Пазаруваме за ОКТОМВРИЙЧЕ всички - дрешки, мебели, колички

  • 14 151
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 678
Сега се сетих нещо  ooooh! Еленце не се ли съмняваха при теб за прееклампсия  ? Може би това е причината да ти продължат магнезия  newsm78

# 271
  • София
  • Мнения: 183
Ха ха Лорън, явно и ти  се консултираш с чичко Гугъл  Laughing Аз преди малко гледах какво означава това, до колкото схващам безплатна доставка, но ако се направи в следващите 24 часа или ... Имаше един код с който втората поръчка ако се направи до 24 часа след първата не плащаш доставка. Да ви кажа като си платя доставката дрешките пак са по-евтини от тези по магазините, така че си струва.

Манана, давай снимки на новите придобивки! Simple Smile

# 272
  • Мнения: 916
Майлили, ето ти един код,който ми пратиха преди няколко дни , но не съм ползвала - 61425

Но за него пишат нещо, което не разбирам, а именно Connaissez-vous le service “Relais Colis”
de la Redoute ? Nous vous donnons la possibilité
de le découvrir grace à notre offre exclusive :
la livraison 24h chrono en relais colis est
exceptionnellement gratuite. Alors profitez-en,
ça ne dure que 3 semaines !

Здравейте октомврийки,

Аз съм от ранните ноемврийки и си ви шпионирам редовно. Поне мога да помогна с обяснението на горния пасаж. Става дума за успугата “Relais Colis”, което май важи само за територията на Франция. Това е доставка в разни магазинчета, които се намират в близост до вас, можете да си ги изберете по карта и по пощенски код. Съмнявам се да важи за България и не е доставка по домовете, а както казах нормалната им доставка за 24 ч. в квартално магазинче или химическо чистене. Надявам се, че съм била от помощ и продължавам да ви шпионирам  Mr. Green

# 273
  • София
  • Мнения: 1 476
Инче, страхотно е комплектчето, може би наистина една блузка може да си включиш  Peace Много хубави изглеждат нещата от Ларедут, и аз чакам няколко нещица, ще ви пусна снимки, като пристигнат  Grinning
Наде, Тсв, и аз потвърждавам за срещата утре в 9:15  Peace

# 274
  • Мнения: 558
Хей, Шамс, това със шпионирането много готино си го написала  Laughing!!!

Я, сега аз, пак да се отбия от темата и да ви покажа, каква картичка си бяхме поръчали, още докато бяхме в болницата:

http://media.snimka.bg/0616/007487406-big.jpg

Дойде една дебела лелка с някаква огромна машина на колелца, сложи Данни на плота и го щракна в няколко различни "аранжимента"... После ми пристигнаха 48 броя картички и пликове за тях... Родата и приятелите много им се радваха... (то плюс, че тука ако не пратиш на всеки birth announcement не е хубаво...)

Човек, ако го влече дизайна, може и предварително да си спретне подобно колажче и да си го довърши след раждането.

Инфото до снимката и досега ми е полезно, че хич не помня факти Simple Smile... Та така, първо ги намирах кичозни тия работи, ама сега не съжалявам, че го направихме, и за сестричето директно същата поръчвам, ама розовка... ще си ги сложа в една рамка на стената...

Линка няма да е активен дълго, че не ми се споделя много лична информация...

# 275
  • Варна
  • Мнения: 340
Прочетох темата по диагоналната система  Crazy. Аз като видях, че се организира варненска среща и нямах търпение да разбера дали вече часът и мястото на срещата са известни  Mr. Green. Е аз съм на линия, Ян Палах ме устройва  Peace, остава работещите и пътуващите мами да кажат кога и къде могат да дойдат.

Лека вечер на всички   bouquet

# 276
  • София
  • Мнения: 1 534
Минавам само да ви кажа "здрасти", защото нямам никаво време да ви чета и пиша.

Сонята ми е болна и вече 3 дена е с температура. Едвам се наспиваме, а и днес сутринта търчах по всички видове лекари. За бебето пак не успях да мина на преглед, но ми слушаха някакви тонове и казаха, че тоновете му са добри.
Взех си и болничния и направленията за раждане, та с документите съм готова.
Това.
Целувки на всички.

# 277
  • Бургас
  • Мнения: 723
Софко стахотен колаж Peace

Жалко,че в Б-я не предлагат тази услуга.
Цялата рода ще се радва на подобен подарък.
Ама нищо после ще спретнем в някое фото нещичко и пак ще зарадваме приятели и баби.

Ренинце дано Сони Бонбони се оправи бързо. Praynig

# 278
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ей, успяха да ме изнервят днес едни хора,дето....минало, пък и нервата ще ме тресе още съвсем малко, влизам за една хладна баня и лягам да чета

За кодовете в Ларедут-ето за безплатна доставка 45381-действащ
Код с подарък 6 чаши за кафе(не съм ги виждала,пробвах го  да си намаля стойността на поръчката,а пък те ми предлагат чаши) 32875
код 21350-дава подарък сак-също не съм го виждала какъв е
Не са ми трили досега акаунт от ползването на кодове,но пощата ми наистина е фул от спам,ама карай

За срещата -нека остане така, всички ви устройва, аз не мога да кажа по-късен час,защото нищо не зависи от мен, чакам да ми звъннат и потвърдят, а вероятно и отложат ангажимента, но ще направя всичко възможно да цъфна и аз там

# 279
  • София
  • Мнения: 183
Тони, мерси за кодовете  Hug

Рени, дано малката се оправи бързо!

Софко, картичката е много яка.  Simple Smile На мен сина ти ми е слабост от край време, сега видях, че е роден един ден преди мен (и друга година, разбира се )  Simple Smile

# 280
  • Мнения: 217
Здравейте мами!

Изчезнахме, защото ни споходи неочаквана ваканция и бяхме през уикенда на море... Днес пък ми беше най-натоварващият ден, не съм се спряла дори да обядвам, ама пък свърших много неща...

Варненската среща ще я бъде явно - ура! Не разбрах само имаме ли вече уговорен час и място?

Отивам да спя, надявам се от сряда нататък да се включвам по-редовно!

Целувки!!!  Heart Eyes

# 281
  • Мнения: 817
Здравейте, мами! Аз днес се включвам доста късно, ама мотане половин ден из МД и после докато ви изчета и то станало време за лягане. Аз все още съм в странното настроение, но се успокоявам, че скоро ще ми мине. Искам да ви се оплача от ЖК-то и как залъгват бременните, че им се полага това и онова безплатно. Отидох да ми дадат направление за ПКК и урина, че то не остана време и трябва да имам "пресни" изследвания, а сестрата ми сервира, че им се изчерпал лимита за направления и ако искам може да ми даде на 01.10.  Crazy Че аз може и да съм родила до тогава  #2gunfire Толкова ли са тъпи, че не могат да си направят сметка, че имат еди колко си бременни и в еди кой си месец трябва да има се правят изследвания и ще са им необходими направления, ама не ... Въобще нищо не прави скапаната ни държава за нас  Crossing Arms Поне успях да си взема направлението за раждане и направлението за хоспитализация, НО трябвало да отида да ми допише резултатите от ПКК и урина (които казах, че ще си платя), освен това и тоновете на бебето, което ще ми струва 10 лв. и размер на главичката за още 20 лв. Че какво ми поема касата тогава??? Та сега се чудя, ако отида да раждам без вписана тази информация какво ще стане. Хич не мисля да им давам пари при положение, че си ходя на частно и ми я казват цялата тази информация. Като за капак като се прибрах видях, че тази не ми е написала името в направлението за раждане   Crazy Тук вината си е и моя, че не си гледах на място.  ooooh! Иначе хубавото е, че ходих на интернист и ми направиха кардиограма и лекарката каза, че е ОК. Пулсът си ми малко ускорен, но каза че след раждането ще се оправи. И така ... утре отивам да дам кръв и урина и се надявам, че хемоглобинът ми е вече в норма. Искам да ви пита и нещо: тъй като в сряда ще ходя на очен лека да ми видят дъната, но целта трябва да ми сложи едни капки, от които 2 часа ще виждам размазано. Дали са безопасни за бременни?
Хайде, стига за мен, че вече сигурно съм ви досадила.

Приятно изкарване утре на търновската среща. Да си изкарате много весело и да се наснимате, ако ще и с телефон.

Инче, много са сладки всички придобивки за бебчо. Иначе комплектчето за изписване и на мен ми харесва повече със зелените ританки  Peace

Мананка, явно са позатегнали нещата. И аз наскоро се чудех, ако му дам на Калев парите под масата как ще обясни появата си да речем в 2 през нощта при положение, че не е на смяна тогава. Да те питам: ти предния път на ръка ли плати на твоя лекар? Съжалявам, ако вече си споменавала, но не помня  Blush.

Ако се сетя на кой друг щях да отговарям ще се включа пак.

П.П. Може да се захвана с пускането на нова темичка
П.П.2 Дано някой има нерви да ми изчете огромния пост

# 282
  • София
  • Мнения: 27
Северинка, изчетох ти дългия пост - за направлението - не си го слагай на сърце, това е положението у нас.
Информацията можеш ли сама да си я попълниш? Ако не то самите изследвания ще са при теб и ще можеш да ги дадеш
заедно с листото при постъпване в болницата, т.е. няма нужда да ходиш там пак. Името не можеш ли и него сама да си впишеш?
Аз понеже съм изпаднала в мързел и не бих се върнала до там.. Аз в петък трябваше да се мъкна до поликлиниката, но понеже всичките документи са си в мен, а част даже вече са в правителствена, та не отидох. Имам малко угризения, ама си мисля, че на докотра няма да му пука чак пък толкова за мен. Та така си мисля аз  Hug

# 283
  • Мнения: 817
Еленце, да ти кажа и аз си мисля да си впиша сама поне името. Аз другите неща ще помоля лекаря, при който ходи на частно да ми ги впише, ако не ще ги оставя така, пък не вярвам, че някой ще ме върне.
Радвам се, че ти си по-спокойна вече. А защо не я питаш твойта лекарка другия път дали не те готви за секцио, пък ти си й кажи, че предпочиташ нормално, някои лекари уважават желанията на пациентите  Peace (когато е възможно, де).

Съни
, ма тя твойта бебка е вече голяма и готова за излизане  Hug

# 284
  • София
  • Мнения: 27
Аз срам-не срам смятам да се занеса в четвъртък с мама си при докторката - те са си дружки,юта дано това я накара малко да си поговори с мен. Щото ако си кажа какво мисля, лоша работа ще се получи. Ама ме е яд, щото хем ще ангажирам майка ми да се тараляска от Люлин, хем вече дърта идвам с мама на дофтор да ходя.. Абе всичко да е ок, ще го забравя това после Simple Smile
Ето пак не ми се спи днес, ще се побъркам вече - жеги и не мога да спя, не издържааам  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт