Споделете 77

  • 24 720
  • 1 005
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 384
Аха,ясно.Значи интригата е голяма!Добре е да те светне някой вътрешен!  Hug

# 76
  • Мнения: 5 370
Почвам да се чудя  колко още стрес и натоварване мога да издържа. Оказва се, че съм била държеливо и дебелокожо старо куче. А не съм подозирала дори.

Ако обаче в някой момент рязко ме заНЯМА за повече от 7 дена - може да позвъните до Пирогов....или до някоя погребална агенция.

# 77
  • Мнения: 606
Споделям, че добре си спомням как една учителка в основното ме учеше, че олук се пише с "о", защото е кръгъл и си свиваше пръстите на "о". Напоследък няколко пъти виждам по билборди и огромни реклами и олук и улук. Къде е истината?????

# 78
  • Мнения: 677
Истината е във виното, мноо ясно.

Наздраве, Вълк!

# 79
  • Мнения: 4 586

Наздраве! Не пиеш вино, нали?

# 80
  • Мнения: 606
Истината е във виното, мноо ясно.
Чиърс, Теодорски.

# 81
  • Мнения: 3 423
Жози, освести се, бе, заобичай се най-сетне.
Кво ми дреме, че си държеливо копеле, като
те няма у форума, ама явно и другаде те няма.
Почивката е предпоставка за по-добра работа.
Само балъците се спукват от работа, чувала съм.
Е?!
Да не кажете, че ще умра гладна, менюто днес е
рибени хапки, картофи с пикантна извара и гъби,
пълнени с кашкавал и шунка. Ще се яде, но и пие.

# 82
  • Мнения: 2 212
Пие ми се мента със спрайт, ама не ми се ходи да си купувам...Това се оказа моето питие. Наздраве! Тони, пуснах тема, чакам да се видя после в редиците  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 1 217
Споделям, че добре си спомням как една учителка в основното ме учеше, че олук се пише с "о", защото е кръгъл и си свиваше пръстите на "о". Напоследък няколко пъти виждам по билборди и огромни реклами и олук и улук. Къде е истината?????
И аз се замислих,пък уж имам диплома за учител Embarassed Според този речник http://www.vanyog.com/grammar-bg/online/index.php и двата начина са правилни,иначе Олук ми звучи по-правилно.Пъзел,защо така трагично Hug Никъде няма да звъним,понеже никъде няма да ходиш,или пък ще е на място,далеч по-различно от изброените Hug
Споделям,че си представих цветно пръстите  на учителката на Зефс и категорично поне засега смятам,че не ми се работи като учител Confused

# 84
  • Мнения: 677

Не пия вино, да. Аз не харесвам истината, не ме кефи.

Истината е във виното, мноо ясно.
Чиърс, Теодорски.

Чиърс, Зефски. Знам го и на унгарски - егеш шегедре! И кви 200, бе, скръндза.

# 85
  • Мнения: 7 837
Коч сбирка се получава май, докато женските се стискат.

# 86
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Споделям, че добре си спомням как една учителка в основното ме учеше, че олук се пише с "о", защото е кръгъл и си свиваше пръстите на "о". Напоследък няколко пъти виждам по билборди и огромни реклами и олук и улук. Къде е истината?????
Според правописните речници и двете се водят за верни Shocked
Попадна ми оферта на конкурентна фирма и тъкмо доволно потривах ръчички как са неграмотни и ми щукна да проверя.
Аз си го пиша с 'о'.

Сърдечна, т.е. Пъзел, от собствения си стресов опит държа да ти кажа, че човек може да издържи всичко.
Всеки път, когато стъпя на педали си мисля, че по-голяма лудница тази не може да се организира, обаче всеки следващ е още по-напънато.
Жива съм, засега Wink

И аз ще ви кажа наздраве след малко, само да си стигна до в къщи.

# 87
  • Мнения: 2 212
Сигурно са дублетни форми.

А колкото за работохолизма аз не мисля, че е здравословен и повод за гордост. Всяко крайно нещо е крайно. Ма може да мисля така щот сигурно съм мързел  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 5 370
Aй и аз заминавам на чаша  бира с мъж. И после-лека ноШШ. Crazy

# 89
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
споделям, че детето ми е сополиво и ще ни се размине морето в събота  Sad
споделям тази песен
http://www.youtube.com/watch?v=DM0uRYQbH10

Aй и аз заминавам на чаша  бира с мъж. И после-лека ноШШ. Crazy
тъй, тъй, аз така забременях, от бира на бира...

Общи условия

Активация на акаунт