За майчината и лекарската интуиция

  • 2 393
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Извинявай, то не е към теб, а към генетиците...
Но още в първия си постинг съм написала, че ми писна от такива "специалисти".
Някой вдигна старата тема и оттам се почнаха едни съвети.
А този някой да вземе да се регистрира.

# 16
  • Мнения: 4 414
искам само кротко да отбележа, че този проблем е стоял пред firebird на 01 Юли 2005
не мога да разбера някои нерегистрирани персони, които изведнъж решават да вземат отношение по някои "наболял" проблем от миналата година newsm78...ама забелязвам такава мода в последно време Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 858
ок айде минало,бешело,забравено smile3525

# 18
  • Мнения: 1 858
Само да не ме увикате ей!В много форуми е забранено гостите да постват камо ли да пускат теми ...помислете...

# 19
  • Мнения: 843
аз съвсем оффф :  Що да не вдигат стари теми :* Не че аз съм вдигнала тази, обаче:-)/

   От такава стара тема " хванах" проблем с малката, който, ако бяхме закъсняли , можеше да е доста неприятен. Всичко е наред сега.

    Колкото до интуицията....оххх какво да кажа. МъжО  - лекар.. около мен все рода лекари.  Синът ми ,/ вече голям и не познавах сегашния си мъж още /, се роди с проблем... много характерно менингоцеле.. та нямаше място за интуиция. Само врънках да се отложи операцията за след 8-ми месец - и както се разбра...правилно. На все мнението на родата... запънах се като магаре на мост. Жив и здрав е.
Майчинският инстинкт е нещо невероятно... но пък и съм сигурна  , че си изчела и знаеш новости, които закостеняли възрастни професори или нехаят за тях, или не са чели... Нещата се движат напред. Продължавай да ровиш, и да се вслушваш във себе си и в Наско. По - добро и за двама ви - здраве му кажи.
   / сега отивам да прочета старите неща по твоите теми.. трудно ми е да се ориентирам, но от малкото прочетено... мисля , че си права/

# 20
  • Мнения: 4 414
аз съвсем оффф :  Що да не вдигат стари теми :* Не че аз съм вдигнала тази, обаче:-)/

нЕма лошо да се вдигат стари теми, ако има какво да се каже по тях. но темата в случая е конкретна и е изчерпана...на мен поне така ми се струва
айде,  Peace

Общи условия

Активация на акаунт