Сребърният сайт - да се накичим с малко блясък

  • 20 391
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5
Влизам тук да ви се оплача. Отказват ми двете поръчки, който направих след нова година - не шипвали до БГ, а нещицата си бяха страхотни. Не знам това нова политика ли е или какво? Иначе последно имам поръчка от 29.12.08, която са ми изпратили  на 6.01. и дано си я получа. Предполагам парите са само блокирани, но не знам след колко време ги разблокират,защото определено си липсват? Моля, някой по- запознат да се включи с повече инфо.

Наистина е така.И на мен ми отказаха пратка до България.Бях платила чрез ПайПал и веднага ми върнаха парите.Жалко, нещата бяха хубави.
А сега? Някой знае ли друг подобен сайт за сребро?

# 226
  • София
  • Мнения: 708
Не е честно  smile3514

Сега им писах писмо да кажат има ли някакъв начин за поръчки, дано отговорят. Ще докладвам веднага.

# 227
  • Мнения: 1 350
Дано се разреши проблема,че  на мен много ми докривя. Стана ми едно обидно като прочетох мейлите с отказ smile3518. Иначе не съм отявлен фен на среброто, но това много си го бива. Жалко...

# 228
  • Мнения: 1 565
Има подобни в един аукцион-Aukro.bg
 Но разрах, че били само със сребърно покритие, въпреки, че има печат за проба 925.

Жалко наистина, бях се навила, само търсех кредитна карта.

# 229
  • София
  • Мнения: 708
Да, ще трябва да отишем сайта. Ето отговора, който получих-кратък и ясен:

Hi,
 
Thank you for contacting us.
 
Unfortunately, we do not ship to Bulgaria anymore.  We are truly sorry.
 
If there is anything else that we can do for you, please let us know.

# 230
  • София
  • Мнения: 234
Колко жалко  Sad тъкмо направих две поръчки от там и се бях приготвила за трета Cry

# 231
  • Мнения: 271
След като прочетох,затова че отказват да шпват до БГ,реших да се пробвам и аз.И така на 15,01/четвъртък/ на шега сложих няколко неща които ми харесаха за около 40долара.Сложи ми подаръчето,платих през Пейпал.
И днес о чудо поръчката е шипната на 16,01,09.
Така,че пробвайте отново,може да са решили проблема.

# 232
  • Мнения: 2 401
Е, това е много добра новина.  Аз мисля да им пиша тия дни ще ги подпитам пак какво е положението.  Не може така да ни отписват..хмм.

Луднах по тва пръстенче, ама все нямаие моя р-р.  http://www.silvershake.com/Shopping/FrmShowBigPic.aspx?ProductNO=RN0036000

# 233
  • София
  • Мнения: 708
Изпрати им мейл за размера, който искаш. Аз така си бях харесала един пръстен пръстен, който го имаше само в 2 размера. Попитах ги дали има моя размер и се оказа че го има и го добавиха на сайта.

# 234
  • Мнения: 2 401
Сега им пуснах един прочувствен мейл, в който между другото обясних колко девойки ще направят нещастни, ако наистина спрат да шипват до Бг.
 newsm47
Адрианка,  мерси за съвета, нямаше да се сетя, честно.

# 235
  • София
  • Мнения: 708
 Hug

И докладвай дали са се трогнали от мейла, ако не- и останалите да пуснем прочувствени послания. Mr. Green

# 236
  • Мнения: 2 401
Силно подозирах, че това ще да е причината за спирането на доставките.
Ето какво ми писаха:

Dear ....,
 
Thank you for ........
 
Yes, we will not ship the order to the Bulgaria anymore.  Most orders were stolen there.  It is not safe to ship the order to Bulgaria.  We are truly sorry.
 
If there is anything else that we can do for you, please let us know.

Тука мойто гражданско самосъзнание крещи.
Има ли желаещи да предприемем мерки срещу безобразията на Бг пощи? Питането ми е сериозно.

# 237
  • Мнения: 271
Добре де мойта поръчка как я шипнаха newsm78?Не мога да разбера.Дали ще пристигне читава?

# 238
  • София
  • Мнения: 708
Какво можем да предприемем срещу пощите? И аз останах с впечатление не че се краде, а че проявяват немарливост в някои клонове.

Аз се чудя дали не можем да направим някакво групово писмо или нещо от сорта до сайта  newsm78
И всъщност дали ще има смисъл.

Celebre, дръж ни в течение за твойта поръчка, дано нямаш проблеми!

# 239
  • Мнения: 594
Да не би поръчките на по-голяма стойност да ги изпращат препоръчано, и всъщност да отказват изпращането само на обикновени пратки за малка стойност  newsm78
Обаче както е тръгнало с тези кражби в БГ Пощи, един ден и нас ще ни отпишат отвсякъде (гледам в Ибей отказват да пращат до Италия, а понякога и до Турция, че им чезнели пратките... Да се надяваме БГ да не се появява и там  #2gunfire)

Общи условия

Активация на акаунт