Оправи ми се самочувствието - видях Джей Ло след раждането

  • 2 737
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Приятно закръглена е, но пък евала - коремчето й изглежда много добре за раждала наскоро близнаци.

 Peace

# 16
  • Мнения: 150
Мацка, дай една снимка да ти видим крачетата, дето са по-хубави от тез на Джей Ло  Laughing

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 390
Ама че комплексарска тема  Tired
Жената си изглежда чудесно за родила близнаци, завиждам и за корема.
Аз излязох от болницата с такъв тумбак, все едно не съм родила и си го влачих доста време... или поне сланинките. А тя и преса си има.
Освен това не я мисля, с всичките пари които има след диети и фитнес пак ще си влезе в нормите.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
Самочувствието ти зависи от Джей Ло?
Тя знае ли, колко добре те кара да се чувстваш?

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Комплексарска темааааааа!!!! Въъъъън!!!

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 559
....
Много грозно ми стана наистина.......на теб ти е добре на вуте като му е зле.
....

 Peace   
за съжаление черта, типична за поне 50% от българите. Жалко!

# 21
  • Мнения: 1 085
В чужбина никой не те гледа дали си дебел или грозен.Българска му работа. #2gunfireВсеки си е индивидуален за себе си.Тя няма да ме успокои, дори напротив.Не си ли видяла слабите майки как изглеждат след раждането си.Да не забравим че и тя е родила близнаци а и коремът и не е чак толкова зле.Пък и звездите имат много пари за да се оправят след такава бременност. Naughty

# 22
  • Мнения: 1 885
Аз преди доста време бях постнала една тема за целулита при известните, за да покажа че и те са хора и човек не трябва толкова да се вглежда в своите и чуждите недостатъци. Има жени дето заспиват и се събуждат с тая мисъл - имам тръпчинка на левия крак аууу...

Аз съм суетна де, да не си помислите ама гледам да се радвам на каквото имам, да го поддържам и развивам без да стигам до крайности.

В случая на Джей Ло, след тия близкаци, не знам аз как бих изглеждала ... ще се оправи, но и ще е щастлива майка на две сладки човечета  Grinning

# 23
  • Мнения: 1 424
Приятно закръглена е, но пък евала - коремчето й изглежда много добре за раждала наскоро близнаци.

 Peace
Peace

# 24
  • Мнения: 1 733
Абе вярно,каква е тази простотия???

# 25
  • Мнения: 152
Не мисля, че е простотия. Човек понякога си сверява часовника.

# 26
  • Мнения: 2 111
Обикновено избягвам темите, където се развива дружно наритване на другарчето, но наистина не мога да си замълча при такава грозна тема. Авторката на темата, може краката ти в момента да изглеждат по-добре от тези на Джей Ло, но ти имаш ли талант като нейния?

# 27
  • Мнения: 87
нямам разбира се талант като нейния, ама и вие сте много лоши - как ми се нахвърлихте

# 28
  • Мнения: 4 717
аз също не видях някакво грозотило, много добре изглежда жената след раждането на близнаците, а и не виждам какво се втеляват някои, че била звезда, все едно няма право да е човек, нормален като всички нас

Хида - очевидно ти се искаше да изкажем възхищение колко добра форма имаш, сравнено със снимките на Джей Ло - ми пусни да те видиме на някоя снимка, дали ще имаш същото излъчване....

# 29
  • Мнения: 6 623
Наистина комплексарско изхвърляне!
....
Много грозно ми стана наистина.......на теб ти е добре на вуте като му е зле.
....

 Peace  
за съжаление черта, типична за поне 50% от българите. Жалко!
Вие пък като гледам Джей Ло не се чувства зле  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт