Споделете 77

  • 24 665
  • 1 005
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 118
Да споделям ли ,че пак съм на работа?Вече споделих.

# 16
  • Мнения: 274
Дуци, къде могат да се видят архивни снимки от конкурса за красота, който си спечелила?

# 17
  • Мнения: 1 992
Ей, как хубаво ми припомнихте за Morcheeba! Пускам си ги без много да се замислям.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Пфу, не може да се вреди човек от вас. Споделям си сънливостта. Който иска, да си я взема.
Друго какво да споделя? Очаквах финансови постъпления, но се оказа, че ще пристигнат другата седмица. Тъпо... Какъв да го .............. до тогава  Crazy Отиде ми фризьорът, дето го бях планувала. Не мога да се понасям с тази дълга коса вече (отново). Иде ми да си гепя опашката и клъц!  Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 6 798
Споделям, че днес незнайно защо съм в супер настроение!
На работа, средно добра и въобще не съм бяла.

# 20
  • Мнения: 2 212
Ето още една песничка, която обожавам от близкото минало, но не знам дали в офиса е добре да си я пускате като мен, защото едва се сдържам да не се разтанцувам  Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=-P6700m-tZ0

# 21
  • София
  • Мнения: 1 783
77 е култов автобус. Свързва Централна гара с циганската махала. Минава средно три пъти дневно, излъчва колорит и аромати. По едно време ме свързваше с едно гадже и бях много привързана към атмосферата на вчерашен чесън и сливова, градински домати, евтини парфюми  и крачета.
Алюзия се получи.

# 22
  • Мнения: 1 305
Преследват ме богомолки!
Вчера, след като играх ролята на такси за една такава, снощи се превърнах в хотел за друга. Не знам какъв е кефът да висиш цяла нощ почти надолу с главата на едно перде.

# 23
  • Мнения: 4 585
Зуи, песента в края на Споделете 76 е супер, но винаги съм се чудел как е правилно да се произнесе името на изпълнителката Morcheeba?! Мор,шееба! Как?
Преведох го като Шеееба, ше настъпи мор.
Къде е Калин@ да ме сложи на място?
Татковци, никога не вдигайте ръка на дете. Слабините ви остават незащитени.

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Зуи, песента в края на Споделете 76 е супер, но винаги съм се чудел как е правилно да се произнесе името на изпълнителката Morcheeba?! Мор,шееба! Как?
Преведох го като Шеееба, ше настъпи мор.

Вече се разбрахме на лични  Joy, щото аз като ши иба го прочетох

# 25
  • Мнения: 1 212
Набрала мощ от темата с послания  Wink ...
Изливам аз пред вас терзания :
Разкъсвана от главобол,
опънала в един фотьол останките си тленни ...
Пропъждам пристъпи мигренни  Sick

# 26
  • Мнения: 606
Споделям, че ме е страх да карам много бързо. Обичам ускорения, но не и високи скорости. Така и не се осмелих да стигна дори до 200...

# 27
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Олимпиадата в Пекин свърши, но олигофрениядата "градски транспорт", и по-точно "шофьор на автобус в градския транспорт", няма край.
Вчера един такъв малоумник беше наприщил парното в автобуса, а навън беше към 30 градуса. Като му се направи забележка, отговори ехидно нещо от сорта "е, ми грейте се сега, че през зимата няма да го има".

Автобус 77 е доста редовен. Циганите са до пазара на Красна поляна. Описанието на Имелда би било по-подходящо за автобуса, свързващ Мало Бучино с кв. "Западен парк" примерно.

# 28
  • Мнения: 17 546
Споделям, че от време на време ме връхлита желание да изчистя всичко, ама веднага. Искам да изхвърля много неща. Искам пространство. Скоро смятам да го направя. Очаквам досадна съседка да ми виси на главата, а довечера съм на работа и ще ми е хубаво да си се излежавам след обяд, но не би...  Tired

# 29
  • Мнения: 4 371
Дуци, къде могат да се видят архивни снимки от конкурса за красота, който си спечелила?
Идея си нямам.

Общи условия

Активация на акаунт