Сребърният сайт - да се накичим с малко блясък

  • 20 374
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 708
Аз обаче нещо немога да се ориентирам в големината на пръстените. newsm78
Някой може ли да ми помогне? Embarassed

# 16
  • Мнения: 378
Има линк в първия пост, как да си определим размера на пръстена. В първата колонка е размера, който дават в сайта за пръстените, във втората е размера в милиметри. Мериш и така...

# 17
  • Мнения: 3 459
Ако има желаещи за обща поръчка съм навита  Wink

# 18
  • Мнения: 1 672
Ако има желаещи за обща поръчка съм навита  Wink
ти от къде си?

# 19
  • Мнения: 3 459
Ако има желаещи за обща поръчка съм навита  Wink
ти от къде си?

Пловдив  Peace

# 20
  • Мнения: 3 459
Ако има особен интерес, ще снимам нещата, които са ми пристигнали.
Би ли ги снимала, че ми стана интерсно да погледна  Praynig

# 21
  • Мнения: 231
Тук са само някои неща, които ми бяха под ръка за снимане  Peace
http://www.album.bg/mimi_blanco

Иначе в последната ми поръчка, от вчера, не ми сложи подаръче  newsm78 не знам защо...

# 22
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Много готин сайт, а цените са направо страхотни. Не се стърпях и  пуснах поръчка Mr. Green Само да отбележа, че доставката не е 3.99$, а около 5.30$, защото има една допълнителна такса от 1.30$ и доставката е за 12-14 дена, тази от 7-10 дена важи само за САЩ Peace

# 23
  • Мнения: 3 459
Тук са само някои неща, които ми бяха под ръка за снимане  Peace
http://www.album.bg/mimi_blanco
Снимките са мънички, но въпреки това изглеждат доста прилично.
Ако се заформи обща поръчка ме имайте предвид.
Харесах половината, че и повече неща  Crazy

# 24
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Това са моите покупки до сега от сайта. Доволна съм! Имаше още едни обеци, които обаче явно са изчерпани. И, разбира се, подаръче!




...Само да отбележа, че доставката не е 3.99$, а около 5.30$, защото има една допълнителна такса от 1.30$ и доставката е за 12-14 дена, тази от 7-10 дена важи само за САЩ Peace
Доставката си е 3.99$, другата такса е застраховка, която на мен ми излезе 2.60$. Поръчката пристигна за седмица.

Последна редакция: сб, 06 сеп 2008, 14:32 от pepi111

# 25
  • Мнения: 231
Много готин сайт, а цените са направо страхотни. Не се стърпях и  пуснах поръчка Mr. Green Само да отбележа, че доставката не е 3.99$, а около 5.30$, защото има една допълнителна такса от 1.30$ и доставката е за 12-14 дена, тази от 7-10 дена важи само за САЩ Peace

Както и pepi111 е отбелязала, доставката наистина е 3.99$, останалото е застраховка, ще го добавя в първия пост, забравила съм. Официалното време за доставка може да е две седмици, но досега всички, които за поръчвали в БГ, са ги получили до 10 дни. Аз лично - за седмица, включително и уикенда.

# 26
  • Мнения: 231
Към последната ми поръчка от вчера не ми сложи подаръче. Някой ако е поръчал скоро, през септември, дали има?

# 27
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Да, аз пуснах на 5-ти и ми даде това
Има ли някъде дадени размери на гривните и верижките, че нещо не ги откривам Thinking

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 11:26 от kkandy

# 28
  • Мнения: 231
Доколкото знам, размерът на гривните се определя по китката. За САЩ разбира се е в инчове и размер 7 означава 7 инча.

По принцип е добре да се поръчва размера на китката + 1, тоест, ако китката ти е 7 инча, поръчай размер 8.

Аз лично имам инчове на сантиметъра си, и ми беше лесно да ги измеря, ако не, използвайте калкулатор, примерно http://www.manuelsweb.com/in_cm.htm

# 29
  • София
  • Мнения: 971
Ау, как не съм я видяла тази темичка да се намърдам досега Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт