Треска за училище

  • 5 677
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
neeeee, mn mi se iska da se vklu4a no az ne sum ot sofia i togava nqma da sum tam(na 13.09.), nqma li drug varqnt

# 16
  • Мнения: 2 353
  В., кога се връщаш?

# 17
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Крис, беше супер!  bouquet

# 18
  • Мнения: 4 195
neeeee, mn mi se iska da se vklu4a no az ne sum ot sofia i togava nqma da sum tam(na 13.09.), nqma li drug varqnt
има, да се включиш в някой от другите градове
ако се регситрираш, ще ние  по - лесно да ти дадем кординати Hug
Наталке мерси Hug

# 19
  • sofia
  • Мнения: 7 477

да,мнооооого яко Hug
Крис,много си ни фотогени4на мааааааааа Twisted Evil
Айде банда,не остана до утре.Да стискаме палци да обзаведен децата с вси4ко необходимо  bouquet

кой ще носи кафето утре Crazy

# 20
  • Мнения: 622
и аз съм нетърпелива веча да дойде утре и да направим поредната страхотна акция за дечицата.успех момичета!радвам се ,че съм част от нещо толкова благородно!  bouquet

# 21
  • Мнения: 4 195
крайно време е, ти да донесеш кафе, 5 години те издържаме в тази фондация с кафетата Crossing Arms
плюс това, имаш да черпиш Naughty
Успешна ще е
когато искаш да помогнеш, Бог е с теб и всичко е успешно, защото ние знаем какво и за кого го правим. И независимо от всичката помия около нас, децата вече 5 години ни вярват и разчитата на нас, а за мен това е най - важното. Докато имаме тяхната вяра и подкрепа, на самите деца - тогава има смисъл да продължаваме.
За пореден път ще кажа, че в ДБМ срещнах най - истиснките хора в живота си, и съм щастлива, че има деца на тази земя, които ни обичат и които знаят, че могат да разчитат на нас Hug
Напоследък разбрах, че за да си истиснки полезен на децата, не е нужно само да ходиш и да агитираш хората да им помагат, не е нужна показност и постоянно натякване за съществуването им. нужна им е онази обич и доверие, която само едно истиснко приятелство може да им даде. Дано да успявме Hug

# 22
  • sofia
  • Мнения: 7 477
крайно време е, ти да донесеш кафе, 5 години те издържаме в тази фондация с кафетата Crossing Arms
плюс това, имаш да черпиш Naughty
Успешна ще е
когато искаш да помогнеш, Бог е с теб и всичко е успешно, защото ние знаем какво и за кого го правим. И независимо от всичката помия около нас, децата вече 5 години ни вярват и разчитата на нас, а за мен това е най - важното. Докато имаме тяхната вяра и подкрепа, на самите деца - тогава има смисъл да продължаваме.
За пореден път ще кажа, че в ДБМ срещнах най - истиснките хора в живота си, и съм щастлива, че има деца на тази земя, които ни обичат и които знаят, че могат да разчитат на нас Hug
Напоследък разбрах, че за да си истиснки полезен на децата, не е нужно само да ходиш и да агитираш хората да им помагат, не е нужна показност и постоянно натякване за съществуването им. нужна им е онази обич и доверие, която сам

о едно истиснко приятелство може да им даде. Дано да успявме Hug

много ме засрами,да знаеш,и утре нямада ти дам така бленуваното кафе Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 2 353
  Като се зараснасяте с тия кафета...Кой ще носи тежкото буре? Mr. Green
  Всички ли са с изпрани и изгладени хванелки? Всяка хорица ли е подготвила чадър? Утре щяло да вали.
 

# 24
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
На всички "Акционерки", днес УСПЕХ Hug и много материали да съберетееееее  Hug
Голями сме блейки хей  ooooh!, чак сега видях че на 1ва стр. Акцията в Бургас е сложена от 10 до 12 ч., а тя всъщност ще е от 10 до 14 ч.  Peace

# 25
  • Мнения: 2 353
  Късно е вече за поправки. Успех и на вас!

# 26
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Хайде дами, заседнала съм пред PC и чакам да разказвате как мина акцията Hug

# 27
  • Мнения: 1 287
При нас в Русе утре ще продължим до обед акцията.Понеже ни е първа по рода си,не знам дали е успешна или не.Имаме обещания от наши съграждани утре да ни подкрепят,защото днес не са били подготвени поради незнание.Дано е така!

# 28
  • Мнения: 2 353
  Току-що се връщаме от Трън. Децата са добре и много се зарадваха на нещата. От Доганово дойдоха с бус в края на акцията и взеха нещата за техните деца. Събрахме и доста книги и ДВД-та за офф роуд-акцията. 
  Равносметката засега е следната:
тетрадки - 206 бр.
компл. моливи - 63 бр.
химикалки - 86 бр.
линии - 30 бр. + 5 комплекта за училище
гуми - 20 бр.
гланцови блокчета - 3 бр.
комплект помагала за смятане - 1 бр.
скицник - 10 бр.
бои - 15 бр.
компл. флумастери - 18 бр.
несесери - 11 бр.
пастели - 5 бр.
книжки за оцветяване - 10 бр.
блокчета за рисуване - - 21 бр.
лепило - 7 бр.
раници - 7 бр.
атлас - 1 бр.
  учебници, сп. Мики Маус, сп. Бърборино. 
   Има още няколко неописани плика, тъй като списъкът за тях ще бъде у мен в понеделник. 
  Благодаря от сърце на всички, които се включиха в акцията  bouquet както и на медиите, които си направиха труда да ни отразят  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 353
  Как мина акцията в другите градове?

Общи условия

Активация на акаунт