ПрЪвописТни кУнсОлтациЙ 23 - олейс и фУр евАр!

  • 37 708
  • 868
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 27 524
Моля каже ти ми ще трябва ли предварително да го въря...

# 751
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 227
Любовта на хартиики е мое откритие  Crossing Arms  smile3534

 smihesorry Нямаше ме известно време и явно съм го пропуснала. Blush

# 752
  • Мнения: 6 274
Цитат
толко го искам че незнам. четох много и размични мнения,
в момента цикъла трябжа да ми доиде на 23. обаче по принцип нямам
предменструални болки. сега усещам едно упъване ниско долу,
което продължава втори ден.тест ще напрявя едва след седмица закъснение.
това притискане обаче ниско долу е нещоново за мен.моля ви споделете вашият опит

 ooooh! ooooh! ooooh!

# 753
  • Разград
  • Мнения: 518
Разрових се в публикациите на една съфорумка и не намерих пост без грешки. Да не говорим, че употребата на препинателни знаци й е чужда. Това е малка част от бисерите й  hahaha
Цитат
Цитат
моето бебе се движеше много точно преди раждането Peace
И при мен беше тъка Peace

Цитат
И при нас беше тъка големият ми син се отказа от нощното хранене на 2 месеца а малкият на 1 и половина

Цитат
Цитат
Оставям и го всяка събота и неделя когато е свободна и двамата си се гледат много добре Simple Smile  Ако не може да го гледа през почивните дни поне 1 път седмично се виждаме Simple Smile  bouquet  Heart Eyes
И ние сме тъка  Peace

Цитат
Извиняваи но нещо не мога да разбера  въпроса а и нещо не виждам от какво искаш да ги откажеш Конкретизираи се?
Какво имаш предвит под палаво дете те всички са палави

Ако латекса е миещ  забърши го с мокра кърпичка ако е обикновен обаче незнам маи ще ти се наложи наистина да боядисваш

# 754
  • Мнения: 6 274
От друг Форум:
Цитат
Започнах диетата седмица преди седмица и полувина и не виждам никакви резултати. Аз по принцип не се мериа на кантар а сус метер щото по принцип ме интересужа колко са ми мерки а не колко тежа. Сущо така да питам дали плодовете са позволени. че аз диетата коиато ми е дадена пише че може и плодов и шунка от свиснко. Вув всички кулбаси има свинско това проблем ли е. Мерси надиавам се да получа бурз отговор и дано да можете да ми помогнете. Вече сум пробвала какви ли не диети никога нищо не ми помага и след втората седмица се отказвам защото като не вида резултат ми писва. Мерси

 Whistling

# 755
  • Мнения: 3 988
Цитат
kakvo e le4enieto ? opasnolie ako nese vzemat merki ,za6toto ginekologa spomena za ne6to kato srazvane ili  cepene  bez opoika

# 756
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Amaryllis, душко, няма за черпене  Mr. Green Тази ще ми стане фаворитка на всички времена! Печелиш тиквения медал на темата Peace
Тенк ю, пийпъл  Laughing
Между другото, и аз съм варненка, но от 11години живея в София. Първата година ме спукваха от майтап за говора ми  Rolling Eyes
Колко съм си говорила на глас сама, докато си изчистя акцента - мани-мани...А думата стирка харесва ли ви?  Mr. Green

# 757
  • Мнения: 6 274
А думата стирка харесва ли ви?  Mr. Green
Страшна е.  Peace
Даже знам какво означава.  Party
Нищо, че съм си от София.  Embarassed

# 758
  • Мнения: 564
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ох, умрях от смях  Joy Joy Joy
Няма как да ви го "пейстна"... Надпис на бременна линийка на съфорумка: ЧАКА МЕ ТЕ БЕБЧО


 Joy Joy Joy

# 759
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 361
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ох, умрях от смях  Joy Joy Joy
Няма как да ви го "пейстна"... Надпис на бременна линийка на съфорумка: ЧАКА МЕ ТЕ БЕБЧО


 Joy Joy Joy



 Wink и на мен много такива грешки започнаха да ми се набиват в очите  Confused

и докато харесах те ми звучеше почти любовно, по кажи ме кара да се замисля  Thinking как точно биха написали поздрави  Mr. Green

# 760
  • Мнения: 564
О, сигурно ще останем изненадани от творчеството на "писателките"-съфорумки  Mr. Green Mr. Green Mr. Green 

# 761
  • Мнения: 1 817
Цитат
.различно от смяна на памперси и миене на чении

--------
п.п/  
Цитат
Между другото, и аз съм варненка, но от 11години живея в София. Първата година ме спукваха от майтап за говора ми  
Колко съм си говорила на глас сама, докато си изчистя акцента - мани-мани..


хайде, хайде , то пък софийския акцент Joy

# 762
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Момичета, бихте ли ме консултирали относно правописа и стила на една дама? Поствам цялото й творчество, ако имате търпение - това е.

# 763
  • Мнения: 308
Момичета, бихте ли ме консултирали относно правописа и стила на една дама? Поствам цялото й творчество, ако имате търпение - това е.

   Признавам, че прочетох само първата страница от творчеството на дамата. Мисля, че най-голямата й грешка е, че преди да постне не прочита това, което е написала. Доста от грешките й са:
-пропуснати или двойно написани букви;
-пропуснат интервал;
-на места пише с главни букви, на места без.

   И това са все неща, които с едно прочитане преди да постнеш го откриваш и мненията ще са по-лесно разбираеми. Все пак не виждам кой знае какви фрапиращи грешки. Има на места неправилно записани думи, бъркане на "които" и "който", но не всеки може да пише без въобще да допуска грешки. По скоро се шокирам от доста мнения пуснати тук в тази тема. Едно е да допускаш правописни грешки от време на време (на всеки му се случва), друго е да си абсолютно неграмотен и нищо да не ти се разбира.

# 764
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Момичета, бихте ли ме консултирали относно правописа и стила на една дама? Поствам цялото й творчество, ако имате търпение - това е.

   Признавам, че прочетох само първата страница от творчеството на дамата. Мисля, че най-голямата й грешка е, че преди да постне не прочита това, което е написала. Доста от грешките й са:
-пропуснати или двойно написани букви;
-пропуснат интервал;
-на места пише с главни букви, на места без.

   И това са все неща, които с едно прочитане преди да постнеш го откриваш и мненията ще са по-лесно разбираеми. Все пак не виждам кой знае какви фрапиращи грешки. Има на места неправилно записани думи, бъркане на "които" и "който", но не всеки може да пише без въобще да допуска грешки. По скоро се шокирам от доста мнения пуснати тук в тази тема. Едно е да допускаш правописни грешки от време на време (на всеки му се случва), друго е да си абсолютно неграмотен и нищо да не ти се разбира.

Уверявам те, шедьовър е. Това, което си прочела е плах опит да се поправи след многократни забележки, отправени от доста момичета, включително и от мене. Освен това - личи си кога са механични грешки и кога е от "софтуера".

Общи условия

Активация на акаунт