Ремонт на пералнята за 400лв или да купувам нова???

  • 20 723
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 100
Абе явно Аристона правят проблеми...Мои познати също се оплакват, а пералнята е на има няма 2 години и с ремонта.
Пък по темата-нова, разбира се  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 46 520
Новите много се чупят, нямаш гаранция, че след 2 г. няма да си в същата ситуация, освен, ако не броиш над 2000 лв. ...

П.П. "Miele" 2 употреба са по 300 лв. и са железни.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 997
Изобщо не се замисляй, вземи си нова.

# 18
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Новите много се чупят...
Много си права за съжаление.Днес гледах,четох и още не съм се спряла на нищо.
Дали да пробвам пак с Аристон? WinkЧестно казано май е до късмет.

# 19
  • Мнения: 2 379
Абе явно Аристон правят проблеми...
Моите впе4атления от тази марка като цяло са ужасни. Sick Големи боклуци!
В момента имам един техен хладилник, който е за изхвърляне. Броено му е времето, докато намерим друг хладилник за вграждане с подходяЩи размери.
Купувай нова пералня. Simple Smile

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 21:22 от sciura piccolina

# 20
  • Мнения: 3 641
Купувай нова. За 800 лева има много добри модели Peace

# 21
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Нова,но каква? newsm78Това е въпроса.От всяка марка има недоволни.Нещо до 1000 лева.

# 22
  • Мнения: 2 379
Аз съм доволна от Gorenje.
В БГ имахме такава пералня и бях доволна. После издирих къде се продава тази марка в Италия (изобЩо не е популярна марка тук) и пак си купих пералня Gorenje. А миналата седмица се с4упи на свекърва ми пералнята и веднага купихме и на нея едно Gorenje. Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 3 641
Доволна съм от Електролукс,но ако сега трябва да купувам бих си взела АЕГ Hug

# 24
  • Мнения: 2 100
Аууу, Gorenje  Heart Eyes И на мен ми е любима тази марка  Peace

Ние сме с Candy, нямаме оплакване досега (да чукна на дърво де ) Майка ми пък има хладилник от марката от доста години-и тя е доволна.

Успех в избора, но според мен не се спирай пак на Аристон  Peace

# 25
  • вкъщи
  • Мнения: 704
По добре нова. За 400лв има доста хубави перални.Лично аз бих предпочела нова отколкото да давам 400 лв за един барабан.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 006
И аз съм за Gorenje. Първата ни пералня е била такава и издържа 25 години. Миналата година си взехме някаква безшумна пак на тази марка за около 800 лв. Изключително доволна съм. Не я чувам изобщо. Добре че писука като изпере, иначе ще забравя да простра прането.
Имахме Аристон, но се разпадна месец след като изтече гаранцията.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 25 242
И аз мисля, че Gorenje са добър избор. Поне знаеш къде са произведени, при тях ментета няма.
п.п. и нашата е такава.

# 28
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Все пак напомням, че при избора вече се гледа до колко е икономична и енерго и водоспестяваща. Ако е такъв подходът при избора, веднага отпадат вариантите за по 400 лв, защото те са обикновено клас C. Да е от хубав клас е много важно, особено ако пералнята е със сушилен барабан.

# 29
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Скоро се замислих над това, ако например ми се счупи пералнята то какво бих направила. Реших, че веднага си взимам нова. На пазара има толкова много модели и с много разнообразни цени.
Моята пералня сега е Zanussi. Много съм доволна от нея, имам я от 8 години.

Общи условия

Активация на акаунт