Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 8

  • 23 021
  • 384
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 376
Ами честито на Дъмпер и от мене! Да станеш мама на голяямо и задружно семейство, където само мама и тате са по една бройка  Peace  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 3 414
Честито на Дъмпер !Лека и безпроблемна.
Нямах думи като прочетох,ти си герой

# 47
  • Мнения: 7 803
за жалост едното бебоче го няма  Sad и са ми объркали термина  #Cussing out та истинския е на 02.05.2009

# 48
  • София
  • Мнения: 3 414
Дъмпер  Hug

# 49
  • Мнения: 1 165
Ихааа, страхотно! Честито, Дъмпер!  Поздравявам те.   bouquet

# 50
  • Мнения: 4 589
Дъмпер честито.

При мен в началото видяха едно, после две, а после три. Във втори месец получих силно кървене и д-р Стаменов даже мислеше, че третото се е изчистило но в 9 г.с. се видяха и трите. Той ме посъветва да направя редукция и си мисля, дали нещата не завършиха така с мен заради тази редукция? Но както и да е. Радвай се на бременността си.

Успех на всички мами. Много ви се радвам.

# 51
  • Мнения: 7 803
nikolina-pikolina , много жалко че така е станало. и аз имах кървене и се не ясно дали тогава не е станало нещо с третото, но сакче още има, просто е празно.

# 52
  • Мнения: 1 069
Аз от забежки по селата съм малко назад с информацията и разглеждайки съвсем друга тема случайно видях лентичката на Дъмперчето

Дъмперче, едно голямо честито и от мен - адски много се израдвах от сърце. Сега прочетох, че са били трички - Съжалявам за третото бебче  Hug Hug Hug Лека и безпроблемна бременност ти желая

nikolina-pikolina,  Hug  прегръщам те силно и се моля за малката девойка да преодолее всички неприятности от преждевременното раждане и в най-скоро време да ти изпишат една прекрасна дама, която да те радва и да ти топли сърчицето - ти го заслужаваш. Кураж и сили от мен!

Добре дошли на всички нови попълнения - лека и безпроблемна бременност на всички ви желая!

# 53
  • Мнения: 1 744
Яяя, колко много нови попълнения! Дъмп, Мими, честито! Лека бременност ви желая! Hug
Нина-пиколина , стискам палци за малката! Hug

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 149
 Nikolina- pikolina дано всичко с малката бебка е наред. Praynig Стискам палци.

# 55
На 11 септември чрез секцио в 0.15 часа и в 0.16 часа се родиха и моите слънчица - Гергана - 2,750кг и 49см и Мария - 2,850кг и 49 см
Всичко мина добре и вече сме изписани.
Желая на всички лека и безпроблемна бременност, пък когато остава време ще пища как сме.

# 56
  • Мнения: 266
  Честито!Да са живи и здрави малките Гергана и Мария! Simple Smile

# 57
  • Мнения: 1 895
Честита двойна радост, sunny78   bouquet  bouquet вече сте официални членове на бебешката близнашка тема  Laughing

# 58
  • Мнения: 1 165
Добре дошли на Гергана и Мария. Да са здрави и късметлийки.  Grinning

# 59
  • Мнения: 1 069
Честито Съни, да са ти живи и здрави малките кукли  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт