотен е и от него съм много доволна....
Аз от тия французи как се изринах, не е честно!  #2gunfire
Иначе чеврвилата им понасям и са много приятни на цвят

# 17
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Цитат на: "Стройна фиданка"
Аз от тия французи как се изринах, не е честно!  #2gunfire
Иначе чеврвилата им понасям и са много приятни на цвят
[quote

Значи си френско-алергична Wink....Аз го нямам този проблем и не знам.....

# 18
  • Мнения: 265
  А ползвали ли сте един хидратиращ гел за почистване на лице на Лореал? Страхотен е и от него съм много доволна....

в момента си мия лицето с него и аз съм мноого доволна, освежава на момента

# 19
момичета щом давате толкова пари за кремчета,защо не си сложите botox после само нормален оводняващ крем с поне 15 SPF и се вращаш в пубертета newsm47

# 20
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
И един въпрос от мен какво е botox newsm78(мали колко съм непросветена) Whistling

# 21
  • Мнения: 4 244
И един въпрос от мен какво е botox newsm78(мали колко съм непросветена) Whistling
Ботокса е един препарат който представлява много разреден ботулинов токсин - силно отровно за нервната система.
Инжектира се в много малки дози подкожно на места с бръчици и изпъва бръчките.
Ефекта е временен и освен това има недостатък че ти се променя мимиката на лицето и стоиш схванат и не можеш да се усмихваш естестено

# 22
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
И един въпрос от мен какво е botox newsm78(мали колко съм непросветена) Whistling
Ботокса е един препарат който представлява много разреден ботулинов токсин - силно отровно за нервната система.
Инжектира се в много малки дози подкожно на места с бръчици и изпъва бръчките.
Ефекта е временен и освен това има недостатък че ти се променя мимиката на лицето и стоиш схванат и не можеш да се усмихваш естестено
Благодарство за скоростното отговорче smile3525

# 23
  • Italia
  • Мнения: 4 492
И аз като Вяра съм доволна засега от продуктите на Darphin.
http://www.darphin.fr/

# 24
Найстина е токсин, но не те трови,парализира временно мускулите виновни за брачките действа около 3-6 месеца,зависи от човека ако го правиш 2 пъти в годината забавя процеса на стареене значително,ако сложиш много и около устата може и да не изглеждаш много естествена първия месец ,но come on няма артист без ботох мъже и жени (а както знаем на тях най са им нужни гримасите) че и обикновенни хора са масово на него.Докато мускула е парализиран кожата регенерира и старите бръчки изчезват,не е толкова скъпо,безвредно е и го наричат чудо,дори лекува мигренни.Не го рекламирам,просто съвет,страхотно е.You ll see in time

# 25
  • Мнения: 2 825
май и аз ще взема да пробвам тия на Nivea, майка ми ползва такива в бг и казва, че е много доволна Simple Smile Тука досега ги нямаше по магазините (говоря за серията с Q10), но от около месец започнаха да се появяват, а са и супер евтини newsm78.
Деби, то и аз съм май като тебе, от почти всичко се обривам,а най гадното е че и спирала на миглите не мога да търпя. Ако си сложа 2 дена подред и на третия изглеждам все едно съм ревала със седмици Cry

# 26
  • Мнения: 4 399
Найстина е токсин, но не те трови,парализира временно мускулите виновни за брачките действа около 3-6 месеца,зависи от човека ако го правиш 2 пъти в годината забавя процеса на стареене значително,ако сложиш много и около устата може и да не изглеждаш много естествена първия месец ,но come on няма артист без ботох мъже и жени (а както знаем на тях най са им нужни гримасите) че и обикновенни хора са масово на него.Докато мускула е парализиран кожата регенерира и старите бръчки изчезват,не е толкова скъпо,безвредно е и го наричат чудо,дори лекува мигренни.Не го рекламирам,просто съвет,страхотно е.You ll see in time
Цитат

Преди години работих за кратко с този продукт. Работих във фирмата която го произвежда и мисля Че съм добре запозната с него. Без знаЧение колко артисти и певци го ползват Бутоксът си е нещо много рисковано. Във Европа поне, лекарите на които е позволено да go инжектират трябва да изкарат специални курсове и да се лицензират. Голямата опасност идва от това Че могат да се засегнат нерви по лицето. Особено е оапсно около оЧите, защото там нервите са особено нагъто разположени.
Има едно заболяване при което хората не могат да спрат да мигат. Някои не могат да си държат оЧите отворени на практика по тая приЧина. Бутокс беше лицензиран първонаЧално за това заболяване. И там рискът е оправдан, но само за едната пуста красота, аз не бих поела риска да ми се парализира Част от лицето.

# 27
  • Мнения: 780
Аз съм с дневен и нощен крем на Лореал против бръчки закупени в България и съм много доволна, макар че нощния много често го пропускам.. (само ми е до крем след 16 часа звероукротяване Laughing). Видимо има разлика, кожата като цяло се избистря и сякаш и заглажда (или поне така ми се иска да мисля, щото мъж ми само ми се смее на подобни изказвания  hahaha)
Преди това ползвах на Нютроджина и чувствах кожата си доста по-мазна.

# 28
  • Мнения: 978
Искам да ви кажа, че на мен вчера ми препоръчаха този крем за нокти. Barielle Nail Strengthener cream
Бил страхотен и ще си го закупя. Особено за вас, които сте били бременни би бил много удачен.

ПО въпроса за Ботокса- мислила съм си, че някога може и да се възползвам. Но точно вчера видях една много хубава, естествена жена с бръчки по лицето и всъщност си казах- колко е свежо, след всички тези изкуствени и опънати като барабан лица- всички с един и същ израз да видиш лица с характер. Така, че ако стане много популярно, а то върви натам и все повече хора са в състояние да си го позволят- няма да го направя. Не искам да изглеждам като робот.

Иначе при баба Мадона играят яко и само пластичните операции.

Кремове, които са с Ботокс, не постигат същия ефект, и твърденията им за това за безпочвени.

# 29
  • Мнения: 2 452

Според In Style Magazine- Shiseido е най-добрия крем за годината, но нещо не ми се вярва. На списанията им плащат..много  Thinking


And InStyle experts voted Shiseido as the best brand for one stop shopping for all facial skincare needs!



Аз лично не го ползвам, но като бяхме на гости у наша позната се оказа, че съм си забравила тоалетното мляко (make-up remover) и вечерта си свалих грима с нейния  - останах възхитена! Оказа се  Shiseido! Така че може и да е вярно.

Общи условия

Активация на акаунт